PROTOTHEMA

People

Επιλογή Κατηγορίας

Οριστικός χωρισμός για το διάσημο ζευγάρι

Παπαρίζου - Μαυρίδης: Τίτλοι τέλους στη σχέση τους!

Παπαρίζου - Μαυρίδης: Τίτλοι τέους στη σχέση τους!
ΕκτύπωσηΑποστολήΜέγεθος κειμένου 
  • Instagram
  • Επιλέξτε  τόπο κοινωνικής δικτύωσης για να μοιραστείτε την είδηση
Προσθήκη σχολίου

Μετά από 12 χρόνια δυνατού έρωτα και αγάπης η Ελενα Παπαρίζου και ο Τόνυ Μαυρίδης αποφάσισαν να τραβήξουν διαφορετικούς δρόμους...

Μετά από 12 χρόνια δυνατού έρωτα και αγάπης η Ελενα Παπαρίζου και ο Τόνυ Μαυρίδης αποφάσισαν να τραβήξουν διαφορετικούς δρόμους. Οι φήμες για το χωρισμό τους είχαν ξεκινήσει εδώ και καιρό και το δελτίο ειδήσεων του “Star” έρχεται να τις επιβεβαιώσει, δίνοντας στο φως περισσότερες λεπτομέρειες. 

Οι δυο τους ζουν χωριστά τους τελευταίους δυόμιση μήνες, έχουν σταματήσει τις κοινές τους εμφανίσεις, αλλά το χωρισμό τους τον κρατούν ως επτασφράγιστο μυστικό. Έχουν μάλιστα ξεκινήσει διαδικασίες να χωρίσουν την κοινή τους περιουσία και αυτές τις μέρες έχουν ραντεβού με μεσιτικό γραφείο, προκειμένου να εκτιμηθεί η αξία του σπιτιού που διατηρούν μαζί στην Άνω Γλυφάδα.

Να σημειώσουμε επίσης ότι η Έλενα Παπαρίζου απουσίασε φέτος από τα βραβεία Mad Music Awards στα οποία βραβεύθηκε «Γυναίκα Καλλιτέχνης» αλλά και 
«Fashion Icon» στο video clip: Baby it's over.

Η τραγουδίστρια ήταν στη Σουηδία και απ’ ότι ακούγεται αφορμή για την απουσία της ήταν ο χωρισμός της. 



σοφια 23/07/201108:49

ο τονι ειναι πολυ ποιο ωραιος απο την παπαριζου για να ειμαστε αντικειμενικοι

Απάντηση
σοφια 22/07/201113:30

η παπαριζου ειναι συμπαθητικη ωραια φωνη αλλα στην φατσα ειναι σαν λαζογερμανιδα 

Απάντηση
σοφια22/07/201113:23

συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες δεν ηρθε και η συντελεια του κοσμου ελεος 

Απάντηση
ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ28/06/201118:33

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ??? ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ ΤΩΡΑ??ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ... 

Απάντηση
ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ28/06/201118:25

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ? ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΩΜΑΣΤΕ...ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ??? ΧΑΘΗΚΑΜΕ.... 

Απάντηση
Κολοκυθόπουλος28/06/201100:32

 Μεγάλη μας σκασίλα ! Μπορείτε να μας φέρετε την είδηση ότι ο Γιωργάκης χώρισε από τη καρέκλα ? Αυτό θα είναι νέο.

Απάντηση
draco27/06/201121:55

 Είναι μέρες τώρα που ασχολείστε με το ποιος σχετίζετε και ποιος χωρίζει την Παπαριζου, για πόσο καιρό ακόμα θα αποβλακώνετε τον κόσμο με σκουπίδια; και μην μου "λέτε" ότι τι σε νοιάζει εσένα και βέβαια με νοιάζει γιατί αυτά τα φυτά που ασχολούνται με τέτοιου είδους ειδήσεις ειναι ψηφοφόροι και καθορίζουν την τύχη μου, γιατί βλέπεις η ψήφος τους έχει την ίδια ισχύ με την δικιά μου , και βεβαία τι κρίση μπορεί να έχει κάποιος που ασχολείται με την προσωπική ζωή της Παπαριζου και της κάθε Παπαριζου

Απάντηση
malista27/06/201113:49

 krima more itan oraio zeugari,ap'ta liga tis prokopis s'auto to xoro...

Απάντηση
Παναγής27/06/201111:23

 Στον καλλιτεχνικό χώρο τα φαινόμενα αυτά είναι συνηθέστατα, πού το παράξενο.

Απάντηση
taverniaris27/06/201111:07

πω πω !!!Στεναχωρήθηκα.

Απάντηση