Παρί Σεν-Ζερμέν - Μπαρτσελόνα: Το απίθανο γκολ του Μέσι για το 1-1!

Ο Λιονέλ Μέσι με τρομερό σουτ στο 37ο λεπτό νίκησε τον Κέιλορ Νάβας και με το 120ό του γκολ ισοφάρισε σε 1-1 για την Μπαρτσελόνα στην εκτός έδρας ρεβάνς με την Παρί Σεν-Ζερμέν

messi-goal
Η Παρί Σεν-Ζερμέν υποδέχτηκε το βράδυ της Τετάρτης (10/3) την Μπαρτσελόνα στη ρεβάνς των 16 του Champions League με τον Κιλιάν Εμπαπέ να ανοίγει το σκορ με εκτέλεση πέναλτι στο 31ο λεπτό και τον Λιονέλ Μέσι να ισοφαρίζει σε 1-1 στο 37ο.

Το 120ό γκολ του Αργεντινού στη διοργάνωση ήταν πανέμορφο με εξαιρετικό σουτ, το οποίο με τα φάλτσα που πήρε δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον Κέιλορ Νάβας.

Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-c9tyntreh16p-sf)

ΕΠΟ: Ανακοίνωσε επίσημα την υποψηφιότητά του για την προεδρία ο Ζαγοράκης

Ολυμπιακός - Άρσεναλ: Τα «ερυθρόλευκα» κανόνια θέλουν να γράψουν ιστορία!

Μήνυμα Μαρινάκη για τα 96 χρόνια του «δαφνοστεφανωμένου»: Ο Ολυμπιακός είναι τρόπος ζωής