PROTOTHEMA

People

Επιλογή Κατηγορίας

Ριάλιτιι

Το νέο ριάλιτι «Real Housewives of Athens»

Το νέο ριάλιτι «Real Housewives of Athens»
ΕκτύπωσηΑποστολήΜέγεθος κειμένου 
  • Instagram
  • Επιλέξτε  τόπο κοινωνικής δικτύωσης για να μοιραστείτε την είδηση
Προσθήκη σχολίου

Σε λίγο καιρό αναμένεται να ξεκινήσει το νέο ριάλιτι του ΑΝΤ1 με τις «Real Housewives of Athens»  Ιωάννα Σουλιώτη, Αννίτα Ναθαναήλ, Φώφη Μαστροκώστα, Ορθούλα Παπαδάκου, Χριστίνα Παππά και τη σχεδιάστρια μόδας Τζο

Σε λίγο καιρό αναμένεται να ξεκινήσει το νέο ριάλιτι του ΑΝΤ1 με τις «Real Housewives of Athens»  Ιωάννα Σουλιώτη, Αννίτα Ναθαναήλ, Φώφη Μαστροκώστα, Ορθούλα Παπαδάκου, Χριστίνα Παππά και τη σχεδιάστρια μόδας Τζο Τόγκου.

Προς το παρόν μία εξ αυτών, η Αννίτα Ναθαναήλ, υπερασπίζεται το project λέγοντας ότι: «Τι σημαίνει ριάλιτι ; Πραγματικότητα... Άρα με αυτή τη λογική και το project στο οποίο συμμετέχουμε είναι ριάλιτι γιατί αποτυπώνει την πραγματικότητα. Από την άλλη πλευρά, όμως, δεν είναι το ριάλιτι έτσι όπως έχουμε συνηθίσει να το βλέπουμε καθώς δεν υπάρχει καθημερινό σενάριο, ούτε έχουμε πρόγραμμα του τι θα κάνουμε.

Έχουμε τη ζωή μας, οικογένειες και υποχρεώσεις και σύμφωνα με αυτές πηγαίνει και η εκπομπή».

Η πρεμιέρα της νέας εκπομπής του ΑΝΤ1 είναι την Παρασκευή 25 Φεβρουαρίου στις 23.00.

anwnimos12/03/201121:30

 η εκπομπη αυτη ειναι αλλο ενα παραδειγμα με τα λαθος προτυπα της τηλεορασης!το μονο που δειχνει ειναι πώς περνανε αυτες ασκοπα τον χρονο τους!δεν πανε να δωσουν τα χρηματα τους εκει που χρειαζεται,σε ιδρυματα και σε φτωχους?αλλα,τι να κανουμε αν δεν εχεις μαθει καποια βασικα πραγματα και αν δεν ξερεις το πραγματικο νοημα της ζωης..αυτα κανεις!

Απάντηση
anna11/03/201114:11

 kala entaxei mi trelathoume kiolas... mia ekpomph einai kai an h mesh ellinida pou trexei na ta vgalei pera aisthanthei sposvevlimenh apo thn ekpomph ti na pw? yparxoun alla pragmata pou prepei na th prosvaloun.kai edw sto exwteriko pou zw (eyrwpaiki xwra) yparxei ena paromoio programma alla tetoies antidraseis oxi...allakse kanali. doxa to theo kalia polla. Kleiste th theleorash, anoixte ena vivlio. Entaxei xrhmata exoune kanoune manikiour kai botox. Kai egw otan mou perisevoun liga xrhmata sta manikiour kai sta rouxa ta dinw. Autes exoun pio polla ta dinoun se perissotera. Mi trelathoume kiolas...

Απάντηση
C.R10/03/201109:54

 COUGAR CLUB....XAXA..EIMASTE POLY SOURGELA TELIKA.

Απάντηση
Katerina10/03/201109:51

 Είναι ντροπή και κοροιδία για την απλή, εργαζόμενη, μέση Ελληνίδα νοικοκυρά που παλεύει καθημερινά - και πολύ συχνά μόνη της (λόγω διαζυγίου), να προβάλλονται αυτές οι κυρίες ως οι "Νοικοκυρές της Αθήνας"!!!! Ειδικά στις δύσκολες εποχές που διανύουμε όπου οι γυναίκες είναι μια "αδύναμη" ομάδα πολιτών,όπου οι περισσότερες είναι άνεργες και τρέχουν από το πρωι ως το βράδυ για να μεγαλώσουν τα παιδιά τους ... και έχεις την άλλη (δεν θυμάμαι πια από όλες τις κυρίες ήταν) που δηλώνει ότι έχει "πιάσει και σφουγγαρίστρα στα χέρια της"...ντροπή!!!!

Απάντηση
kathy10/03/201109:39

Ένα από τα ποιο χάλια προγράμματα που έχω δει τελευταία στην ελληνική τηλεόραση. Η υποκρισία στο έπακρον! Μια εκπομπή χωρίς ουσία και νόημα. Ταιριάζει το ρητό: «Εδώ ο κόσμος καίγεται και μ…… χτενίζεται!»Απορώ ποιος έδωσε το «οκ» να μπει στο τηλεοπτικό πρόγραμμα το ΑΝΤ1, καλύτερα να σκίσει τα πτυχία του!Η πλάκα είναι που βγαίνουν η κότες και θέλουν να μας πείσουν ότι είναι μια «ωραία» τηλεοπτική εκπομπή, ότι είναι προσιτές και γήινες! Βρε ουυυυυυυυυυυυστ!

Απάντηση
ΣΩΤΗΡΙΑ09/03/201114:01

 ΑΝ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΝΥΚΟΚΟΙΡΕΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΒΑΦΕΣ, ΑΦΤΙΑΧΤΕΣ, ΧΩΡΙΣ BOTOX ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΤΙΣ ΗΘΕΛΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΕΦΕΥΓΑΝ ΜΕ 1000!!! ΤΣΟΚΑΡΑ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ!!!

Απάντηση
σεραφειμίδου αναστασια03/03/201118:16

Ντροπή για την εκπομπή.Σας θέλαμε πιο σοβαρούς σ αυτή τη δύσκολη στιγμή που περνάει η χώρα.Σκασίλα μας πώς περνάνε αυτές, οι γεμάτες πρόκληση.

Απάντηση
V02/03/201101:44

 Ma kala, eimaste sobaroi twra?? Se Reality poies?? H Orthoula Papadakou, h Annita Nathanahl, h Xristina Pappa kai paei legontas?? 6 gunaikes anw tvn 40+ ksexasmenes apo theo kai anthrwpous, na parousiazoun thn kathimerini tous zwi?? Kai ti exoun na prosferoun?? Les kai h mesi ellhnida exei skopo na pantreutei ena megaloepixeirimatia, 20 me 25 xronia megalutero tis kai prepei na mathei ola ta mustika tis megalis zwis kai tou lifestyle. Na to paizei kuria h kathe parwxhmeni montela, ithopoios, thlepersona. En mesw krisis den nomizw oti einai swsto na serbirontai tetoia skoupidia sto thleoptiko koino.

Απάντηση
Fillipos01/03/201102:02

Mou faint kapoias ti mama pareksigisame..edaksei uparxoun Kai eksereseis alla sigoura den vasizete ekei I seira!!!! K tuxainei na min kserw vlepodas ta apo tin tileorasi alla ek twn esw ... Opote min trelenesai!!!!

Απάντηση
Midnight26/02/201119:35

Τι άλλο θα δούν τα μάτια μας....Αυτοί που γράψανε αυτά τα σενάρια πρέπει να ήταν και πολύ ξεφτίλες.Η μάλλον αγοράστηκε φτηνά από τη Γερμανία, μιας και όλες οι εκπομπές που δεν αποδίδουν εκεί, τις πετάνε στον κουβά και τις μαζεύουμε εμείς για να λέμε πως κάτι κάνουμε..Τι ντροπή!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕΓΑΛΗ ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!!!

Απάντηση