Τον εκλεκτό της καρδιάς της Λούκα Βιλντόσα ακολούθησε στο Βερολίνο για το Final-4 της Euroleague, η Μίλιτσα Τάσιτς.
Η Σέρβα βολεϊμπολίστρια που έχει κλείσει ένα χρόνο σχέσης με τον μπασκετμπολίστα του Παναθηναϊκού από την Αργεντινή είδε το παιχνίδι της Παρασκευής με την Φενέρ, όπου δεν έπαιξε ο Αργεντινός, ενώ βρέθηκε και στην προπόνηση του Σαββάτου.
Κλείσιμο
Η Μίλιτσα Τάσιτς που φέτος έπαιξε στην Τουρκία και εδώ και ένα μήνα μένει στην Αθήνα με τον αγαπημένο της έχει κλέψει τις εντυπώσεις με τις εμφανίσεις της στο γήπεδο αλλά και στην πόλη του Βερολίνου στην οποία κάνει βόλτες με τις φίλες της αλλά και με τον Λούκας, όποτε το επιτρέπει το πρόγραμμα.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.