Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

13:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Παναιτωλικός - Ιαλυσός ΓΑΣ
Κύπελλο Ελλάδας

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Εργοτέλης - Τρίκαλα AO
Κύπελλο Ελλάδας

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι - Νίμπουργκ
Basketball Champions League

19:00
Novasports 1HD
Βράβευση των κορυφαίων αθλητών με αναπηρία 2019

20:00
Novasports 2HD
Ανζέ - Μαρσέιγ
Ποδόσφαιρο

20:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπερλίν Βόλεϊ - Βόλεϊ Λιουμπλιάνα
CEV Champions League Ανδρών

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Κρίσταλ Πάλας - Μπόρνμουθ
Πρέμιερ Λιγκ

22:05
Novasports 1HD
Λυών - Λιλ
Ποδόσφαιρο

22:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι - Μάντσεστερ Σίτι
Πρέμιερ Λιγκ

01:30
FOX Sports
St. John
NCAA

02:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Michigan - Louisville
NCAA

03:30
FOX Sports
Creighton - Oral Roberts
NCAA

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντένβερ Νάγκετς - Λος Άντζελες Λέικερς
NBA


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
06:20 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ - ΣΥΝΕΧΕΙΑ
08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (E)
14:00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΜΟΥΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:25 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (E)
19:20 ΕΝΑΣ ΔΟΝ ΖΟΥΑΝ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 10
23:15 WAYWARD PINES - Α ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 PEAKY BLINDERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ) (E)
01:15 ΜΟΥΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
02:15 WAYWARD PINES - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
03:00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (E)
03:50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
04:45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
06:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ







07:00 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ (E)
07:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ (E)
08:00 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
08:30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
10:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
12:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ (E)
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Α' ΚΥΚΛΟΣ (E)
16:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
19:00 ΒΙΚΤΩΡΙΑ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
20:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ (E)
22:00 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
23:00 13 ½ - ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23:30 SUNTAN - ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
01:15 22ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ
01:20 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (2019) (E)
02:20 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
03:15 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
04:45 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 Football Stories
01:00 The Amazing Spider-Man
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
15:45 Όλα Για Τη Μαμά
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Greece's Next Top Model 2
00:45 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 19ος Κύκλος
01:45 The 100 - 2ος Κύκλος
03:45 Revolution - 1oς Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Xένρυ Τερατοαγκαλίτσας (Henry Hugglemonster)
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:40 Το Σόι Σου, ΙΙΙ (Ε)
16:40 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Σπίτι Είναι
21:50 Έρωτας Μετά
23:00 Grey's Anatomy, XV
00:00 Μεσάνυχτα, II
01:30 10η Εντολή, ΙΙ (Ε)
02:30 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
03:30 Πάνω Κάτω (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Divided (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Ο Φτερωτός Θεός
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Boom
18:45 Guess My Age
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 XxX: Επανεκκίνηση (XxX: The Return Οf Xander Cage)
01:00 Deadly Women (Ε)
02:00 Ο Φτερωτός Θεός
03:00 Guess My Age (Ε)
03:45 Boom (Ε)
04:30 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Chicago Med
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 MacGyver - 2oς Κύκλος
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:50 Open News Στη Νοηματική
17:10 Ο Καταφερτζής
18:55 Open News
20:00 Ένας Για Όλους
21:00 Red Πράκτορες Παροπλισμένοι Αλλά Πάντα Επικίνδυνοι (Red)
23:00 Ο Προστάτης (Safe)
01:30 Criminal Minds Beyond Borders - 2ος Κύκλος
02:30 Criminal Minds Beyond Borders - 2ος Κύκλος
03:30 Η Τελευταία Ευκαιρία (Last Chance Harvey)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:30 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (E)
07:30 ΑΓΡΟWEEK (E)
08:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (E)
09:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ (E)
15:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (E)
16:00 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (E)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (E)
20:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
21:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΜΠΟΡΙΣ ΓΚΟΝΤΟΥΝΟΦ
00:00 ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ (E)
01:00 ΑΝΝΑ ΚΑΡΕΝΙΝΑ (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)







06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 HEY ARNOLD!
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 FANBOY AND CHUM CHUM
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 RAINBOW BUTTERFLY UNICORN KITTY
23:00 DRAGON BALL SUPER
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 BUBBLE GUPPIES



  



06:00 (Ε) ONE TALK
08:00 (Ε) VITA
09:00 Mankind: The story of All of Us
10:00 The Seventies
11:00 Antony Bourdain - The Layover
12:00 Nigella at my table
13:00 BILLION DOLLARS DEALS... AND HOW THEY CHANGED YOUR WORLD
14:00 The Traffickers
15:00 Divided States
16:00 ONE LINE
18:00 ONE DIRECT
20:00 BHMAGAZINO
20:30 ONE NEWS
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 ONE TALK
00:00 (Ε) SPIN
01:00 Divided States
02:00 (Ε) The Traffickers
03:00 (Ε) Antony Bourdain - The Layover
04:00 (Ε) ONE DIRECT
06:00 (Ε) ONE TALK






09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
23:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
00:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)
01:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E)
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ


ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης