Η παρουσιάστρια του «Καλύτερα δε γίνεται» μιλούσε το μεσημέρι του Σαββάτου 25 Μαΐου με τον συνεργάτη της στον «αέρα», ο οποίος εκείνη τη στιγμή παρουσίαζε σε ξεχωριστό τηλεοπτικό παράθυρο την ενότητα την οποία αναλαμβάνει για την εκπομπή. Τότε, εμφανίστηκε δίπλα του ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, ως ένδειξη διαμαρτυρίας σχετικά με το όνομα της στήλης, που είναι παρόμοιο με τον τίτλο δικιάς του εκπομπής.
Η Ναταλία Γερμανού αιφνιδιάστηκε όταν τον είδε. Ο ραδιοφωνικός παραγωγός έκανε το σχόλιό του με χιουμοριστική διάθεση, όσο η Ναταλία Γερμανού είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό. Λίγα δευτερόλεπτα μετά, η παρουσιάστρια είπε γελώντας: «Δημήτρη σε περιμένουμε αγάπη μου» και ξέσπασε σε γέλια.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.