PROTOTHEMA

People

Επιλογή Κατηγορίας

Ακραίες συμπεριφορές στο στούντιο του Σκάι

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Ούρησε ο Κοντοπίδης στο πλατό της εκπομπής του!

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Ούρησε ο Κοντοπίδης στο πλατό της εκπομπής του!
ΕκτύπωσηΑποστολήΜέγεθος κειμένου 
  • Instagram
  • Επιλέξτε  τόπο κοινωνικής δικτύωσης για να μοιραστείτε την είδηση
Προσθήκη σχολίου

Πάντως, πηγές από τον Σκάι αναφέρουν ότι ο καλεσμένος επιχείρησε να ουρήσει, αλλά δεν το έκανε τελικά

Σε επανάληψη είδαμε τη χθεσινοβραδινή εκπομπή του Κωνσταντίνου Μπογδάνου και οι φήμες οργιάζουν, αφού γίνεται λόγος για συμπεριφορές που ξεφεύγουν από τα όρια. 



Χθες, λοιπόν, καλεσμένος του δημοσιογράφου ήταν ο Αλέξανδρος Κοντοπίδης ή αλλιώς Ponzi -o νεαρός κωμικός που έχει καταφέρει να στρέψει τα βλέμματα πάνω του, μέσα από τα επιτυχημένα κωμικά βίντεο που ανεβάζει στο YouTube, σατιρίζοντας πρόσωπα της επικαιρότητας, αλλά και καταστάσεις που βιώνουμε καθημερινά-, αφού το κανάλι είχε στείλει δελτίο Τύπου για την εν λόγω εκπομπή, η οποία τελικά δεν προβλήθηκε ποτέ. 

Σύμφωνα με τα όσα γράφονται τις τελευταίες ώρας στο Διαδίκτυο, στο πλατό του Σκάι έγινε ο «κακός χαμός», αφού ο καλεσμένος του Κωνσταντίνου Μπογδάνου ούρησε στο στούντιο, δείχνοντας με αυτόν τον τρόπο τη δυσαρέσκειά του απέναντι στους δημοσιογράφους, ενώ δεν δίστασε να φωνάξει: «Κατουρώ τους δημοσιογράφους και τις θέσεις τους». 

Ακόμη, λέγεται πως κατά την διάρκεια του γυρίσματος οι δύο άντρες λογομάχησαν έντονα και έτσι η έγγραφή της εκπομπής διεκόπη. 

Ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος έγραψε στην προσωπική του σελίδα στο Facebook για τα όσα λέγονται: «Σιγά μην πιαστήκαμε και στα πόδια», ενώ ο Αλέξανδρος Κοντοπίδης πόσταρε στη σελίδα του: «Παιδιά το περίφημο «Γιάννη κόφτο» από σήμερα θα αλλάξει και πλέον θα λέω «Σταμάτη Μαλέλη κόφτο», απλά για να ξέρετε».

Τι λέει ο Σκάι

Πάντως, μετά το χαμό που έχει γίνει στο διαδίκτυο τις τελευταίες ώρες, πηγές από τον τηλεοπτικό σταθμό Σκάι αναφέρουν ότι ο καλεσμένος της εκπομπής προσπάθησε να ουρήσει, αλλά δεν το έκανε τελικά.

Lapata02/03/201411:05

Πρέπει να τον προσλάβει η Χρυσή Αυγή, γιατί ο άλλος κατουρλιάρης ο Παπάς είναι φυλακή.

Απάντηση
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ28/02/201402:03

Ο μέν Μπογδάνος, επιτηδευμένα εκνευριστικά καυστικός (τον θεωρώ πανέξυπνο)ο δέ Κοντοπίδης με χονδροειδές χιούμορ που απευθύνεται αποκλειστικά και μόνο σε 18χρονους και μάλιστα στους αποχαυνωμένους και ανόητους εξ αυτών.

Απάντηση
@28/02/201413:36

Πανέξυπνος ο Μπογδάν; Εισαι με τα καλα σου άνθρωπε μου;Σε λίγο θα μας πεις πως ειναι κ μέγας ποιητης

Απάντηση
@28/02/201412:18

Φαντάζομαι πως θα διαβάσεις κ τα ποιήματα του

Απάντηση
σορυ-ποιος ειναι ο κοντοπιδης ??28/02/201401:30

1η φορα ακουω αυτο το ονομα. και γιατι τον καλεσε ο Μπογδανος.??

Απάντηση
Μπαρμπαλάμπρος27/02/201423:56

Αλβανέ βάζε τόνους

Απάντηση
Νίκος28/02/201407:03

Κι εσύ Αλβανίτη, βάζε κόμματα και θαυμαστικά! Μπέσα για μπέσα, ορέ!

Απάντηση
ssd28/02/201401:20

+1

Απάντηση
ΑΣΤΟΣ27/02/201423:14

Αλήθεια, αυτό το χθεσινό "τίποτα" , με ύφος χιλίων καρδιναλίων και περισπούδαστο στυλάκι γεμάτο από...κενό, που το ξετρύπωσε ο Σκάι και μας το σερβίρει στα σπίτια μας? Τόσο φτηνός τους βγήκε ή τόσο μεγάλο καβατζο-δόντι έχει? Δηλ. από τον τα-ξέρω-όλα-τα-οικονομικά Μπάμπη, με τις περισπούδαστες μπαρουφο-αναλύσεις (με το αζημίωτο, βεβαίως, βεβαίως...), στον look-at-me-I'm-gorgeous Κουστάκκ...? ΕΛΕΟΣ!

Απάντηση
antihellinass27/02/201423:03

Μπογδανοι λεγονται οι Βλαχοι της Σερβιας..Γι αυτο & ο Ρηγας Κυριαζης ( " Βελεστινλης " ) μιλουσε για " ελευθερια στην Βλαχομπογδανια" ...Ο συγκεκριμενος..Βλαχοσερβος ..ειναι γνωστος φουσκας & τον ταπωνουν ... σχεδον ολοι οι καλεσμενοι του...

Απάντηση
ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΣΕΒΗΣ ΦΑΣΙΣΤΑΣ27/02/201422:01

Ο ΑΥΓΟΚΕΦΑΛΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ...ΕΓΓΛΕΖΙΚΟ ΚΙ Ο ΝΟΩΝ...ΝΟΕΙΤΩ .ΠΟΥΛΑΕΙ ΠΝΕΥΜΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΓΝΩΣΕΩΝ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ .ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΤΑΠΩΝΟΥΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΟΥΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ ΒΓΖΕΙ ΚΑΚΙΕΣ ΜΕ ΣΦΗΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΕΙΡΜΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΗΔΕΣ .ΩΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗΣ ΘΕΩΡΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...ΦΑΣΙΣΤΕΣ . ΜΟΝΟ Ο ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΠΩΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΟΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΒΡΑΚΩΣΕ ΚΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΣΤΥΓΝΟ ΕΚΒΙΑΣΤΗ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗ .

Απάντηση
johnny27/02/201422:57

Ο Μπογδάνος κομμουνιστής? Αποδεικνύεις ότι οι χρυσαβγίτες είστε παντελώς αμόρφωτοι και ηλίθιοι και εξαιρετικά επικίνδυνοι.

Απάντηση
Νους Υγιης27/02/201422:15

δεν εχεις και αδικο ....καλα τα λες γιατι ετσι ειναι

Απάντηση
Αγυριστο Κεφάλι27/02/201422:00

Πορδες στον άνεμο ....

Απάντηση
Τον είχε σκίσει ο Μιχαλολιάκος27/02/201420:54

Αυτόν τον Μπογδάνο δεν είναι που είχε σκίσει ο Μιχαλολιάκος στην συνεντευξή του.... ?

Απάντηση
Ω καλα27/02/201423:00

Ο Μιχαλολιακος τον ειχε ταραξει στη φαπα, πρωτη εκπομπη κιολας, ετσι για το "καλη αρχη"

Απάντηση
Adelfos Lehman27/02/201420:34

ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ = ΔΥΝΑΜΗ!!!

Απάντηση