Ουντινέζε-Ρόμα: Κατέρρευσε στο χορτάρι ο Εντικά των φιλοξενούμενων και ο αγώνες διεκόπη - Δείτε βίντεο

Ο Έβαν Εντικά έχασε τις αισθήσεις του στο 72ο λεπτό του αγώνα στο Ούντινε - Ο Γάλλος αμυντικός αποχώρησε από το γήπεδο για το νοσοκομείο έχοντας συνέλθει, αλλά ο αγώνας διεκόπη οριστικά

Edika
Τρόμος και παγωμάρα στο «Φριούλι»! Ουντινέζε και Ρόμα «μάχονταν» στο χορτάρι, όταν το ποδόσφαιρο έπαψε να έχει σημασία. Στο 72ο λεπτό της αναμέτρησης ο Έβαν Εντικά, αφού έπιασε στο στήθος του, κατέρρευσε ξαφνικά στον αγωνιστικό χώρο και έσπειρε τον φόβο σε συμπαίκτες, αντιπάλους και οπαδούς.

Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0k1gvb2drmp)

Ο ρέφερι του ματς γρήγορα έκανε νόημα στα ιατρικά επιτελεία να μπουν στο γήπεδο για να προσφέρουν τις πρώτες βοήθειες στον 24χρονο Γάλλο. Ο Εντικά αποχώρησε εν τέλει από το γήπεδο με φορείο, έχοντας πάντως τις αισθήσεις του, μετά από περίπου δέκα λεπτά διακοπής και φροντίδας από τους γιατρούς.

Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0k1ilmkslox)

Σύμφωνα με τα ιταλικά Μέσα, ο αγώνας δεν θα συνεχιστεί την Κυριακή (14/04) και οι δύο ομάδες θα παίξουν τα τελευταία του λεπτά σε νέα ημερομηνία με το ίδιο σκορ (1-1).

Απερίφραστη η καταδίκη της κυβέρνησης και εμού προσωπικά στην επίθεση του Ιράν προς το Ισραήλ, λέει ο Μητσοτάκης

Ανάλυση BBC: Τα χειρότερα έπονται αν απαντήσει το Ισραήλ στο Ιράν - Τα δύο σενάρια και το ενδεχόμενο ευθείας σύγκρουσης

Βίντεο: Η στιγμή που μια 39χρονη πέφτει από ύψος 50 μέτρων ενώ έβγαζε φωτογραφία στη Μαύρη Θάλασσα