HΒέρα Μακρομαρίδου παντρεύεται τον αγαπημένο της, Αλέξανδρο Παπαντριανταφύλλου.
Η ηθοποιός που αγαπήθηκε ιδιαίτερα από τον ρόλο της στον «Σασμό» και ο σύντροφός της αποφάσισαν να επισημοποιήσουν τον δεσμό τους, μετά από καιρό που είναι μαζί.
Η Βέρα Μακρομαρίδου μάλιστα, έκανε το μπάτσελορ πάρτι του γάμου της στο νυχτερινό κέντρο, όπου εμφανίζεται η Άννα Βίσση. Εκεί διασκέδασε με τις φίλες της, γιορτάζοντας τις τελευταίες της στιγμές ως ανύπαντρη γυναίκα.
Στιγμιότυπα ανέβηκαν και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, με τη Βέρα Μακρομαρίδου να τα αναδημοσιεύει στον λογαριασμό της στο Instagram.
Κλείσιμο
Σε ένα πρώτο story, φαίνεται να χορεύει φορώντας ένα λευκό φόρεμα, ενώ σε άλλο φαίνεται να τρώει, ενώ φοράει στο κεφάλι της ένα πέπλο που γράφει «νύφη».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.