Μεταξύ άλλων τους είπε πόσο πολύ πιστεύει στο ταλέντο τους και ότι έχουν την αμέριστη στήριξή του, ώστε να συνεχίσουν να συναρπάζουν με την πένα τους το τηλεοπτικό κοινό. Η φιλική συζήτηση περιστράφηκε γύρω από τις συγκλονιστικές εξελίξεις του Β’ κύκλου και την εντυπωσιακή απήχηση που είχε στο τηλεοπτικό κοινό και εξέφρασε πως είναι σίγουρος ότι οι «Άγριες Μέλισσες» και με τον Γ’ κύκλο τους θα παραμείνουν στην κορυφή γι’ άλλη μια χρονιά.
Οι δύο δημιουργοί έχουν υπογράψει και στο παρελθόν επιτυχημένες σειρές τουΑΝΤ1, και σαν μέλη της οικογένειας του καναλιού εκτός από την 3η σεζόν των «Άγριων Μελισσών» θα βάλουν την υπογραφή τους και σε άλλα ενδιαφέροντα projects, πάντα με την στήριξη του κ. Κυριακού.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.