papoutsia_giannis

Η “Sake Tattoo Crew”, ελληνικό tattoo studio, δανείστηκε το… πρόσωπο του Γιάννη Αντετοκούνμπο, ώστε να δημιουργήσει σνίκερς με τη μορφή του σούπερ σταρ των Μιλγουόκι Μπακς.

Οι υπεύθυνοι του tattoo studio παρουσίασαν το artwork ενός εκ των artist του στούντιο, Van Boik, με ανάρτηση στον επίσημο λογαριασμό τους στο Instagram.

Ακολουθεί η σχετική ανάρτηση:

Ο Γάλλος αμυντικός μέσος, ο οποίος είχε αποχωρήσει στο ημίχρονο λόγο τραυματισμού, μετά το γκολ του Στέρλινγκ στις καθυστερήσεις, έφυγε στα αποδυτήρια και δεν είχε αντιληφθεί ότι είχε ακυρωθεί και φυσικά ότι η Τότεναμ είχε προκριθεί στους «4» του Champions League - Επίσης ο Κορεάτης Σον έμαθε από δημοσιογράφο ότι δεν παίζει στον πρώτο ημιτελικό