Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η Ολυμπία Χοψονίδουβούτηξε στα παγωμένα νερά ανήμερα των Θεοφανείων για να πιάσει τον σταυρό στον αγιασμό των υδάτων.
Μαζί της είχε και τα έξι της παιδιά τα οποία έχει αποκτήσει μαζί με τον Βασίλη Σπανούλη. Η σύζυγος του πρώην μπασκετμπολίστα ανέβασε στα stories της τις σχετικές φωτογραφίες.
Δείτε τις φωτογραφίες που δημοσίευσε στα stories της η Ολυμπία Χοψονίδου
Κλείσιμο
Λίγο πριν την αλλαγή του χρόνου η Ολυμπία Χοψονίδου είχε απαντήσει, στο Instagram της, πώς είναι η καθημερινότητά της αλλά και τι έκανε για να ξαναβρεί τη φόρμα της και την ενέργειά της.
«Είχα πέσει σε χειμερία νάρκη για αρκετό καιρό. Ένιωθα μονίμως κουρασμένη και τελικά κατάλαβα ότι αυτό συνέβαινε επειδή σταμάτησα να γυμνάζομαι. Τώρα που ξανά ξεκίνησα νιώθω άλλος άνθρωπος. Κουρασμένος (άνθρωπος) βέβαια αλλά με καλύτερη ψυχολογία», είχε αναφέρει η Ολυμπία Χοψονίδου.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.