Superleague: ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός οι μεγάλοι κερδισμένοι της αγωνιστικής - Δείτε όλα τα γκολ

osfp-new-1

Οι ερυθρόλευκοι έσπασαν (1-2) το αήττητο του Ατρόμητου - Ο ΠΑΟΚ διεύρυνε το προβάδισμα του στην κορυφή μετά τη νίκη με 2-0 επί της Ξάνθης

ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός ήταν οι μεγάλοι κερδισμένοι της 11ης αγωνιστικής στη Superleague μετά τις νίκες τους επί Ξάνθης και Ολυμπιακού αντίστοιχα.

Ο Δικέφαλος του Βορρά με τη νίκη του με 2-0 επί της Ξάνθης στην Τούμπα, το Σάββατο, διεύρυνε το προβάδισμά του στην κορυφή της βαθμολογίας ενώ ο Ολυμπιακός αφού κατάφερε να σπάσει το αήττητο του Ατρόμητου (1-2 στο Περιστέρι) και έτσι να βρεθεί στους 6 πόντους από τον ΠΑΟΚ.

Ο Παναθηναϊκός επέστρεψε... καταιγιστικά, επικρατώντας 5-1 του Απόλλωνα, στο ματς που άνοιξε την αυλαία της αγωνιστικής. Ο Αστέρας Τρίπολης επκράτησε 2-0 της ΑΕΛ, ενώ ο Παναιτωλικός πήρε το αποτέλεσμα της αγωνιστικής, επικρατώντας 2-1 της ΑΕΚ.

Την Κυριακή, ο ΠΑΣ Γιάννινα πήρε νίκη-ανάσα επί του Λεβαδειακού, ενώ ο Άρης πέτυχε τρομερή ανατροπή επί του ΟΦΗ στην Κρήτη.

τυχαιο;;;

με ελληνες διατητες πεταει ο οσφπ.....τρομοκρατημενα προθυμα γατακια ολοι, ...με ξενους σερνετε,,,,ολες οι ανατροπες γιναν με ελληνες διατητες που σφυριζουν 200 φαουλ υπερ του κ κλεινουν τον αντιπαλο στην περιοχη του

Φοβερή ομάδα διαιτητών

Με τραβηγμένη 2η κίτρινη - με πέναλτυ υπέρ του Ατρομήτου που δεν δόθηκε - με συνεχόμενα επιθετικά φάουλ του Κουλούρη που ήταν ξεκάθαρα αμυντικά - με εκτός φάσεως χτύπημα απο τον Σισέ στο Κουλούρη - με γκόλ οφσαιτ - με λεκτική επίθεση στον διαιτητή στο ημίχρονο - με άρνηση των παικτών του οσφπ και καθυστέρηση 10 λεπτών να μπει στο β ημίχρονο και με καθυστέρηση μέχρι να μπει το γκολ - με εναν τοροσίδη που θα έπρεπε να έχει αποβληθεί όταν έβριζε τον Χατζησαια με χυδαίο τρόπο μπροστά σε διαιτητη και επόπτη - με συνεχεις διαμαρτυρίες ..... κατά τα άλλα η παράγκα είναι στον Βορρά.

.

Δυστυχώς το χάσαμε το χαρτζιλίκι πατριώτες. Πάμε για το δεύτερο γύρο τώρα.

κυρίες και κύριοι

βρισκόμαστε ακόμη στο γήπεδο του Ατρόμητου, όπου παίζονται οι καθυστερήσεις μέχρι να νικήσει η δεύτερη ομάς του Πειραιώς.

ο

διαιτητης δεν κρατησε ουτε τα προσχηματα, με 10 παικτες , με 5 λεπτα καθυστερηση χωρις αιτιολογια, με αμφιλεγομενο δευτερο γκολ, παραγκα ζη και βασιλευει, !!