Όλα τα ονόματα: Δείτε τους υποψηφίους των κομμάτων στις κάλπες της 20ής Σεπτεμβρίου

Όλα τα ονόματα: Δείτε τους υποψηφίους των κομμάτων στις κάλπες της 20ής Σεπτεμβρίου

Συνολικά 14 κόμματα και πέντε συνασπισμοί διεκδικούν την ψήφο του ελληνικού λαού

Δεκαεννιά (14) κόμματα και πέντε συνασπισμοί κομμάτων διεκδικούν την ψήφο του ελληνικού λαού στις εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου. Τα κόμματα που θα λάβουν μέρος είναι τα εξής: 

1)Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς - ΣΥΡΙΖΑ (Αλέξης Τσίπρας),
2)Νέα Δημοκρατία – Ν.Δ. (Ευάγγελος Μειμαράκης),
3)Λαϊκός Σύνδεσμος – Χρυσή Αυγή (Νικόλαος  Μιχαλολιάκος),
4)Το Ποτάμι (Σταύρος Θεοδωράκης),
5)Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας -  Κ.Κ.Ε. (Δημήτρης Κουτσούμπας),
6)Ανεξάρτητοι Έλληνες -  Εθνική  Πατριωτική Δημοκρατική Συμμαχία  (Πάνος Καμμένος),
7)Ένωση Κεντρώων (Βασίλης Λεβέντης),
8)Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος  - Ο.Κ.Δ.Ε.  (Διοικούσα επιτροπή: Σωφρόνιος Παπαδόπουλος, Σοφία Θεοδωροπούλου και Χρήστος Ζάκας),
9)Ελληνική Λαϊκή Δημοκρατική Απελευθέρωση - ΕΛ.ΛΑ.ΔΑ  (Κων. Παπανικόλας),
10)Κοινωνία- Πολιτική Παράταξη Συνεχιστών Καποδίστρια (Μιχαήλ Ηλιάδης),
11)Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ – ΟΑΚΚΕ (Διοικούσα επιτροπή: Ηλίας Σαφειρόπουλος, Διονύσιος Γούρνας και Ελένη Κωνσταντινοπούλου,
12)Ενιαίο Παλλαϊκό Μέτωπο – Ε.ΠΑ.Μ. (Δημήτριος Καζάκης),
13)Λαϊκή Ενότητα (Παναγιώτης Λαφαζάνης),
14)Δημιουργία, ξανά ! Θάνος Τζήμερος,


Οι πέντε συνασπισμοί κομμάτων που κατέθεσαν δηλώσεις συμμετοχής στις εκλογές είναι:

1)Δημοκρατική Συμπαράταξη, αποτελούμενος από τα κόμματα: α) Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – ΠΑΣΟΚ και β) Δημοκρατική Αριστερά  - ΔΗΜΑΡ (Φωτεινή Γεννηματά και Αθανάσιος Θεοχαρόπουλος),
2)Αντικαπιταλιστική Αριστερή Συνεργασία για την Ανατροπή  (ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.) – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας και Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα ΕΕΚ –Τροτσκιστές  (17μελής κεντρική συντονιστική επιτροπή),
3)Κ.Κ.Ε.(μ-λ) και Μ-Λ Κ.Κ.Ε.- Εκλογική Συνεργασία (Διευθύνουσα επιτροπή: Κωνσταντίνος Μπεκιάρης, Αντώνιος Παπαδόπουλος, Δημήτριος Μπαμπίλης και Πέτρος Κουφοβασίλης),
4)Δημοκρατικοί – Κοινωνία Αξιών – Κόμμα Πειρατών Ελλάδας (Ευγένιος Καλαιτζόπουλος, Στυλιανός Φενέκος και Αθανάσιος Γούναρης)
5)Πατριωτική Ένωση – Ελληνική Λαϊκή Συσπείρωση «Ε.ΛΑ.Σ», αποτελούμενος από τα κόμματα: α) Εθνεγερσία, β) Ανατολή της Ρωμιοσύνης και γ) Εθνικός Λαϊκός Σχηματισμός – Ε.ΛΑ.Σ (Γεώργιος Ανφαντής, Παναγιώτης Ξανθόπουλος και Οδυσσέας Τηλιγάδας).


Δείτε όλους τους υποψήφιους με το ΣΥΡΙΖΑ εδώ
 
Δείτε όλους τους υποψήφιους με τη ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ εδώ
 
Δείτε όλους τους υποψήφιους με το ΛΑΕ εδώ
 
Δείτε όλους τους υποψήφιους με το ΠΟΤΑΜΙ εδώ
 
Δείτε όλους τους υποψήφιους με το ΚΚΕ εδώ
 
Δείτε όλους τους υποψήφιους με τους ΑΝΕΛ εδώ
 
Δείτε όλους τους υποψήφιους με το ΠΑΣΟΚ εδώ 

Δείτε όλους τους υποψήφιους με την ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ εδώ
 
Δείτε όλους τους υποψήφιους με την ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ εδώ

Δείτε όλους τους υποψήφιους με την ΑΝΤΑΡΣΥΑ εδώ
 

Οι υποψήφιοι ανά σχηματισμό: 

Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς - ΣΥΡΙΖΑ (Αλέξης Τσίπρας)

Επικράτεια
1 ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ
3 ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΣΙΑ
5 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
6 ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ
7 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
8 ΜΕΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
9 ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΦΗ
10 ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΠΑΝΟΣ
11 ΚΟΝΙΟΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
12 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ


Α΄Αθήνας
1 Φλαμπουράρης Αλέκος
2 Σακελλαρίδης Γαβριήλ
3 Βούτσης Νικόλαος
4 Φίλης Νικολαος του Αριστοτέλη
5 Βερναρδάκης Χριστόφορος
6 Παπαδοπούλου Ξανθή
7 Ηλιού Στέφανος
8 Σταυράκη Φρόσω
9 Μανδηλαρά Σοφία
10 Διάκος Κώστας
11 Τραχανατζής Στάθης
12 Δούση Μάγκυ
13 Μαστρογιάννης Βασίλης
14 Νίκου - Ψωμιάδου Ελένη
15 Σακοράφας Κώστας
16 Τζιτζίκου Σοφία
17 Νταλέ Ζαχαρούλα
18 Κοτσιφάκης Θέμης

Β΄Αθήνας
1 Τσακαλώτος Ευκλειδης
2 Κουρουμπλής Παναγιώτης
3 Παππάς Νικολαος
4 Μπαλάφας Ιωαννης
5 Σκουρλέτης Πάνος
6 Ξυδάκης Νικόλαος
7 Τόσκας Νίκος
8 Παπαδόπουλος Χριστόφορος
9 Δημαράς Γιώργος
10 Θεωνάς Γιάννης
11 Σπίρτζης  Χρήστος
12 Κατριβάνου Βασιλική
13 Καφαντάρη Χαρούλα (Χαρά)
14 Τσιρώνης Γιάννης
15 Αυλωνίτου Ελενη
16 Καββαδία Ιωαννέτα (Αννέτα)
17 Παναγούλης Ευστάθιος
18 Κυρίτσης Γεώργιος
19 Καραχάλιος Κωνσταντίνος
20 Βουδούρης Οδυσσέας
21 Ζαχαριάδης Κωνσταντινος
22 Στούμπος Δημήτρης
23 Χρηστίδου Ραλλία
24 Βαμβουρέλη Μαρία
25 Παπαθεοδώρου Εφη
26 Νικολάου Χρυσούλα
27 Ταστάνης Αναστάσιος
28 Καναβού Ιωάννα
29 Τρίχας Γιώργος
30 Αλάτση Φραϊλίχ Δέσποινα
31 Μιχαλοπούλου Ντιάνα
32 Αλεξοπούλου Σοφία
33 Σκορίνης Νίκος
34 Πετράκη Γεωργία
35 Ιωσηφίδου Μαρία
36 Ζαμπατή Ειρήνη
37 Μπούφης Θεόδωρος
38 Γραμματικού Μαρία
39 Κοταρά Λίτσα
40 Μαλάμη - Ρουμανέα Μάγδα
41 Μπατζιά Ντίνα
42 Αποστόλου - Ραζή Ζήνα
43 Πετράκου Σούλα
44 Καραχάλιου Ζωή
45 Πάντου Χρύσα
46 Γιάμαλη Αναστασία
47 Κατωπόδης Γεράσιμος
48 Κουλίεβα Ταμίλα


Αργολίδα
1 Γκιόλας Ιωάννης
2 Αντωνόπουλος Γεώργιος
3 Σεραφείμ Θοδωρής
4 Χατζοπούλου Αγγελίνα
5 Μποζιονέλος Γιώργος


Αρκαδία
1 Παπαηλιού Γιώργος
2 Κωττάκης Σταμάτης
3 Ζούνης Πέτρος
4 Ντασοπούλου Βασιλική
5 Ζαφειροπουλος Ιωάννης


Άρτα
1 Γεροβασίλη Ολγα του Βασιλείου
2 Τσίρκας Βασίλειος του Δημητρίου
3 Ξυλογιάννης Άγγελος του Ευαγγέλου
4 Μουσαβερές Θεόδωρος του Παναγιώτη
5 Θεοδόσης Γεώργιος του Χαράλαμπου


Αιτωλοακαρνανία
1 Βαρεμένος Γεώργιος του Βασιλείου
2 Τριανταφύλλου Μαρία του Κωνσταντίνου
3 Δούρος Δημήτριος του Αντωνίου
4 Ζαβογιάννη Ηρώ του Σωκράτη
5 Παπαγεωργίου Παυσανίας-Ανδρέας του Σπυρίδωνος
6 Ζέρης Παντελεήμων του Ιωάννη
7 Καραγιώργου Μαργαρίτα του Αγγέλου
8 Βασιλείου Γεώργιος του Ιωάννη
9 Κοντονάσιος Σωτήριος του Παναγιώτη


Αττικής
1 Μπαλτάς Αριστείδης
2 Αθανασίου Αθανάσιος (Νάσος)
3 Σκουρολιάκος Παναγιώτης (Πάνος)
4 Πάντζας Γεώργιος
5 Δέδες Ιωάννης
6 Καραλή Αικατερίνη
7 Θεοχάρη Αικατείινη (Καίτη)
8 Στεργίου Ιωάννα
9 Καραγκούνης Σταύρος
10 Γκοτσόπουλος Θεόδωρος
11 Καλογράνης Κωνσταντίνος
12 Μαραγκάκη Αγγελική
13 Δελαγραμμάτικα Ελισάβετ
14 Πέππας Νικόλαος
15 Παππά Παναγιώτα
16 Δέδες Κώστας
17 Ντελάκη Ευαγγελία
18 Μιχαήλ Σπύρος
19 Ροδάκης Παναγιώτης


Αχαΐα
1 Αναγνωστοπούλου Αθανασία (Σια)
2 Σπαρτινός Κώστας
3 Ριζούλης Ανδρέας
4 Κακκαβάς Κωστας
5 Μουρίκης Ιερόθεος
6 Παναγιωτόπουλος Ανδρέας
7 Γκόβας Γιάννης
8 Βεμής Εμμανουήλ
9 Αντύπα Μαρία
10 Ρώρος Γιώργος
11 Μπίρμπα Ουρανία


Βοιωτία
1 Θηβαίος Νίκος
2 Ακριβάκης Σπύρος
3 Κατσίκη Παγώνα
4 Πελώνης Χρήστος 
5 Ζανιάς Θανάσης


Γρεβενά
1 Μπγιάλας Χρήστος
2 Παπαλιούρας Γεώργιος
3 Κυριακίδου Χριστίνα


Δράμα
1 Καραγιαννίδης Χρήστος
2 Πάτκας Ιωάννης
3 Τουρτούρη Μυρτώ-Ρόζα
4 Παγκαλίδου Δήμητρα
5 Ξανθόπουλος Θεόφιλος


Δωδεκάνησα
1 Σαντορινιός Νεκτάριος του Κωνσταντίνου
2 Γάκης Δημήτριος του Θωμά
3 Καματερός Ηλίας του Ιωάννη
4 Αναστασιάδης Γεώργιος του Μιχαήλ
5 Λουϊζίδης Αλέξανδρος του Μιλτιάδη
6 Κουβάς Κωνσταντίνος του Αναστασίου
7 Γεωργαλλίδου Μαριάνθη του Γεωργίου


Έβρου
1 Καϊσάς Γεώργιος
2 Γκαρά Αναστασία (Νατάσα)
3 Ρίζος Δημήτριος
4 Kυργιαλάνης Κων/νος
5 Μαργαρίτη Αναστασία
6 Καρυπίδης Γιάννης


Εύβοια
1 Αποστόλου Ευάγγελος
2 Ακριώτης Γεώργιος
3 Πρατσόλης Αναστάσιος
4 Λιβανίου-Γκίκα Ζωή
5 Πανταζής Ευστάθιος (Στάθης)
6 Φωκάς Δημήτρης
7 Κουλούρης Γιώργος
8 Κολιοβέτα Δέσποινα


Ευρυτανίας
1 Καραγιώργος Γιώργος
2 Κανακάκη Καλλιόπη
3 Μπέρμπερης Μωυσής


Ζακύνθου
1 Κοντονής Χαραλαμπος-Σταύρος του Νικολάου
2 Γιαννάτος Ελευθέριος του Διονυσίου
3 Γκλαβά Διονυσία του Πέτρου


Ημαθία
1 Καρασαρλίδου Ευφροσύνη (Φρόσω)
2 Ουρσουζίδης Γεώργιος
3 Αντωνίου Χρήστος
4 Παπαγιαννούλη Εύη
5 Τσιάνος Δημήτρης 
6 Τουτουντζιδου Μαριάνθη


Ηλεία
1 Γεωργοπούλου-Σάλταρη Ευσταθία (Έφη)
2 Μπαξεβανάκης Δημήτριος
3 Μπαλαούρας Γεράσιμος
4 Γουβιάς Γιώργος
5 Μαυράκης Δημήτρης
6 Παπαδοπούλου Ευγενία
7 Μυλωνόπουλος Παναγιώτης


Ηράκλειο
1 Τσίπρας Αλέξιος 
2 Μιχελογιαννάκης Ιωάννης
3 Βαρδάκης Σωκράτης
4 Ηγουμενίδης Νικόλαος
5 Κλάδος Μιχαήλ
6 Γιαμαλάκη Νίκη
7 Κουτσούμπου Φανή
8 Μαρή Μαρία
9 Κλαράκης Δημήτρης
10 Τρευλάκης Νίκος
11 Φιλίππης Απόλλων


Α΄Θεσσαλονίκης
1 Παρασκευόπουλος Νίκος
2 Αμανατίδης Ιωάννης
3 Κουράκης Αναστάσιος (Τάσος)
4 Μπόλαρης Μάρκος
5 Μηταφίδης Τριαντάφυλλος
6 Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος
7 Τεκτονίδου Βούλα
8 Μάλαμα Κυριακή
9 Χατζηγεωργιου Ελευθερια
10 Ανδρέου Διαμανός
11 Καλφακάκου Ρία
12 Χαρίσης Θεμιστοκλής
13 Μπαλτάς Θοδωρής 
14 Κομνής Θανάσης
15 Καζάρα Τριανταφυλλιά
16 Βέρβερης Γιώργος
17 Mακνέα Χριστίνα
18 Λαμτζίδης Μανώλης
19 Μανώλη-Ζηκοπούλου
20 Παπαργύρης Γιάννης


Β΄Θεσσαλονίκη
1 Φάμελλος Σωκρατης
2 Μάρδας Δημήτρης
3 Αγοραστούδη Ευγενία
4 Αλμπάνης Τριαντάφυλλος
5 Γαϊταρτζή Αναστασια (Τασουλα) 
6 Αντωνόπουλος Γιώργος
7 Τσακμαλή Μαρία
8 Παναγιωτίδης Γιάννης 
9 Λιάπη Σούλα
10 Γκανούλης Φίλιππος
11 Αμοιράνης Τάσος
12 Αμπατζάς Κωνσταντίνος


Θεσπρωτία
1 Κάτσης Μαριος
2 Παπαρούνας Παυλος
3 Τσακίρη Αστυρόπη
4 Γιώγου Λαμπρινή


Ιωάννινα
1 Μαντάς Χρήστος
2 Στέφος Ιωάννης
3 Τζούφη Μερόπη
4 Καραγιάννης Ιωαννης
5 Κολοκούρη Ελένη 
6 Παλάσχας Πέτρος
7 Μπασιούκας Κων/νος


Καβάλα
1 Εμμανουηλίδης Δημήτριος του Ιωάννη
2 Μορφίδης Κωνσταντίνος του Ανέστη
3 Παπαφιλίππου Γεώργιος του Αντωνίου
4 Καρατσιουμπάνης Γεώργιος του Θεόφιλου
5 Μιρλή Αναστασία του Δημητρίου
6 Δουβλέτη Ελένη του Ιωάννη


Καστοριά
1 Τελιγιορίδου Ολυμπία
2 Μπαλταγιάννης Στεφανος
3 Κουτίνα Βασιλική
4 Χατζηζαμάνης Θανάσης


Καρδίτσα
1 Λάππας Σπυρίδων
2 Κατσαβρία-Σιωροπούλου Χρυσούλα
3 Βραντζά Παναγιώτα
4 Αντωνίου Ηλίας
5 Μπολτσή Μαρία
6 Μπουγούλιας Κώστας


Κέρκυρα
1 Βάκη Φωτεινή
2 Παυλίδης Κωνσταντίνος
3 Τόμπρος Αναστάσιος (Τάσος)
4 Βλάσσης Ευγένιος
5 Πολίτης Αντώνης


Κεφαλλονιά
1 Θεοπεφτάτου Αφροδίτη
2 Βασιλάτος Γεράσιμος
3 Ραυτόπουλος Δημήτρης


Κοζάνη
1 Δημητριάδης Δημήτριος του Κλεάνθη
2 Μουμουλίδης Θεμιστοκλής του Σταματίου
3 Θεοφύλακτος Ιωάννης του Γαβριήλ
4 Ντζιμάνης Γεώργιος του Δημητρίου
5 Τόλιος Σπυρίδων του Μηνά
6 Μάνιος Παναγιώτης του Νικολάου
7 Μιχαηλίδου Ζωγράφα του Τρύφωνα


Κορινθία
1 Θελερίτη Μαρία του Παναγιώτη
2 Ψυχογιός Γεώργιος του Κων/νου
3 Τσόγκας Γεώργιος του Παύλου
4 Λυμπεροπούλου (Κανακάρη) Δήμητρα του Αντωνίου
5 Σκλιάς Ιωάννης-Απόστολος του Δημητρίου
6 Πρεντάκης Αντώνιος του Στυλιανού


Κιλκίς
1 Παραστατίδης Θεόδωρος
2 Ψαρρά Σοφία
3 Πεχλιβανίδης Γεώργιος 
4 Καπνίδης Αναστάσιος
5 Φούρας Πέτρος


Κυκλάδες
1 Συρμαλένιος Νικόλαος
2 Συρίγος Αντώνιος
3 Μανιός Νικόλαος
4 Μαυρουδή Άννα
5 Ευθυμιάτου Χριστίνα
6 Στέλλας Σταύρος


Λάρισα
1 Τσίπρας Αλέξιος του Παύλου
2 Βαγενά Άννα του Γεωργίου
3 Παπαδόπουλος Νικόλαος του Αβραάμ
4 Παπράς Αστέριος του Ιωάννη
5 Σαμαράς Νικόλαος του Χρήστου
6 Καρυώτη Φωτεινη του Θεοδώρου
7 Δημητρακόπουλος Ευάγγελος του Χρήστου
8 Γκόγκος Γεώργιος του Νικολάου
9 Σπετσιώτη Αθανασία (Νάνσυ) του Πάρι
10 Ψαρρά-ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΝΥ) του Γεωργίου
11 Σαρρής Ματθαίος (Μάνθος) του Ιωάννη


Λακωνία
1 Αραχωβίτης Σταυρος
2 Δουμάνη Σοφια
3 Πισκοπάνης Χάρης
4 Κωστάκος Θεόδωρος
5 Μάζη Κων/να

 
ΛΑΣΙΘΙ
1 Θραψανιώτης Εμμανουηλ
2 Μπαλοθιάρης Κωνσταντίνος
3 Καζαμία Ειρήνη
4 Ψαρουδάκης Δημήτρης


Λέσβος
1 Πάλλης Γεώργιος
2 Χατζηδιαμαντής Αποστόλης
3 Ανδρεαδέλη Βασιλική
4 Μαραγκός Νίκος
5 Πέτρου Ευστράτιος


Λευκάδα
1 Γρηγορής Σταύρος
2 Μικρώνης Ζώης
3 Ζαμπέλης Σπύρος


Μαγνησία
1 Μεϊκόπουλος Αλέξανδρος
2 Παπανάτσιου Αικατερίνη 
3 Μπαλλής Συμεών
4 Μανώλη Δήμητρα
5 Τσουμπέκου Ευαγγελία
6 Βαλής Νίκος
7 Καλαμαράς Βαγγέλης
8 Μολοχίδης Γιάννης


Μεσσηνία
1 Κατρούγκαλος Γεώργιος του Στέλιου-Παναγιώτη
2 Κοζομπόλη-Αμανατίδη Παναγιώτα του Γεωργίου
3 Κωνσταντινέας Πετρος του Νικολάου
4 Χαρίτσης Αλέξανδρος του Βύρωνα
5 Μαραβελή Ιωαννα του Αποστόλου
6 Κουτσοδημητρόπουλος Ηλιας του Χρήστου
7 Μπουντουβάς Ηλίας του Δημητρίου

Ξάνθη
1 Ζεϊμπέκ Χουσεΐν
2 Γιαννακίδης Ευστάθιος
3 Στογιαννίδης Γρηγόριος
4 Μπεζιάτ Βαλεντίνα
5 Αδαμίδης Δημήτρης


Πέλλα
1 Τζάκρη Θεοδώρα του Εμμανουήλ
2 Σηφάκης Ιωάννης του Γεωργίου
3 Σμιας Χρήστος του Ιωάννη
4 Ζήνα Αικατερίνη του Μάρκου
5 Σταυρίδου-Κερεμίδου Σοφία του Κωνσταντίνου
6 Πέτκου Αναστάσιος του Χρήστου


Α΄Πειραιά
1 Δρίτσας Θεόδωρος
2 Σταματάκη Ελένη
3 Δουζίνας Κων/νος
4 Γεννιά Γεωργία
5 Γεωργόπουλος Παναγιώτης (Πανάγος)
6 Τριανταφύλλου Παύλος
7 Καλαποθαράκος Νικόλας
8 Νικολαράκη Ζαμπία (Μπέτυ)
 

Β΄Πειραιά
1 Βίτσας Δημήτρης
2 Κασιμάτη Ειρήνη (Νίνα)
3 Καρακώστα Ευαγγελία (Εύη)
4 Βαμβακά Ευγενία (Τζένη)
5 Κυλάκου Αικατερίνη (Καίτη)
6 Λαζαρίδης Αθανάσιος
7 Σταυρόπουλος Βασίλειος
8 Ραπανάκης Σπύρος
9 Αλεβιζόπουλος Γεώργιος
10 Δημητρίου Γεώργιος
11 Μαϊλλη-Λημναίου Άννα (Λιάνα)
 

Πιερία
1 Σκούφα Ελισσαβετ (Μπεττυ)
2 Τζαμακλής Χαριλαος
3 Καστόρης Αστέριος
4 Μπονοβόλιας Νικόλαος
5 Τοπαλίδου Μαρία
6 Αρίσση Δήμητρα


Πρέβεζα
1 Μπάρκας Κωνσταντίνος
2 Βελέντζας Σπύρος
3 Τζάκος Βαγγέλης
4 Καστάνη Δήμητρα


Ρέθυμνο
1 Ξάνθος Ανδρέας
2 Αυγενάκης Μανώλης
3 Μανουσάκη Χρυσούλα
4 Παγώνης Γιώργος


Ροδόπη
1 Μουσταφά Μουσταφά του Μεμέτ
2 Καρά Γιουσουφ Αϊχάν του Μεμέτ
3 Χαρίτου Δημήτριος (Τάκης) του Αθανασίου
4 Κουγιουμτζόγλου Αγγελική του Ζαφειρίου
5 Αραμπατζή Ειρήνη του Ευστρατίου


Σάμος
1 Σεβαστάκης Δημήτριος
2 Καρίμαλης Μπάμπης
3 Μαρκάκης Δημήτρης


Σερρών
1 Σταμπουλή Αφροδίτη
2 Αβραμάκης Ελευθέριος
3 Νικόλτσιος Κων/νος
4 Καρτερός Χρυσόστομος
5 Δεμερτζής Μιχάλης
6 Αργυριάδης Νικόλαος
7 Ανθουλάκη Καφένια
8 Βελλίκης Φιντίας


Τρίκαλα
1 Παπαδόπουλος Αθανάσιος (Σάκης)
2 Δριτσέλη Παναγιώτα
3 Σιμορέλης Χήηστος
4 Παπασίμος Γεώργιος
5 Ευαγγελόπουλος Αθανάσιος
6 Πρινάρη Βασιλική


Φθιώτιδα
1 Καραναστάσης Απόστολος
2 Βέττας Δημήτρης
3 Μιχελής Αθανάσιος του Ιωάννη
4 Σαρακιώτης Ιωάννης
5 Λεκάκη Ελένη
6 Μιχαηλίδης Θανάσης
7 Μωρίκη Μυρτώ


Φλώρινα
1 Σέλτσας Κωνσταντίνος
2 Γκέκτσης Ευάγγελος
3 Γεωργίου Παύλος
4 Πάρπου Ανθούλα


Φωκίδα
1 Κωστοπαναγιώτου Ηλίας
2 Στεφοπούλου Κατερίνα
3 Παναγόπουλος Γιάννης


Χανιά
1 Σταθάκης Γεώργιος
2 Πολάκης Παύλος
3 Βαγιωνάκη Ευαγγελία (Βάλια)
4 Μπαλωμενάκης Αντωνης
5 Παπανδρέου Ανδρέας
6 Γεωργούλα Ζωή


Χαλκιδική
1 Ιγγλέζη Αικατείινη
2 Σακκάς Χρήστος
3 Μακρής Χρήστος
4 Τσουλκανίδου Τζούλια
5 Βασιλάκη Ελευθερία - Ρόζα


Χίος
1 Μιχαηλίδης Ανδρέας του Φραγκούλη
2 Μανιτσούδη Ευαγγελία του Γεωργίου
3 Καραβασίλης Σταύρος του Αντωνίου
4 Καλογεράς Ιωάννης του Ηλία



Νέα Δημοκρατία – Ν.Δ. (Ευάγγελος Μειμαράκης)

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ
1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5. ΧΗΝΟΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΑΝΤΥΠΑΣ
7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ – ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ
11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)


Α΄ΑΘΗΝΩΝ 
1. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΌΛΓΑ
2. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)
4. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
5. ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
6. ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9. ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ
10. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)
11. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
12. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
13. ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
14. ΠΑΠΑΔΡΙΑΝΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗ (ΝΟΥΛΗ)
15. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)
 

Β΄ΑΘΗΝΩΝ 
1. ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΔΩΝΙΣ
5. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
6. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
7. ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΆΝΝΑ
9. ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ
10. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΆΝΝΑ-ΜΙΣΕΛ
11. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
12. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
13. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
14. ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ
15. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)
17. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ)
18. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
19. ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)
20. ΚΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21. ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ)
22. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
23. ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΆΓΗΣ)
24. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΑΒΕΡΗΣ)
25. ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ)
26. ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
27. ΨΥΧΟΥΛΑ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
28. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ (ΑΓΑΠΗ)
29. ΚΑΦΕΤΖΗ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
30. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ)
31. ΗΣΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
32. ΚΑΡAΪΝΔΡΟΥ ΘΑΛΕΙΑ
33. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
34. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)
35. ΧΙΟΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
36. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
37. ΜΠΑΣΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΜΠΕΤΥ)
38. ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
39. ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (MΠΑΜΠΗΣ)
40. ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)
41. ΒΡΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
42. ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ
43. ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ
44. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
45. ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
46. ΣΑΛΤΙΕΛ ΑΛΦΡΕΝΤΟ
47. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)
48. ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ 
1. ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
2. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
4. ΠΑΙΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6. ΑΝΔΡΙΚΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ
7. ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ
8. ΚΑΤΣΙΩΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
9. ΛΙΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
 

ΑΡΓΟΛΙΔΑ 
1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
4. ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. ΤΑΝΤΑΡΟΥ - ΚΡΙΓΓΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΟΝΙΑ)
 

ΑΡΚΑΔΙΑ 
1. ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3. ΤΑΤΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5. ΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
 

ΆΡΤΑ 
1. ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)
5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
 

ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ  
1. ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ)
2. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
3. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8. ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9. ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10. ΚΑΡΔΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)
11. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ
12. ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)
13. ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
14. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15. ΚΟΣΜΙΔΗ ΕΥΡΩΠΗ
16. ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
18. ΤΖΙΛΑΒΗ -ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ)
19. ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
 

ΑΧΑΪΑ 
1. ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ
3. ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΓΙΑΝΝΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)
6. ΚΟΝΙΔΑΡΗ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ   (ΈΛΕΝΑ)
7. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
9. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ
10. ΤΡΑΧΗΛΗ ΑΘΗΝΑ
11. ΝΤΖΕΛΒΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)
 

ΒΟΙΩΤΙΑ 
1. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΜΑΓΟΥΛΑ ΛΟΥΚΙΑ
4. ΜΑΧΑΙΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ)
5. ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΆΡΙΑ)
 

ΓΡΕΒΕΝΑ 
1. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
2. ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
3. ΚΑΡΑΪΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                              
 

ΔΡΑΜΑ 
1. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΜΠΛΟΥΧΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΚΟΝΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ 
1. ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)
2. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ)
5. ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
6. ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ
7. ΜΑΝΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΝΕΤΤΑ)
 

ΈΒΡΟΣ 
1. ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2. ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3. ΔΕΡΜΕNΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4. ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
6. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 

ΕΥΒΟΙΑ 
1. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ)
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΒΟΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5. ΓΚΟΓΚΟΥ-ΛΙΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ  (ΤΖΟΒΑΝΝΑ)
6. ΛΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)
7. ΡΕΤΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)
8. ΛΥΣΙΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ 
1. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΚΑΛΑNΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3. ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
 

ΖΑΚΥΝΘΟΣ 
1. ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2. ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ – ΔΙΟΝΥΣΙΑ
3. ΜΑΛΑΠΕΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΝΤΕΝΗΣ
 

ΗΛΕΙΑ 
1. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ
3. ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
4. ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΟΣ)
5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
6. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
7. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ
 

ΗΜΑΘΙΑ 
1. ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
3. ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
5. ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 
1. ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
4. ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ
5. ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
8. ΜΠΑΜΙΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9. ΛΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
10. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΡΕΑ
11. ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
 

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ 
1. ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. ΜΠΕΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3. ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4. ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
 

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
1. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4. ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ
5. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)
7. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΆΝΝΑ
9. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γρηγορίου
10. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΒΕΝΙΑΜΙΝ
11. ΠΑΝΟΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12. ΚΟΥΚΟΥΔΕΑ ΆΝΝΑ
13. ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
14. ΚΙΛΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15. ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ- ΖΩΗ (ΤΖΕΛΙΝΑ)
16. ΣΑΠΙΚΑ ΡOΔΑΝΘΗ (ΣΥΝΘΙΑ)
17. ΦΙΛΟΥ ΆΝΤΖΕΛΑ (AΓΓΕΛΙΚΗ)
18. ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΙΚΟΣ)
19. ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
 

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
1. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
3. ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΚΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
7. ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΌΛΓΑ
9. ΛΥΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
10. ΝΙΚΟΛΗ ΆΝΝΑ συζ. Νικολάου
11. ΜΥΡΩΝΗ-ΚΟΥΛΑΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ
12 ΠΑΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ)
 

ΙΩΑΝΝΙΝΑ 
1. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΤΥΡΟΥ-ΟΥΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ)
5. ΛΑΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
6. ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΤΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
 

ΚΑΒΑΛΑ 
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
6. ΠΑΠΟΥΤΣΗ-ΜΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   (ΒΑΣΩ)
 

ΚΑΡΔΙΤΣΑ 
1. ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ
3. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
6. ΚΟΥΛΟΚΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
 

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
2. ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
3. ΛΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                              
4. ΓΟΥΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
 

ΚΕΡΚΥΡΑ 
1. ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2. ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4. ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
5. ΤΣΙΜΠΟΥΛΗ ΘΕΟΦΑΝΗ (ΦΑΝΗ)
 

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ 
1. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2. ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
3. ΛΥΚΟΥΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
 

ΚΙΛΚΙΣ 
1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ)
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ
 

ΚΟΖΑΝΗ 
1. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
5. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
7. ΓΑΚΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
 

ΚΟΡΙΝΘΙΑ 
1. ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
2. ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
5. ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΩΤΑ)
6. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 

ΚΥΚΛΑΔΕΣ 
1. ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3. ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΜΠΑΪΜΠΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
 

ΛΑΚΩΝΙΑ 
1. ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ
3. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ
4. ΛΕΚΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ
5. ΚΟΥΛΙΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 

ΛΑΡΙΣΑ 
1. ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ
2. ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΜΠΙΖΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)
5. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
7. ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
8. ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
9. ΚΑΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
10. ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΛΕΝΗ
11. ΝΤΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 

ΛΑΣΙΘΙ 
1. ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΚΟΥΝΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ
4. ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
 

ΛΕΣΒΟΣ 
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ
5. ΑΨΩΚΑΡΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
 

ΛΕΥΚΑΔΑ 
1. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
 

ΜΑΓΝΗΣΙΑ 
1. ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ)
3. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
4. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΜΙΤΖΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
6. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΈΛΕΝΑ)
7. ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8. ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΤΑΥΡΗΣ)
 

ΜΕΣΣΗΝΙΑ 
1. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ)
4. ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
7. ΜΠΟΥΖΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
 

ΞΑΝΘΗ 
1. ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2. ΑΚHΦΟΓΛΟΥ  ΜΠΗΡΟΛ
3. ΑΝΔΡΕΟΥ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
4. ΜΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
5. ΧΑΤΖΗΓΚΕΝΕ ΙΡΦΑΝ
 

Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 
1. ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΔΟΥΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΝΗ)
4. ΡΟΥΣΣΟΥ – MEΛΑ ΖΩΗ
5. ΡΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΣΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
7. ΖΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑ
8. ΜΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 

Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 
1. ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3. ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΗΛ (ΦΑΗΛΟΣ)
4. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
5. ΓΚΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
6. ΧΟΥΡΣΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ
8. ΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9. ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
10. ΖΑΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ)
11. ΣΑΜΑΡΑ ΑΣΗΜΩ (MINA)
 

ΠΕΛΛΑ 
1. ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
3. ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ)
4. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΣΗ)
5. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΕΥΘΑΛΙΑ
6. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)
 

ΠΙΕΡΙΑ 
1. ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΜΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΆΝΝΑ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΜΠΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6. ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
 

ΠΡΕΒΕΖΑ 
1. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
2. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΚΑΤΣΙΚΟΒΟΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 

ΡΕΘΥΜΝΟ 
1. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΚΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΛΗΣ)
4. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
 

ΡΟΔΟΠΗ 
1. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ
2. ΚΑΤΡΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4. ΛΙΑΚΑΚΗ-ΜΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
5. ΑΧΜΕΤ ΑΜΕΤ
 

ΣΑΜΟΣ 
1. ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
2. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)
3. ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
 

ΣΕΡΡΕΣ 
1. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
3. ΒΛΑΧΒΕΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
4. ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
5. ΤΣΙΑΠΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ)
6. ΒΑΔΙΚΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
7. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8. ΚΑΛΑΠΟΤΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
 

ΤΡΙΚΑΛΑ 
1. ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
3. ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4. ΤΑΜΗΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
5. ΛΑΣΠΑ ΔΕΣΠΩ
 

ΦΘΙΩΤΙΔΑ 
1. ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΜΑΚΡΗ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
5. ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6. ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 

ΦΛΩΡΙΝΑ 
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
3. ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
4. ΖΑΧΟΥ-ΜΙΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
 

ΦΩΚΙΔΑ 
1. ΜΑΝΔΡΕΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ
2. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΧΑΛΙΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 
1. ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
3. ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
4. ΤΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΣΟΦΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
 

ΧΑΝΙΑ 
1. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4. ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗ-ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ)
5. ΣΤΑΣΣΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΒΙΡΑ (ΈΛΒΗ)
6. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 

ΧΙΟΣ 
1. ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)
2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3. ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ)



Λαϊκός Σύνδεσμος – Χρυσή Αυγή (Νικόλαος  Μιχαλολιάκος)

Επικρατείας
Χρήστος Παππάς Κοινοβουλευτικός Εκπρόσωπος Χρυσής Αυγής
Δημήτριος Σαρατσιώτης
Γιαννοπούλου Διονυσία
Κωστόπουλος Σωτήριος
Τσαγγαράς Ιωάννης
Σχοινάς Ιωάννης
Δημήτριος Παπαεμμανουήλ


Α΄ΑΘΗΝΑΣ
Μιχαλολιάκος Νικόλαος
Βελέντζα Δήμητρα
Βουλδής Ιωάννης
Καλαποθαράκου Μαριάννα
Παναγόπουλος Παναγιώτης
Γιαμάνης Φώτης-Χρήστος
Γαρυφαλλάκος Παναγιώτης
Δημητρακόπουλος Γεώργιος
Κτιστάκης Παύλος
Ζελενίτσα Μαριάνθη
Τσέρτος Μάριος
Χατζηαγγελή Στυλιανή
Παπαγεωργίου Γεώργιος
Λέντζος Ηλίας
Ζαχαριάδου Ουρανία
Νιαούρη Μαρία
Κωνσταντινίδης Δημήτριος


Β΄ΑΘΗΝΩΝ
Μιχαλολιάκος Νικόλαος
Γερμενής Γεώργιος
Παναγιώταρος Ηλίας
Ζαρούλια Ελένη
Σπίνος Αριστείδης
Παππάς Στέφανος
Κουράκος Αθανάσιος
Γιαννόγκωνας Μιχαήλ
Μεταξάς Σωτήριος
Μέξας Χαρίλαος
Λεμοντζής Νικόλαος
Κανελλόπουλος Δημήτριος
Καπάτσος Ιωάννης
Σουλάνη Κωνσταντίνα
Ραγκούσης Στυλιανός
Κατραμάδου Χριστίνα
Μπαρμπούρης Ευάγγελος
Κωτσάκη Φωτεινή
Κοτρώνης Χρήστος
Μπουγάς Τρύφων
Φωτόπουλος Ανδρέας
Χαλάτση Μαρία
Μήτρου Μαρία
Κυζηράκος Άγγελος
Μαρτίνος Σταμάτιος
Τσιώνη Αικατερίνη
Παπαδόπουλος Κίμων
Μπαξεβάνογλου Ροζαλία
Σταματίου Κωνσταντίνα
Μπαγουρδή Κλεονίκη
Παπαγρηγορίου Δημήτριος
Χαβιάρα Παναγούλα
Μπαραμπούτης Νικόλαος
Κάτσικα Κωνσταντίνα
Κωστοπούλου Κωνσταντίνα
Μπουτσίνη Αλεξάνδρα
Γεωργακόπουλος Ιωάννης


ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Κασιδιάρης Ηλίας
Γερμενή - Χρήστου Ευγενία
Αλεξανδράκης  Κωνσταντίνος
Αντωνόπουλος Κωνσταντίνος
Μπούρας Ιωάννης
Κωνσταντινίδης Ιωάννης
Τσολιάκου Ιουλία
Βοργιάς Σωτήρης
Κελεπούρης Παναγιώτης
Δήμου Δήμητρα
Κατάτση Μαρία
Μουλάς Χρήστος
Κατοίκου Αλεξάνδρα
Ρεμπάπης Λάμπρος


ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Μπαρμπαρούσης Κωνσταντίνος
Γιολδάση Νίκη
Τσώλου  Αθηνά
Βασκαντήρας Κωνσταντίνος
Κοτσαντώνης Ευάγγελος
Ψυχογιός Γεώργιος


ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Γαλέος Γεώργιος
Μπέκας Περικλής
Κατσινοπούλου  Μαρία - Ελένη


ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Χαρμπής Βασίλειος
Σκαντζός Νικόλαος
Τζεμπετζής Δημήτριος
Βαλσαμάκη Μαρία
Ηλιοπούλου Δάφνη


ΑΡΤΑΣ
Ζέρβας Χρήστος
Γκιρεμέζης Ιωάννης
Παππά Μαρία


ΑΧΑΪΑΣ
Αρβανίτης  Αβράμης - Μιχαήλ
Νικολακόπουλος Ανδρέας
Χριστόπουλος Αντώνιος
Γιαχαλής  Αναστάσιος
Χρυσανθοπούλου Ανδριάννα
Τσίγκα Αθανασία
Παπαηλιόπουλος  Νίκος
Ασημακόπουλος Βασίλειος
Σκορδιαλού Ειρήνη


ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Καρακώστας Ευάγγελος
Μίγκου Ελένη
Λαμπρούσης Αναστάσιος
Ρεντούμης Ελευθέριος
Ψαλίδας Δημήτριος


ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Τασούλας Δημήτριος
Σταύρου - Τσάγκα Ελευθερία


ΔΡΑΜΑΣ
Αζαριάδης Νικόλαος
Χοροζίδου Χρυσάνθη
Τσαπακίδης Κοσμάς
Χατζηαναστασίου Πολύδωρος
Κοφαντίδου Σόνια


ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ
Σπυρίδης Σάββας
Αγγελόπουλος Μιχαήλ
Λυμπεροπούλου Αικατερίνη
Αμοργινού Κωνσταντίνα
Χριστοδούλου Ευάγγελος
Καραχάλιος Δημήτριος


ΕΒΡΟΥ
Παπαδόπουλος Αθανάσιος
Διμηνίδου Δημητρούλα
Δουλάκης Μιχαήλ
Κιτσόπουλος Χρήστος


ΕΥΒΟΙΑΣ
Μίχος Νικόλαος
Βουλή Αικατερίνη
Βουσουρέλης Αντώνιος
Μπάρου Αλεξάνδρα
Δήμου Μαρία


ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Διώτης Ευάγγελος
Μπόκου Βιργινία


ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Κορφιάτης Φίλιππος- Διονύσιος
Πατήρης Χαρίλαος
Μανιάτη Λήδα


ΗΛΕΙΑΣ
Κρέσπης Νικόλαος
Κωνσταντίνου Νικόλαος
Λάβδα Διονυσία
Σωτηρόπουλος Μενέλαος
Μπαλτά Αντωνία


ΗΜΑΘΙΑΣ
Τσακίρης Μιχαήλ
Τσιούλης Βασίλειος
Μαρουφίδου Μαρία
Μπαλτατζίδης Νικόλαος
Γρηγοριάδου Ευαγγελία


ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Καρεφυλλάκης Σταύρος
Περράκη Ελένη
Κυριακού Χρυσούλα
Σπληνάκης Νικόλαος
Κασσομένου Ελευθερία
Κοτρωνάκης Κωνσταντίνος


ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Αγγελή Αικατερίνη
Ζιάκας Αλέξανδρος


Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γρέγος Αντώνιος
Ζησιμόπουλος Πολύβιος
Αναστασιάδου Φωτεινή
Καφαντάρης Γεώργιος
Μεϊντάνη Χριστίνα
Κωνσταντινίδου Βασιλική
Πετρουλάκης Θεόδωρος
Τσίτουρας Βασίλειος
Πουλτίδου Ευστρατία
Τριανταφυλλούδης Αλέξανδρος
Σαμαράς Στέφανος
Χατζηγεωργίου Αλεξάνδρα
Πατσαλή Φωτεινή
Χλωρίδου Μαρία
Γιοσμάς Αλέξανδρος
Κεϊτζή Μαρία
Γκιουλέκα Καλλιόπη


Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γραικός Φώτης
Ιωάννου Άγγελος
Κιοσσέ Πηνελόπη (Πέννυ)
Νικολαϊδου Μαρία
Δρούγκας Χρήστος
Ψαθάς Αναστάσιος
Σερασίδης Θεοχάρης
Λιόκος Νικόλαος
Νικολαϊδης Ευάγγελος
Τσουρούς Ευάγγελος
Σαμαράς Χρήστος


ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Αναγνώστου Κωνσταντίνος
Τσάγκας Χριστόφορος
Κόντου Γεωργία
Τάτση Αφροδίτη
Μέμος Ιωάννης
Τσιαγκαβέλης Αλέξανδρος


ΚΑΒΑΛΑΣ
Βογιατζής Δημήτριος
Ναθαναηλίδης Αναστάσιος
Μαυρίδης Χαράλαμπος
Χρυσομάλλη Ελένη


ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Θανόπουλος Χαρίλαος
Κακαργιάς Βάιος
Τσιαμαντάς Αθανάσιος
Σκύφτα Στυλιανή
Ψαρομπά Μαρία


ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Τούφας Στέργιος
Κοντού Ελεονώρα


ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Αϊβατίδης Ιωάννης
Αραβαντινού Ιωάννα
Ράντος Χριστόφορος
Ρέβη Βασιλική
Χαγιάννης (Καμπάνης) Σπυρίδων


ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
Κουλουμπής Ιωάννης
Δάβουλος Χρήστος
Βιτσεντζάτου Παρθενόπη


ΚΙΛΚΙΣ
Χατζησάββας Χρήστος
Παπαδόπουλος Αντώνιος
Πετρίδου Άννα


ΚΟΖΑΝΗΣ
Καραβέλιας Στέργιος
Χασιώτης Γεώργιος
Δάφου Ζωή
Γρατσιάς Βασίλειος
Ζαρογιάννη Χρυσούλα


ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Βλαχόπουλος Δημήτριος
Ζαφείρης Κωνσταντίνος
Κωνσταντίνου Ευθυμία
Αβραντίνη Μαργαρίτα


ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Μαύρος Ευστράτιος     
Καψάλης Πέτρος                             
Κουλουριώτης Ελευθέριος
Κολλιάκη Μαρία – Αγγελική
Καπέλλας Γεώργιος
Πετρακοπούλου Δήμητρα

ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Δημακογιάννης Γεώργιος
Μπουτεράκος Βασίλειος
Κασιδιάρη Βασιλική
Χρυσικάκη Φωτεινή


ΛΑΡΙΣΑΣ
Σβερώνη - Χονδρονάσιου Δέσποινα
Ψωμιάδου Μαρία
Μπίλλη - Τσιτσέ  Μαρία
Ζήση Ζαχαρούλα
Λιάπης Κωνσταντίνος
Καραγιάννης Δημήτριος
Παπαγεωργίου Μαρία
Μέγας Αντώνιος
Παρλάντζας Γεώργιος


ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Συκιωτάκης Ιωάννης
Αργυρίου Ιουλία                                 


ΛΕΣΒΟΥ
Κουτσαμπάσης  Ευστράτιος
Τριανταφυλλίδης Βαρθολομαίος                              
Δημοπούλου-Παππά Ειρήνη -Γεωργία


ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κολογγιός Χρήστος
Βόγλη Δέσποινα

                                      
ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Καλούτσας Αρτέμιος
Νάκος Χρήστος
Χαντζή Ευσταθία
Καμπούρης Κυριάκος
Τσιλογιαννοπούλου Μαρία


ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Κουκούτσης Δημήτριος
Γιαννακόπουλος Γεώργιος
Ζαφειρόπουλος Ιωάννης
Οικονομόπουλος Κωνσταντίνος
Κονιάρη Στυλιανή
Αδαμόπουλος Δημήτριος
Αλεξέα Βαρβάρα


ΞΑΝΘΗΣ
Καπαγερίδης Χρήστος
Γεωργακάκης Ιάκωβος
Σουπιάδου Πηνελόπη


Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ
Κούζηλος Νικόλαος
Μπότσαρη Ελένη
Μουλιανάκης Περικλής
Σιγάλας Ευστράτιος
Μπουρνέλη Ειρήνη
Σαμαρά Ευαγγελία


Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ
Λαγός Ιωάννης
Παπά Παναγιώτα
Παπαδημητρίου Μιχαήλ
Παπαδόπουλος Αναστάσιος
Χαδιάρη Πασχαλία      
Σαλούφας Νεκτάριος
Σμπούκη Μαργαρίτα
Τσέπολας Ιωάννης


ΠΕΛΛΑΣ
Σαχινίδης Ιωάννης
Μπαμπαλής Νικόλαος
Ευτηριάδου Άννα
Τσούκας Αναστάσιος


ΠΙΕΡΙΑΣ
Χρυσομάλλης Νικόλαος
Μπατάλα Μαρία
Νικολοπούλου Κωνσταντίνα
Σερδάρος Κυριάκος
Φωτίου Δημήτριος


ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Μπαρτζώκας Σπυρίδων
Ζήζης Κωνσταντίνος
Σπυράκος Αλέξανδρος
Παπαστάθη Φωτεινή


ΡΕΘΥΜΝΗΣ
Αγγελάκης Νεκτάριος                                                
Λυραντωνάκης Πέτρος                          
Στεφανοπούλου Ζαχαρούλα


ΡΟΔΟΠΗΣ
Τσουμαρέλης Νικόλαος
Γεωργίου Χρήστος
Τσουρνακάκη Γεωργία


ΣΑΜΟΥ
Ζαβιτσάνος Βασίλειος


ΣΕΡΡΩΝ
Ματθαιόπουλος Αρτέμιος
Τζαμπάζης Θεόδωρος
Βαβλιάκης Κωνσταντίνος
Φιλίππου Αλεξάνδρα
Καπλανίδης Γεώργιος
Παπαδόπουλος Βασίλειος
Τσώτσος Ιωάννης


ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Μισιάκας Γεώργιος    
Χιώτης Γρηγόριος                                                     
Γρηγορίου Ευαγγελία
Τσεκούρα Αγγελική


ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Γκλέτσος Απόστολος
Καλαθά Αθανασία
Μίχου Κωνσταντία
Κοκουγιάννης Γεώργιος
Φασιανής Κωνσταντίνος
Πάνος Θεόδωρος


ΦΛΩΡΙΝΗΣ
Νομικός Κωνσταντίνος
Γιαννακίδου Ελένη


ΦΩΚΙΔΑΣ
Κρίκος Σταύρος
Κοπανάκη Βασιλική


ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Βλάχου Σωτηρία
Θεοδώρου Γεωργία
Αντωνοπούλου Ωραιοζήλη


ΧΑΝΙΩΝ
Σταθάκης Δημήτριος
Γαρμπιδάκης Νικόλαος
Αλεξανδράκη Μαρία


ΧΙΟΥ
Μαυρομάτης Αβραάμ
Μπύρτα Μαριάννα


Το Ποτάμι (Σταύρος Θεοδωράκης)

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Νικηφόρος Διαμαντούρος
Παναγιώτης Καρκατσούλης
Θανάσης Σκόκος
Θόδωρος Σκυλακάκης
Μάνος Ματσαγγάνης
Βασίλης Μακρής
Ιόλη Καλαβρέζου
Λενιώ Μυριβήλη
Παναγιώτης Βλάχος
Γιάννα Μπαλή
Γιώργος Χρονάς
Νίκος Αλιβιζάτος


Α” ΑΘΗΝΩΝ  
ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΡΑΧΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ)
ΚΑΤΩΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΕΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΤΗΝΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΗΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ


Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΤΑΧΙΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΝΙΟΒΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΚΙΚΗ
ΠΕΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΕΡΚΕΝΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΡΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΦΑΝΗΣ
ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΣΑΜΑΡΑ ΜΥΡΤΩ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Α” ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ  
ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΛΟΗ
ΞΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ


ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ  
ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ
ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΕΥΗ
ΦΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)


ΑΡΓΟΛΙΔΑ  
ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΜΠΟΝΩΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΣΤΑΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΑΡΚΑΔΙΑ  
ΣΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΜΑΚΗΣ


ΑΡΤΑ  
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ


ΑΤΤΙΚΗΣ  
ΜΑΥΡΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΛΙΛΑ
ΚΟΜΗΝΕΑ ΣΟΦΙΑ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΩΚΑΣ ΔΑΝΙΗΛ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΣΑ


ΑΧΑΪΑ  
ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΜΑΡΙΛΙΑ
ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΑΚΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΖΩΗ
ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Β” ΑΘΗΝΩΝ  
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)
ΑΜΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΔΡΕΤΤΑ ΑΘΗΝΑ
ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΡΡΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
ΤΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΑΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΤΑΚΗΣ
ΚΟΥΝΝΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΡΙΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΛΙΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΟΓΛΗ ΛΙΛΑ
ΠΡΟΣΑΛΙΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΛΑΜΙΔΗ ΤΑΝΙΑ
ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΩΣΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΟΥΣΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΝΤΟΛΑΠΤΣΗ ΘΕΟΤΟΚΗ (ΤΙΤΙ)
ΠΑΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  
ΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΝΥΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΡΕΝΑ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
ΚΑΒΟΥΝΗ ΡΟΔΗ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΛΑΚΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ


Β” ΠΕΙΡΑΙΑ  
ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΡΟΥΒΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΛΕΟΜΠΙΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΣΑΡΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΒΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΑΖΑΛΑ ΚΟΡΙΝΑ


ΒΟΙΩΤΙΑ  
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΙΣ
ΓΚΩΝΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΠΑΓΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΑ


ΓΡΕΒΕΝΑ  
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ


ΔΡΑΜΑ  
ΧΑΡΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΣΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΝΙΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ


ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ  
ΓΡΥΛΛΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΦΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ


ΕΒΡΟΣ  
ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΓΙΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ


ΕΥΒΟΙΑ  
ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΙΜΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΠΙΦΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΤΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ


ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ  
ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ


ΖΑΚΥΝΘΟΣ  
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΞΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΥΝΗΓΟΣ)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ


ΗΛΕΙΑ  
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΔΟΥΡΟΥ ΟΛΓΑ
ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΦΡΕΖΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


ΗΜΑΘΙΑ  
ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΪΛΑ (ΙΛΙΑ)
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΤΟΛΙΟΣ ΤΑΣΟΣ


ΗΡΑΚΛΕΙΟ  
ΔΑΝΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΠΡΕΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΑΡΓΙΩΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΡΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ


ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ  
ΤΣΙΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΝΤΟΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΖΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΜΙΤΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΙΩΑΝΝΙΝΑ  
ΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΛΙΟΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΚΑΠΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ


ΚΑΒΑΛΑ  
ΓΚΑΪΤΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΡΙΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΣΣΟΥΛΑΣ ΦΑΝΗΣ
ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ


ΚΑΡΔΙΤΣΑ  
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ


ΚΑΣΤΟΡΙΑ  
ΛΑΠΟΡΔΑ – ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΝΤΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΚΕΡΚΥΡΑ  
ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΝΟΦΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ


ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ  
ΤΡΩΪΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΜΠΟΥΡΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ


ΚΙΛΚΙΣ  
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΣΙΛΒΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΖΑΝΗ  
ΣΙΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΣΙΚΑΡΔΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΣΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΕΣΣΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΚΟΡΙΝΘΙΑ  
ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΑΓΚΑΦΩΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΜΑΡΓΕΛΗ- ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΦΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ


ΚΥΚΛΑΔΕΣ  
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ
ΒΑΖΑΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΛΑΚΩΝΙΑ  
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
ΣΒΙΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ


ΛΑΡΙΣΑ  
ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΝΙΚΗ
ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΣΗΦΗΣ
ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΥΦΟΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ


ΛΑΣΙΘΙ  
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΛΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ


ΛΕΣΒΟΣ  
ΒΕΡΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΛΕΥΚΑΔΑ  
ΨΗΜΕΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ


ΜΑΓΝΗΣΙΑ  
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝΤΟΝΙΤΣΑ ΒΑΛΑΣΙΑ
ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΡΙΚΑ


ΜΕΣΣΗΝΙΑ  
ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΑΚΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ
ΖΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ


ΞΑΝΘΗ  
ΧΑΤΖΗΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΜΠΑΤΖΗ- ΜΠΕΖΑΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΜΑΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


ΠΕΛΛΑ  
ΑΓΑΘΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΘΕΟΔΩΣΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ


ΠΙΕΡΙΑ  
ΤΟΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΗΓΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΓΚΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ


ΠΡΕΒΕΖΑ  
ΡΕΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΡΙΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΡΕΘΥΜΝΟ  
ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΙΠΑ ΒΑΣΩ
ΜΟΛΔΟΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ


ΡΟΔΟΠΗ  
ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ
ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΨΑΛΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ


ΣΑΜΟΣ  
ΚΑΡΜΑΝΙΩΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΧΑΡΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΣΕΡΡΕΣ  
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΚΟΣ
ΑΒΔΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΔΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΡΙΓΓΟΥ ΟΛΓΑ
ΤΣΟΥΓΚΟΥΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ


ΤΡΙΚΑΛΑ  
ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΣΤΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΕΡΑΤΖΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΦΘΙΩΤΙΔΑ  
ΛΑΘΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΕΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΑΡΛΕΡΗ ΜΑΡΤΙΝ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΗΣ
ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ


ΦΛΩΡΙΝΑ  
ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΚΑΤΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΜΑΡΔΑ ΜΑΡΙΑ


ΦΩΚΙΔΑ  
ΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΠΕΠΗ


ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  
ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ


ΧΑΝΙΑ  
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΔΑΦΝΗ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ


ΧΙΟΣ  
ΤΣΑΡΤΑΣ ΠΑΡΙΣ
ΒΟΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ


Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας -  Κ.Κ.Ε. (Δημήτρης Κουτσούμπας)

Επικρατείας
ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΚΑ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΙΩΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΡΙΤΣΟΥ ΕΡΗ
ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΙΡΙΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ
ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ


Α΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ)
ΣΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΛΙΛΑ
ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΛΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ
ΜΕΛΑ ΕΥΑ
ΜΠΕΝΑΤΟΥ ΑΛΕΚΑ
ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΒΕΤΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΝΤΙΝΑ
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΓΑΡΔΟΥΝΗ ΤΟΝΙΑ


Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΦΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΡΟΥΛΑ
ΠΕΡΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΑΠΗ ΒΙΚΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΓΑΝΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΑΓΚΑ ΒΙΒΗ
ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΑ
ΣΑΚΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΙΑΝΤΟΥ ΟΛΓΑ
ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΓΙΩΤΑ
ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΗ
ΑΥΓΕΡΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΔΡΙΜΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΚΙΟΥΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΛΟΥΛΑ
ΧΑΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΨΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ


Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ
ΤΣΙΜΠΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
ΞΕΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΑΛΠΕΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΜΠΑΤΙΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΟΝΤΑΞΙΔΑΚΗ ΓΙΩΤΑ
ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΛΣΑ


Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ
ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΤΟΥΣΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΡΟΚΟΥ ΚΑΤΙΑ
ΞΟΥΡΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΟΥΛΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΒΑΡΕΛΑΣ ΤΑΚΗΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΛΑ


ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ
ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΤΟΠΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΔΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΑΜΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΒΑΡΔΑΒΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΥΛΗ
ΤΡΙΓΑΖΗ ΡΟΥΛΑ
ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΣΙΧΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΓΗΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ


Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΤΗΛΙΚΙΔΟΥ ΡΕΝΑ
ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΠΑΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΤΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΝΘΗ
ΒΑΛΑΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΩΡΓΗ ΡΑΝΙΑ
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΤΣΑΝΗ - ΤΕΡΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΡΕΝΑ
ΜΕΛΑΝΕΦΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ
ΡΑΪΖΗ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΖΩΚΑΣ ΝΙΚΟΣ


Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΔΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΥΓΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΡΕΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΑΪΤΑ ΤΖΑΜΑΛ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΒΑΣΩ
ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙΝΑ
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΚΡΗ ΧΑΡΑ
ΗΛΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ


ΣΕΡΡΕΣ
ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ
ΔΗΜΙΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΒΡΑΤΟΛΗ - ΓΙΑΝΝΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΙΣΙΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΚΟΥΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΤΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ


ΚΙΛΚΙΣ
ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΧΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΤΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ


ΠΙΕΡΙΑ
ΣΑΛΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΤΟΛΙΟΥ ΣΙΣΥ
ΚΑΠΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ


ΠΕΛΛΑ
ΟΥΓΓΡΙΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΑΙΤΗ
ΦΟΥΝΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΔΡΟΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ


ΗΜΑΘΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
ΤΑΜΠΑΚΗ - ΣΟΦΡΟΝΩΦ ΙΩΑΝΝΑ
ΖΟΠΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΙΤΣΗΣ ΣΑΚΗΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΟΛΓΑ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ


ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ


ΕΒΡΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ - ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΓΚΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ


ΡΟΔΟΠΗ
ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΕΛΕΣ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ
ΣΠΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ)
ΓΚΛΑΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΞΑΝΘΗ
ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΒΟΥΛΑ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ
ΡΟΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ)
ΒΟΥΖΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ


ΔΡΑΜΑ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΡΑΝΟΒΑΛΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ)
ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΑΤΖΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ


ΚΑΒΑΛΑ
ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
ΚΑΓΙΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΗΛΙΤΣΗ ΧΑΪΔΟΥΛΑ (ΧΑΡΙΣ)


ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΟΛΥ
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΤΑΚΗΣ
ΣΔΟΥΚΟΣ ΤΑΚΗΣ
ΚΙΤΣΟΥ ΛΟΥΚΙΑ
ΤΟΥΚΛΙΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ


ΛΕΥΚΑΔΑ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΩΜΑΣ


ΚΕΡΚΥΡΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΥΡΣΙΝΗ
ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΜΠΟΡΜΠΟΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΙΚΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ


ΠΡΕΒΕΖΑ
ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΙΣΙΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΡΛΑ ΕΥΗ
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


ΑΡΤΑ
ΖΟΡΜΠΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΡΙΤΑ)
ΑΛΗΦΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΑΛΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΕΙΤΟΝΑ ΟΛΓΑ
ΜΠΕΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ


ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
ΔΗΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)
ΓΚΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ


ΚΟΖΑΝΗ
ΒΗΤΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΣΙΓΚΑ ΕΦΗ
ΕΓΡΕΣ ΑΒΡΑΑΜ
ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΝΩΝΤΑΣ
ΣΤΡΑΒΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ


ΓΡΕΒΕΝΑ
ΧΑΣΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΦΛΩΡΙΝΑ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΚΛΥΜΗΣ
ΤΟΡΛΑΚΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ


ΑΧΑΪΑ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
ΛΑΪΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΟΥΡΗ ΗΡΑ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ
ΚΟΝΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΤΖΑΜΑΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΗ)
ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ


ΗΛΕΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ ΝΑΤΑΣΑ
ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΒΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ
ΚΟΛΟΣΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΑΣΗ ΖΩΗ


ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΡΙΚΟΥ ΒΑΣΩ
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΤΑΘΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ ΜΑΙΡΗ


ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ - ΙΘΑΚΗ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ


ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΛΙΝΑ
ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΚΑΡΚΑΒΑΤΣΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΚΟΚΟΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΚΕΠΑΡΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΝΑΤΑΣΑ
ΧΡΥΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ


ΧΑΝΙΑ
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΟΥΜΑΚΗ ΑΛΕΚΑ
ΛΟΥΤΣΕΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
ΜΕΛΗΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ


ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ


ΛΑΣΙΘΙ
ΣΙΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ


ΣΑΜΟΣ
ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ
ΔΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΡΥΝΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΛΕΣΒΟΣ
ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΓΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ


ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ
ΠΟΤΣΟΣ ΚΑΛΕΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ)
ΜΑΚΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ)
ΧΟΥΛΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΙΑΝΝΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΙΧΑΪΛΙΔΟΥ ΝΤΕΠΥ


ΚΥΚΛΑΔΕΣ
ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΓΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ
ΚΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΡΥΣΟΛΩΡΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ


ΧΙΟΣ
ΑΜΠΑΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)
ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΖΩΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΚΑΡΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ


ΜΕΣΣΗΝΙΑ
ΚΑΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΧΡΗΣΤΕΑ ΣΤΕΛΛΑ
ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ


ΛΑΚΩΝΙΑ
ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΙΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΒΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ


ΑΡΚΑΔΙΑ
ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΡΑΔΑΙΟΥ ΣΜΑΡΩ


ΑΡΓΟΛΙΔΑ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΠΑΒΕΛΗ ΝΑΥΣΙΚΑ
ΜΠΑΒΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ


ΚΟΡΙΝΘΙΑ
ΤΣΑΡΜΠΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ
ΝΤΟΡΜΠΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ
ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΕΥΒΟΙΑ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑ)
ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΑΧΙΩΤΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ
ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ,
ΠΥΘΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΟΥΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΨΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ


ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ


ΦΩΚΙΔΑ
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ
ΓΩΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)


ΒΟΙΩΤΙΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΤΣΙΚΩΝΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΤΟΥΛΟΥΜΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΖΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΑΒΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ


ΛΑΡΙΣΑ
ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ
ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΑΣΣΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΣΙΚΡΙΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ


ΜΑΓΝΗΣΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΟΥΜΑ ΡΕΝΑ
ΡΗΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΡΟΥΣΗ - ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ)
ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ


ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΤΟΥΡΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΑΠΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ


ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΜΠΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΛΗΔΑ
ΚΟΥΤΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Καρδίτσας, δημοτικός σύμβουλος Καρδίτσας
ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ


Ανεξάρτητοι Έλληνες -  Εθνική  Πατριωτική Δημοκρατική Συμμαχία  (Πάνος Καμμένος)

Επικρατείας
Κλειδέρης Γεώργιος
Σοφιαννίδης Χριστόφορος
Κατσαρός Νίκος
Αρβανίτη - Πρεβεζάνου Ευγενία
Μεταξάκης Νικόλαος
Βάρδας Μιχάλης
Παπανικολάου Ζήσης
Στεφανουδάκης Γιάννης
Μπούμπαρης Κωνσταντίνος
Νικολάου Δημήτριος
Αβραμίδης Γαβριήλ


Περιφέρεια Α' Αθηνών    
1    Κουντουρα Ελενα του Αλεξάνδρου
2    Αργυροπουλος Δημητριος (Ντιμης) του Αργυρίου
3    Μπαστα Αννα
4    Παπαλεξοπουλος Αγγελος του Γεωργίου
5    Μυλωνα Ειρηνη του Νικολάου
6    Πεππας Χρηστος του Δημητρίου
7    Κοντογουρης Αναστασιος του Τριαντάφυλλου
8    Πετσα Κωνσταντινα του Γεωργίου
9    Κοκοράκης Γεώργιος
10    Βασιλείου Ανδρέας
11    Μπέλου Μαρία
12    Ανδρικοπούλου Αικατερίνη
13    Μαγκανιά Αικατερίνη
14    Παπαδόγγονας Αθανάσιος του Δρακούλη
15    Παντελίδου Δέσποινα
16    Μπιτούνη Βικτωρία - Ελισάβετ
17    Σαμαρα Αγγελικη
18    Λορεντζάτος Σπύρος του Γεωργίου
    

Περιφέρεια Α' Θεσσαλονίκης    
1    Ζουραρης Κωνσταντινος του Γεωργίου
2    Σγουριδης Παναγιωτης
3    Τυπαδη Χριστινα-Λεμονια του Γεωργίου
4    Γιαννη Ολγα του Θύμιου
5    Κυζιριδης Κωνσταντινος του Αβραάμ
6    Κατσιαφα Ανθουλα του Γεωργίου
7    Παπαδοπουλου Γαρυφαλλια του Παναγιώτη
8    Κιτικιδης Αλεξανδρος του Σάββα
9    Στεργιοπουλου Νικολετα του Κυριάκου
10    Κραστανας Γεωργιος του Αθανασίου
11    Λαβδης Δημητριος του Αγγέλου
12    Χαλατσακης Σταυρος του Επαμεινώνδα
13    Αθανασίου Γέωργιος
14    Βακούφτσης Δαυίδ
15    Οικονόμου Νικόλαος
16    Καρδαράς Παναγιώτης
17    Μπαλαμπανίδης Κλημέντης 
18    Τέγου Ευγενία
19    Καραμπελας Κωσταντινος
20    Τσιμαχίδης Σάββας
    

Περιφέρεια Α' Πειραιώς    
1    Χρηστοφοριδης Γεωργιος του Ευαγγέλου
2    Ζησιματος Γεωργιος του Γερασίμου
3    Οικονόμου Στυλλιανή του Σπυρίδωνος
4    Πρώιου Σοφία
5    Μελα Σταυρουλα του Γεωργίου
6    Μπαρμπης Ιωαννης
7    Παλιούρας Γεώργιος του Δημητρίου
8    Βαγιακης Γεωργιος του Ιακώβου
    

Περιφέρεια Αιτωλοακαρνανίας 
1    Δρόσος Ευθύμιος
2    Σταθόπουλος Γεώργιος
3    Μιχαλάτος Παναγιώτης
4    Παπαγεωργιου Ευαγγελος του Αποστόλου
5    Αλεξανδροπουλου Δημητρα του Κωνσταντίνου
6    Μπούρχα Ουρανια
7    Καραγιώργου Σπυριδούλα
8    Παπαδοπουλος Διογενης
9    Γκοργκόλης Μάκης
    

Περιφέρεια Αργολίδος    
1    Μπομπου-Δανουση Αικατερινη του Ευαγγέλου
2    Μουγιος Πετρος του Ναπολέοντος
3    Μαστοράκου Ευαγγελία
4    Κωστόγιαννη Δήμητρα
5    Σαραντίδης Ευάγγελος

    
Περιφέρεια Αρκαδίας    
1    Δαλιανης Γεωργιος του Κωνσταντίνου
2    Παναγάκος Κωνσταντίνος
3    Παναγοπούλου Θεοδώρα 
4    Ντίξον Αλέξανδρος
5    Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος τοτ χρήστου
    

Περιφέρεια Άρτης    
1    Καγκανης Ιωαννης του Κωνσταντίνου
2    Τολης Χρηστος του Γεωργίου
3    Καραμπικας Νικολαος του Ευαγγέλου
4    Κουτσιουκης Γεωργιος του Ιωάννη
5    Πάμπου Βασιλική
    

Περιφέρεια Αττικής    
1    Κατσικης Κωνσταντινος του Θεοδώρου
2    Κιουσης Δημητριος
3    Αντωναρος Λουκας του Νικολάου
4    Σαββιδης Σπυριδων του Νικολάου
5    Γεωργοπουλος Κωνσταντινος του Νικολάου
6    Βαμβακούση Αικατερίνη
7    Κλειδέρης Φίλιππος
8    Ορφανιδου Αιμιλια του Θεοδώρου
9    Συρπα Ελευθερία
10    Αλεξακης Γεωργιος
11    Ηλιαδης Μαρκος του Κωνσταντίνου
12    Πουλάκη Κάτια
13    Ζαφείρης Νικόλαος
14    Ανδρέου Σταύρος
15    Παπαράπτης Λουκάς
16    Βασιλειαδου Μαρια
17    Μπεγκλή Θωμαή
18    Χατζηνάσου-Παπαδοπούλου Εφη
19    Καφύρας Γεώργιος
    

Περιφέρεια Αχαΐας    
1    Νικολοπουλος Νικολαος του Ιωάννη
2    Λαϊνιώτης Ιωαννης του Συμεών
3    Χειμώνας Δημητριος του Βασιλείου
4    Μπαρκουλα Ευτυχια του Ευθυμίου
5    Τσενες Γεωργιος του Ιωάννη
6    Κοντεσοπουλου Γεωργια
7    Λεχουριτης Αντωνιος του Νικολάου
8    Κοσπετα Κωσταντινα
9    Ξηρου Διαμαντω του Φωτίου
10    Αγρυροπουλος Αντωνιος
11    Αναστασόπουλος Γεώργιος
    

Περιφέρεια Β' Αθηνών    
1    Καμμενος Παναγιωτης (Πανος) του Ηλία
2    Παπαχριστοπουλος Αθανασιος του Θεμιστοκλή
3    Τέρενς-Νικολαος  Κουικ
4    Σκλαβενίτη Ελένη
5    Αμανατιδου Ευαγγελια του Ευσταθίου
6    Κατσαρός Στέργιος
7    Εγγλεζου Ευαγγελια του Ιωάννη
8    Βετούλης Μιχάλης
9    Χαλκιδη Δεσποινα του Στεφάνου
10    Καρβούνης Σταύρος
11    Κοντου Ευαγγελια του Γεωργίου
12    Γκιόκα -Τζούνη Βασιλική (Βάνα) του Γεωργίου
13    Γεωργουλα-Μυριδη Ευαγγελια του Βασιλείου
14    Ακριώτης Κωνσταντίνος 
15    Γιαννοπουλου (Τσιακα) Καλλιτσα του Κωνσταντίνου
16    Δρούζας Ευθύμιος
17    Δρούλιας Ευθύμιος
18    Κακλαμάνος Μιχαήλ
19    Βατουγιου Λαμπρινη του Κυριάκου
20    Μεμεζας Μελετιος
21    Γεωργατζόγλου Νικόλαος
22    Παντελιδης Εμμανουηλ (Μανος) του Σωκράτη
23    Δαμηλακης Ευτυχιος του Αντωνίου
24    Αδοριαστος Δημητριος του Ιωάννη
25    Ρεμπής Γεωργιος του Κωνσταντίνου
26    Φιλιπποπουλου Αννα-Σωτηρια του Χρήστου
27    Δημητσα Αντιγονη του Χρήστου
28    Θωμά Αικατερίνη του Ιωάννη
29    Δεσποτίδης Νικήτας
30    Σούτα Κλαίρη
31    Πεχλιβανίδης Φώτης
32    Λαμπρινός-Βλαττάς Στράτος
33    Βραχνού Ιωάννα
34    Παπαδοπούλου Ελένη
35    Δούκα Αγγελική
36    Κιουπούρογλου Αναστασία
37    Παρίση Αικατερίνη
38    Γιαννίρη Λένα
39    Σπανός Κωνσταντίνος
40    Μπιζιότας Δημήτρης
41    Πατεριανάκης Νικόλαος
42    Ακρίβου Ειρήνη-Ζωή
43    Παναγιωτοπούλου Βασιλική
44    Βασιλείου Μιχαήλ
45    Φόνια Αλεξάνδρα
46    Μπαμπουση Αλκηστις του Ιωάννη
47    Καλοχέρη Ουρανία
48    Καρβούνης Αλέξανδρος
    

Περιφέρεια Β' Πειραιώς    
1    Καμμενος Δημητριος του Κωνσταντίνου
2    Χρυσαγη Αργυρω του Ιωάννη
3    Γκιοκας Παναγιωτης του Σταύρου
4    Μαυρεας Πετρος του Παναγιώτη
5    Ευσταθοπουλος Κωνσταντινος του Ιωάννη
6    Χατζηχρυσος Αυγερινος του Κωνσταντίνου
7    Νικου Σπυριδουλα (Ιριδα) του Νικολάου
8    Μιχοπούλου Ειρήνη
9    Μπιτούνη
10    Γεωργακάκου Ευφροσυνη
11    Πατρίκιος Κωνσταντίνος
    

Περιφέρεια Βοιωτίας    
1    Δελαβεκουρας Αποστολος του Γρηγορίου
2    Παπαβασιλειου Αικατερινη του Λουκά
3    Κουρνετα-Τουρκοχωριτη Ευρυδικη του Παναγιώτη
4    Χρυσικος Γεωργιος του Ευθυμίου
5    Αδαμάκης Γεώργιος
    

Περιφέρεια Γρεβενών    
1    Γιαννόπουλος Γρηγόριος 
2    Τσαγκοπούλου Ειρήνη
    

Περιφέρεια Δράμας    
1    Χατζηθεοδωριδης Ηρακλης του Χαραλάμπους
2    Βατσαλίδου Δεσποινα
3    Πολυμενερης Νικολαος του Γεωργίου
4    Βατσάλης Θανάσης
    

Περιφέρεια Δωδεκανήσου    
1    Καρίκης Στράτος
2    Αγγελου Μαρια του Νικήτα
3    Μπάλλας Μιχαήλ
4    Παλαπουγιουκ Γεωργιος του Κωνσταντίνου
5    Μαγριπλής Θέμελης
6    Σαρμά Χριστίνα του Ευαγγέλου
7    Γκιουντιτσε Αντώνιος
    

Περιφέρεια Έβρου    
1    Βουτσα Ειρηνη του Θεοδώρου
2    Αναστασιαδης Μαρινος του Αλεξάνδρου
3    Στεργίου Σάββας
4    Δουδακμάνης Απόστολος
5    Λεπίδας Χρήστος
    

Περιφέρεια Ευβοίας    
1    Μαυραγανης Νικολαος του Ανδρέα
2    Αρμόνης Βασίλειος
3    Δροσάτος Μόδεστος
4    Στεφου Ελευθερια του Γεωργίου
5    Μπραζιώτης Απόστολος
6    Κοτρώνης Ιωάννης 
7    Κασσελάκης Γεώργιος
8    Βασιλείου Ιωάννα
    

Περιφέρεια Ευρυτανίας    
1    Γούλας Στέφανος
2    Δραγάτης Ιωαννης
    

Περιφέρεια Ζακύνθου    
1    Σκαρτσης Ιωαννης-Αθανασιος του Διονυσίου
2    Αρβανιτης Δημητριος του Χρήστου
3    Ζαφειροπουλος Νικολαος του Διονυσίου    
    

Περιφέρεια Ηλείας    
1    Κωνσταντοπουλος Ιωαννης του Θεοδώρου
2    Σπηλιοπουλου Παρασκευη (Βικυ) του Διονυσίου
3    Κατσαμπερης Νικολαος του Γεωργίου
4    Τσουπακόπουλος Παναγιώτης
5    Γιαννακούλια Νίκη
6    Γιαννικοπούλου Φωτεινή
7    Μπέλτσος Αθανάσιος
    

Περιφέρεια Ημαθίας    
1    Παπαδοπουλου Αδαμαντια-Ελενη (Μανταλενα) του Κωνσταντίνου
2    Βέτσος Ανδρεας
3    Λιατος Θωμας
4    Δημητριαδου Σμαρω
5    Μαλλιαρός Ηλιας
6    Περιφανοπουλος Αντωνιος
    

Περιφέρεια Ηρακλείου    
1    Καμμενος Παναγιώτης (Πανος) του Ηλια
2    Μακαρώνας Γρηγοριος του Γεωργίου
3    Στεφανακη Γεωργια του Μιχαήλ
4    Γαυγιωτακης Μιχαηλ
5    Χαλκιαδακης Γεωργιος του Κωνσταντίνου
6    Ζερβακης Εμμανουηλ του Γεωργίου
7    Ιεραπετριτη Καλλιοπη του Ελευθερίου
8    Πινακουλάκη Μαριάννα 
9    Ηλιαδάκης Γεώργιος
10    Παπαδάκη Νίκη
11    Βασιλάκης Γεώργιος
    

Περιφέρεια Θεσπρωτίας    
1    Ευθυμίου Κωνσταντίνος
2    Νάκα Δάφνη
    

Περιφέρεια Ιωαννίνων    
1    Βασιλειου Αντωνιος του Λάμπρου
2    Λιακου Παρασκευη του Λάμπη
3    Σιδερης Σπυριδων του Κωνσταντίνου
4    Μάλλιου Μαρία
5    Καψοκαβάδης Χαράλαμπος
6    Παπαχρηστοδήμας Δημήτριος
7    Γιωτάκης Γρηγόριος
    

Περιφέρεια Καβάλας    
1    Παππας Ευαγγελος του Γεωργίου
2    Τσιγκα Γαρυφαλλια του Παρθένη
3    Τσακιρης Γεωργιος του Αθανασίου
4    Μαντέχος Παναγιωτης του Δημητρίου
5    Γκαγκουτη Δήμητρα
6    Τζιδιμόπουλος Κωνσταντίνος
    

Περιφέρεια Καρδίτσας    
1    Τεγας Αλεξανδρος του Αθανασίου
2    Κουκουμτζής Βασίλης
3    Καραγιώργου Χρυσούλα
4    Ζαρκαδα Πουλια
5    Τσογκας Γεωργιος
    

Περιφέρεια Καστοριάς    
1    Παπαθωμα Σουλτανα του Αποστόλου
2    Χρυσοστομιδου Μαρια του Χαράλαμπου
3    Νικολή Καλλιόπη
4    Τριανταφύλλου Αικατερίνη του Ανδρέα
    

Περιφέρεια Κερκύρας    
1    Ζηκος Ιωαννης του Κωνσταντίνου
2    Κουρσάρης Γεώργιος
3    Θεοδοτου Σπυριδουλα του Ανδρέα
4    Μπάλα Μπότσαρη Ρένα
5    Ανθης Χρηστος
    

Περιφέρεια Κεφαλληνίας    
1    Σταβερη Αικατερινη του Σπυρίδωνος
2    Κατσαμπίρης Κωνσταντίνος
3    Μικελάτου Γεωργία
    

Περιφέρεια Κιλκίς    
1    Σιαμπανης Βασιλειος του Αποστόλου
2    Αλμασίδης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
3    Πιπεριδου Λυντια του Χριστοφόρου
4    Σταυροπουλος Κωνσταντινος του Νικολάου
5    Τατίδης Νικόλαος 
    

Περιφέρεια Κοζάνης    
1    Κάτανας Χαρισιος του Λαζάρου
2    Γκουντιός Ιωάννης
3    Κουμαρακης Στυλιανος του Βασιλείου
4    Ζιαμπα Ειρήνη
5    Ιωάννου Χρήστος
6    Τσιγκας Ευαγγελος
7    Δεσποινιδης Δημητριος
    

Περιφέρεια Κορινθίας    
1    Μπεχρακης Ευαγγελος (Βακης) του Βλασίου
2    Καραμητσου Δημητρα του Γεωργίου
3    Κοντογιαννη Παναγουλα του Σωτηρίου
4    Κατσουλοπούλου Στέλλα
5    Μαρίνης Αρης
6    Κεφαλάς Θεόδωρος
    

Περιφέρεια Κυκλάδων    
1    Τριανταφυλλιδης Τριανταφυλλος του Αντωνίου
2    Πρωτοπαππας Μιχαηλ του Νικολάου
3    Ντολκας Δημητριος του Γεωργίου
4    Τουλούπης Μιχαήλ (Νάξος)
5    Νομικου Φλωρα
6    Φώσκολου Μαργαρίτα
    

Περιφέρεια Λακωνίας    
1    Σπανος Ευαγγελος του Γεωργίου
2    Ταγαρούλιας Ηλίας   
3    Καλαίμη Γεωργία 
4    Μαυροειδακου Σταυριανη
5    Μουγιακάκος Ιωάννης Γυθειο 
    

Περιφέρεια Λαρίσης    
1    Κοκκαλης Βασιλειος του Κωνσταντίνου
2    Ακριβουλης Γεωργιος του Ευαγγέλου
3    Γερογιαννη Ιωαννα του Δημητρίου
4    Γατης Σταυρος του Βασιλείου
5    Μαργαρίτης Αθανάσιος
6    Μπατζικώστα-Γιουρέλη Βασιλική
7    Αθανασίου Αικατερίνη
8    Καρρας Θεοδωρος του Παναγιώτη
9    Μπουρντένας Δημήτριος
10    Κολώνα Σοφία
    

Περιφέρεια Λασιθίου    
1    Αϊβαλιώτης Γεώργιος
2    Σκορδιλη Μαρια του Αντωνίου
3    Στεφανακη Καλλιοπη
4    Ψυχογιού Χαρα
    

Περιφέρεια Λέσβου    
1    Αρμενάκας Εμμανουηλ του Παντελή
2    Ψωμάς Νικολαος του Ευστρατίου
3    Σερεσλής Νικόλαος
4    Καλφα Μαρίνα
5    Μουτζουρέλλη Ελπινίκη
    

Περιφέρεια Λευκάδος    
1    Νησιωτης Νικολαος του Μιχαήλ
2    Γαζή Αννα-Μόνικα του Αγγέλου
    

Περιφέρεια Μαγνησίας    
1    Χρυσοβελωνη Μαρινα του Γεωργίου
2    Χρηστάκης Χρήστος του Στυλιανου
3    Ρούμπος Νικόλαος του Ιωαννου
4    Ζημέρη Φιλομήλα του Ιπποκράτη
5    Σαμιος Συμεων του Βασιλείου
6    Κωνσταντινίδης Παναγιώτης του Ανδρέα
7    Καραγιάννης Γεώργιος του Νικολάου
8    Μπαρούτας Χαράλαμπος του Σταύρου
    

Περιφέρεια Μεσσηνίας    
1    Αργυροπουλου Αικατερινη του Δημητρίου
2    Μπαρμπετσεας Δημητριος του Νικολάου
3    Παληοδήμου Κατερίνα
4    Σταματοπούλου Μαρία
5    Δημητρακόπουλος Χαράλαμπος
6    Γεωργόπουλος  Παναγιώτης
    

Περιφέρεια Ξάνθης    
1    Σκουλαρικης Διαμαντης του Κωνσταντίνου
2    Πυριλης Ιωαννης του Νικολάου
3    Μεχμεταλη Ιρφαν του Χασάν
4    Ζαχαρίας Παύλος
5    Θεοδωρίδης Παρασκευάς
    

Περιφέρεια Πέλλης    
1    Γραμματικοπουλος Αθανασιος του Δημητρίου
2    Λαζαρίδης Λάζαρος του Αναστασίου
3    Πετσανάς Βασίλειος
4    Δαγλαρτζής Νικόλαος
    

Περιφέρεια Πιερίας    
1    Μακρίδης Νικόλαος
2    Μυστριδης Ανεστης
3    Θανος Αναστασιος του Σωτηρίου
4    Βαβίλα Τριανταφυλλιά
5    Φιλοκωστα Διονυσια
6    Ζησιμοπουλος Δημητριος
    

Περιφέρεια Πρεβέζης    
1    Κωνσταντινιδης Ευριπιδης του Ιωάννου
2    Βαφειάδης Ιωάννης
3    Πουλιανου Βίκυ
4    Πουλίτση Μαίρη    
    

Περιφέρεια Ρεθύμνου    
1    Σκορδιλης Στυλιανος
2    Τσικόγιας Ηλίας-Θεοχάρης του Γεωργίου
3    Μιχαηλίδης Γεώργιος του Δημητρίου
4    Ασπρομάτης Άγγελος του Ζαχαρία-Νικολάου
    

Περιφέρεια Ροδόπης    
1    Βουζουκιδης Κωνσταντινος του Ευστρατίου
2    Κατσιμπρας Νικολαος του Δήμου
3    Μιχαλοπούλου Γαρυφαλλιά
4    Ζλαντίνης Βασίλειος
    

Περιφέρεια Σάμου    
1    Χατζημιχαλης Κωνσταντινος του Ευαγγέλου
2    Καραμαγκούδης Γεώργιος
3    Γενουζης Παναγιωτης
    

Περιφέρεια Σερρών    
1    Κολλια-Τσαρουχα Μαρια του Ευστρατίου
2    Λεοντιαδης Ευθυμιος (Μακης) του Αναστασίου
3    Αραμπαντή Αννα
4    Παπαδοπουλος Αριστειδης (Αρης) του Ιωάννη
5    Ρουσος Αναστασιος του Κωνσταντίνου
6    Αγγελουδη Ευαγγελια του Παναγιώτη
7    Ιωαννίδης Δημήτριος
8    Δουράκης Δαμιανός
    

Περιφέρεια Τρικάλων    
1    Πατερας Κωνσταντινος του Ιωάννη
2    Χονδρός Ιωάννης
3    Τσάτσου-Τσουρβάκα Ιωάννα
4    Μούτσιου Παναγιώτα
5    Δημοπούλου Ιωάννα
6    Ρεντζιας Νικηφορος
    

Περιφέρεια Φθιώτιδας    
1    Χειμαρας Θεοδωρος του Αντωνίου
2    Δεληκουρα Χαρουλα του Παντελή
3    Τσιαπή Ελισαβετ του Αλεξάνδρου
4    Μιχαλιτσης Κωνσταντινος του Γεωργίου
5    Κολοκυθάς Ανδρέας
6    Πέπας Γεώργιος
7    Ψαράς Βασίλειος
    

Περιφέρεια Φλωρίνης    
1    Σταύρου-Λιθοξοίδου Αικατερίνη
2    Ευαγγελου Ηλιας του Παναγιώτη
3    Δεληγιώργης Χρήστος
4    Ζαμπούνη Ελένη
    

Περιφέρεια Φωκίδας    
1    Κεφαλά Χρυσούλα του Βασιλείου
2    Λιναρδάτος  Χαράλαμπος
3    Ζέκιος Αθανάσιος
   

Περιφέρεια Χαλκιδικής    
1    Καμπάνης Κωνσταντίνος 
2    Χαλκια Αννα
3    Ψέμας Αθανάσιος 
4    Σαμαρά Δήμητρα
5    Γερούκης Ιωάννης
    

Περιφέρεια Χανίων    
1    Αλιφιεράκης Μανώλης
2    Αλεξακης Μιχαηλ του Γεωργίου
3    Γελασάκης Δημήτριος
4    Ψαρακη-Ποποδακη Ιωαννα του Ιωσήφ
5    Ορφανουδάκη Ελενη
6    Μουμουτζής Νεκτάριος
    

Περιφέρεια Χίου    
1    Μαιστράλης Γεώργιος του Ευαγγέλου
2    Σόδης Μιχαήλ


Ένωση Κεντρώων (Βασίλης Λεβέντης)

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΗΡΩ - ΓΕΩΡΓΙΑ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΑΤΣΑΡΙΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΑΣΙΚΑ ΖΩΗ
ΠΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΝΙΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ
ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΡΟΥΠΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ
1.       ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Νικολάου
2.       ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σπυρίδωνα
3.       ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
4.       ΔΑΝΕΛΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Αδαμαντίου
5.       ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννου
6.       ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
7.       ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
8.       ΝΙΚΟΚΑΒΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του Ιωάννη
9.       ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Βασιλείου
10.    ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
11.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
12.    ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Χρήστου
13.    ΗΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Βασιλείου
14.    ΚΑΠΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παύλου
15.    ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
16.    ΘΕΟΦΙΛΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του Παναγιώτη
17.    ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β' ΑΘΗΝΩΝ
1.       ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου
2.       ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
3.       ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
4.       ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
5.       ΣΦΑΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
6.       ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αριστοτέλη
7.       ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του Ευαγγέλου
8.       ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
9.       ΠΕΙΡΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
10.    ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευθυμίου
11.    ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του Θεοφράστου
12.    ΠΕΡΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
13.    ΜΑΛΑΜΟΥ ΡΩΞΑΝΗ του Ευαγγέλου
14.    ΚΑΤΣΑΡΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
15.    ΚΟΥΒΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
16.    ΓΟΥΣΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γερασίμου
17.    ΡΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
18.    ΓΚΟΥΛΟΥΜΙΑΝ ΚΕΒΟΡΚ του Χαϊκ
19.    ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
20.    ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
21.    ΚΟΡΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
22.    ΜΟΡΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
23.    ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Αθανασίου
24.    ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Παγώνη
25.    ΒΡΟΤΣΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του Δημητρίου
26.    ΠΥΡΓΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ιωάννη
27.    ΜΕΤΑΞΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Βασιλείου
28.    ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ευαγγέλου
29.    ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
30.    ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
31.    ΖΑΜΠΟΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
32.    ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ του Ανδρέα
33.    ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
34.    ΞΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΡΟΜΙΝΑ) του Γεωργίου
35.    ΡΕΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ του Νικολάου
36.    ΝΤΑΣΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
37.    ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σπυρίδωνος
38.    ΣΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜΑ του Σέργιου
39.    ΡΗΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλλου
40.    ΛΥΤΡΑ ΣΟΦΙΑ του Αλεξάνδρου
41.    ΖΑΜΠΑΡΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ηλία
42.    ΝΑΣΤΟΥ ΟΛΓΑ του Ιωάννη
43.    ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του Νικολάου
44.    ΡΗΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αντωνίου
45.    ΣΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
46.    ΜΠΟΥΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη
47.    ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αβραάμ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1.       ΚΑΒΑΔΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
2.       ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3.       ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα
4.       ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
5.       ΑΛΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
6.       ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
7.       ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χρήστου
8.       ΣΙΑΝΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λάμπρου
9.       ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Μιχαήλ
10.    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
11.    ΚΗΡΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
12.    ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Γεωργίου
13.    ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σπυρίδωνα
14.    ΙΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
15.    ΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
16.    ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παντελή
17.    ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα
18.    ΚΑΡΤΑΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1.       ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σταύρου
2.       ΠΑΝΤΕΛΑΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Ισιδώρου
3.       ΚΟΡΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4.       ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΕΛΛΑΣ του Γεωργίου
5.       ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
6.       ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
7.       ΝΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1.       ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Πασχάλη
2.       ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3.       ΔΕΓΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
4.       ΚΙΡΛΑΓΚΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
5.       ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Δημητρίου
6.       ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΔΑΝΑΗ του Δημητρίου
7.       ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ – ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
8.       ΜΟΥΚΑΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Μηνά
9.       ΒΙΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1.       ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
2.       ΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
3.       ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
4.       ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Δημητρίου
5.       ΠΑΤΡΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του Ευαγγέλου
6.       ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
7.       ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
8.       ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
9.       ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
1.       ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Παρασκευά - Παύλου
2.       ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του Ανδρέα
3.       ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ ΧΡΙΨΙΜΕ – ΡΟΖΙΚ του Εφραίμ Βαρτ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1.       ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αγγελή
2.       ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
3.       ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΤΗΣ
1.       ΦΛΩΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Ευαγγέλου
2.       ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
3.       ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
1.       ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
2.       ΜΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Θεοφάνη
3.       ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευθυμίου
4.       ΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
5.       ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
6.       ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αχιλλέα
7.       ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του Ευαγγέλου
8.       ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
9.       ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
1.       ΓΚΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
2.       ΚΑΣΤΡΙΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γρηγορίου
3.       ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Γεωργίου
4.       ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
1.       ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του Αποστόλου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
1.       ΤΑΚΦΟΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Σωτηρίου
2.       ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΡΟΥΛΗΣ) του Χαράλαμπου
3.       ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
4.       ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του Αιμιλιανού
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ
1.       ΛΕΒΕΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
2.       ΑΑΡΩΝ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του Δημητρίου
3.       ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη
4.       ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου
5.       ΚΑΒΑΔΕΛΛΑ ΕΛΛΗ του Ελευθερίου
6.       ΜΑΚΡΗ ΜΑΓΙΑΝΤΑ του Μπσαρά-Ευαγγέλου
7.       ΨΕΜΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΓΙΟΣ του Χρυσοστόμου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΒΡΟΥ
1.       ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου
2.       ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη
3.       ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Γεωργίου
4.       ΧΟΡΕΝ ΑΒΡΑΑΜ του Νάρκισσου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
1.       ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
2.       ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
3.       ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος
4.       ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
5.       ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
6.       ΚΕΧΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Νικολάου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
1.       ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1.       ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΙΜΩΝ του Κωνσταντίνου
2.       ΝΤΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
1.       ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
2.       ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Ηλία
3.       ΑΝΤΥΠΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Χαραλάμπους
4.       ΜΕΡΕΛΗ ΖΩΗ του Άγγελου
5.       ΠΑΛΤΑΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
6.       ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
1.       ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Σάββα
2.       ΔΙΜΠΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
3.       ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
4.       ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΤ ΕΛΕΝΑ του Χαραλάμπους
5.       ΚΑΛΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1.       ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Δημητρίου
2.       ΚΙΡΚΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
3.       ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγορίου
4.       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
5.       ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
6.       ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου
7.       ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
8.       ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Σωτηρίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1.       ΔΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Σπήλιου
2.       ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1.       ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου
2.       ΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
3.       ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
4.       ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
5.       ΚΟΥΤΡΗ – ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγή
6.       ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ – ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
7.       ΚΟΥΖΩΦ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ευαγγέλου
8.       ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του Σωτηρίου
9.       ΤΣΑΚΑΛΑΪΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Στεργίου
10.    ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Νικολάου
11.    ΚΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Οδυσσέα
12.    ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
13.    ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΝΤΟΜΝΑ του Σάββα
14.    ΜΠΕΧΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
15.    ΣΑΒΒΑΪΔΟΥ ΖΩΗ του Ιωάννη
16.    ΘΕΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου
17.    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του Σταματίου
18.    ΣΑΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Στυλιανού
19.    ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1.       ΦΩΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Χρήστου
2.       ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
3.       ΒΑΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου
4.       ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
5.       ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Δημητρίου
6.       ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ευστρατίου
7.       ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Χρήστου
8.       ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
9.       ΒΑΣΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Προδρόμου
10.    ΜΗΤΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του Αλεξάνδρου
11.    ΦΑΜΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου
12.    ΤΑΒΗΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1.       ΔΗΜΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Αντωνίου
2.       ΛΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Πολυκάρπου
3.       ΜΠΟΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
4.       ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικόλαου
5.       ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Βύρωνα
6.       ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
1.       ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη
2.       ΚΙΣΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
3.       ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αναστασίου
4.       ΦΛΩΡΟΚΑΠΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ
1.       ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2.       ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θωμά
3.       ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δαμιανού
4.       ΣΑΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1.       ΤΣΑΔΗΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του Κωνσταντίνου
2.       ΚΟΡΔΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Θεοδώρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1.       ΚΑΒΑΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
2.       ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ιωάννη
3.       ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ελευθερίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1.       ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σωκράτη
2.       ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
1.       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ξενοφώντος
2.       ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του Χρήστου
3.       ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
1.       ΚΙΛΙΝΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Βασιλείου
2.       ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου
3.       ΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
4.       ΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κοσμά
5.       ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
6.       ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1.       ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
2.       ΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του Νίκο
3.       ΜΗΤΡΟΥ ΖΑΧΑΡΩ του Αριστείδη
4.       ΤΣΑΚΟΥΜΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
1.       ΓΟΥΣΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Παναγιώτη
2.       ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου
3.       ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Μιχαήλ
4.       ΚΑΤΑΡΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου
5.       ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1.       ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κυριάκου
2.       ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Στυλιανού
3.       ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
4.       ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΝΤΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΗΣ
1.       ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
2.       ΧΕΛΙΔΟΝΗΣ ΑΔΑΜΟΣ του Δημητρίου
3.       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
4.       ΖΩΚΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Γρηγορίου
5.       ΣΙΑΤΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Πέτρου
6.       ΛΕΚΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
7.       ΣΚΡΕΤΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Βασιλείου
8.       ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
1.       ΠΛΕΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μηνά
2.       ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
1.       ΣΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γρηγορίου
2.       ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
3.       ΚΑΡΥΔΗ ΧΡΥΣΑΦΗ του Ανδρέα
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΟΣ
1.       ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
2.       ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1.       ΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
2.       ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3.       ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
4.       ΤΕΠΕΚΙΩΖΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Μιχαήλ
5.       ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Νικολάου
6.       ΒΑΡΟΥΤΑ ΝΙΚΗ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1.       ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ιωάννη
2.       ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παναγιώτη
3.       ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Νικολάου
4.       ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φωτίου
5.       ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγελή
6.       ΚΟΥΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
7.       ΒΟΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ
1.       ΚΑΒΑΔΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου
2.       ΑΧΜΕΤ ΕΡΓΗΝ του Αλή
3.       ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου
4.       ΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αναστασίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΗΣ
1.       ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
2.       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη
3.       ΠΛΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
4.       ΜΗΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Ναπολέοντα
5.       ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Πέτρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ
1.       ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του Νικολάου
2.       ΜΠΑΚΑΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ του Παντελή
3.       ΨΗΜΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου
4.       ΠΑΠΠΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Φωτίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
1.       ΒΡΕΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
2.       ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θεοδώρου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
1.       ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
2.       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ του Ζαχαρία
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ
1.       ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2.       ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
3.       ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
1.       ΧΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
2.       ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΑΓΑΘΗ του Αθανασίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
1.       ΜΕΓΑΛΟΜΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου
2.       ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου
3.       ΚΩΤΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του Ιωάννη
4.       ΚΥΡΤΙΔΗΣ ΜΥΡΩΝ του Ακύλα
5.       ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του Αιμιλίου
6.       ΙΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
7.       ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
8.       ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Θωμά
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1.       ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
2.       ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στυλιανού
3.       ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του Ματθαίου
4.       ΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
1.       ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Ευσταθίου
2.       ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του Αθανασίου
3.       ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
4.       ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
5.       ΣΤΑΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ανδρέα
6.       ΛΕΣΣΗ ΒΑΝΑ του Γεωργίου
7.       ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΗΣ
1.       ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του Γεωργίου
2.       ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
3.       ΣΑΛΜΑΝ ΝΑΝΤΙΑ του Τζαμάλ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΩΚΙΔΟΣ
1.       ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία
2.       ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
1.       ΣΗΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία
2.       ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αντωνίου
3.       ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του Αναστασίου
4.       ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
1.       ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σπυρίδωνος
2.       ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κυριάκου
3.       ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
4.       ΛΑΛΑΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου


Λαϊκή Ενότητα (Παναγιώτης Λαφαζάνης)

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΛΕΖΟΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΛΑΙΑ ΚΥΡΙΤΣΗ
ΕΛΕΝΗ ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΩΡΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΟΥΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΤΑΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΠΑΝΟΥΔΗ
ΣΙΣΣΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ
ΜΑΡΙΑ ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ-ΔΕΛΙΒΑΝΗ


ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (7-9)  
1 ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΓΑΛΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΕΥΠΑΤΡΙΔΗ ΒΑΛΑΝΤΗ
4 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
6 ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΣΚΑΝΔΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
8 ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΚΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ (3-5)  
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
3 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4 ΠΕΙΡΟΥΝΗΣ  
5 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ (3-5)  
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
2 ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΔΑΦΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
4 ΔΗΜΑΚΟΣ ΣΤ.
5 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Γ.

ΑΡΤΗΣ (3-5)  
1 ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
2 ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ
3 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
5 ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ (8-11)  
1 ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
2 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4 ΚΟΙΛΙΑΣ  
5 ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
6 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
7 ΛΕΦΑ ΝΙΚΗ
8 ΣΑΡΔΕΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
9 ΜΠΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΣ
11 ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ  

ΒΟΙΩΤΙΑΣ (3-5)  
1 ΣΤΑΘΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΣΚΟΥΜΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
3 ΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
4 ΜΟΝΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
5 ΒΕΛΙΤΖΕΛΟΥ ΑΚΤΙΝΑ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ (1-3)  
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΙΩΤΑ
2 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  

ΔΡΑΜΑΣ (3-5)  
1 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΓΙΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ
3 ΠΑΣΣΑ ΓΙΑΣΕΜΗ
4 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (5-7)  
1 ΠΑΝΑΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2 ΑΓΑΠΗΤΟΣ  
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΒΡΟΥ (4-6)  
1 ΧΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2 ΛΕΛΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
4 ΜΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΜΙΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ (6-8)  
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ
4 ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
5 ΜΠΕΖΙΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
6 ΜΠΕΡΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
7 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΔΗΜΟΣ
8 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 ΣΠΑΝΟΜΑΡΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ (1-3)  
1 ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2 ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΜΑΝΤΕΚΑ ΕΛΕΝΗ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ (1-3)  
1 ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
2 ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΚΟΛΠΟΝΔΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ (5-7)  
1 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΟΣ
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΤΙΝΟΣ
3 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
4 ΧΑΡΔΑ  
5 ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ
6 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
7 ΝΙΚΟΛΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ (4-6)  
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
5 ΧΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ
6 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (8-11)  
1 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2 ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΛΙΒΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΧΙΩΤΕΛΗΣ ΑΡΗΣ
6 ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
8 ΟΥΡΑΝΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ
9 ΔΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
10 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
11 ΣΑΒΒΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (2-4)  
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 ΠΑΠΑΖΩΗ ΛΙΤΣΑ
3 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (5-7)  
1 ΒΡΥΩΝΗ ΒΕΝΗ
2 ΓΟΥΔΕΒΑΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
3 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
4 ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5 ΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
6 ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
7 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ

ΚΑΒΑΛΑΣ (4-6)  
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
2 ΤΣΑΝΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3 ΠΛΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΣΙΑ ΝΑΣΙΑ
4 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΑΣΟΣ
6 ΤΣΕΒΡΕΜΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ(4-6)  
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  
2 ΓΚΟΡΔΑΛΙΝΟΥ  
3 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  
4 ΜΑΡΓΙΕΛΗ  
5 ΜΟΥΛΙΑΚΟΣ  
6 ΤΣΕΛΙΟΣ  

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ(2-4)  
1 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
2 ΛΙΟΥΖΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3 ΖΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ)

ΚΕΡΚΥΡΑΣ(3-5)  
1 ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
3 ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΒΙΤΟΣ)

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ(1-3)  
1 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ  
2 ΑΛΕΙΦΑΝΤΗΡΗ  
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ  

ΚΙΛΚΙΣ (3-5)  
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΚΟΥΛΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3 ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΝΙΚΗΤΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ
5 ΠΟΤΟΝΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥ

ΚΟΖΑΝΗΣ(5-7)  
1 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
2 ΛΙΟΣΑΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
3 ΖΙΩΓΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ
4 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΤΕΝΤΣΟΓΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
6 ΚΟΚΑΛΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
7 ΒΕΡΓΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ(4-6)  
1 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
3 ΡΙΣΚΑ ΜΑΙΡΗ
4 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6 ΤΕΚΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ)

ΚΥΚΛΑΔΩΝ(4-6)  
1 ΜΙΣΚΕΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
2 ΛΑΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΖΑΧΑΡΟΥ ΑΡΕΤΗ
5 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
6 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ  

ΛΑΚΩΝΙΑΣ(3-5)  
1 ΧΡΥΣΑΔΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
3 ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΑΡΙΣΗΣ(8-11)  
1 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΧΑΤΖΗΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
3 ΤΟΛΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4 ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
6 ΣΑΛΑΤΑΣ ΝΙΚΟΣ
7 ΤΖΑΒΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
8 ΜΠΑΛΑΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
9 ΚΑΒΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΚΗΕΤΖΗ ΙΡΙΔΑ
11 ΜΗΤΡΑΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΛΑΣΙΘΙΟΥ(2-4)  
1 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΡΟΣ
3 ΚΑΛΙΜΑΝΤΖΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4 ΤΖΩΡΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΛΕΣΒΟΥ(3-5)  
1 ΖΕΡΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΑΒΡΑΑΜ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
3 ΑΔΑΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ
4 ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΟΥΤΛΗ ΠΑΠΑΔΟΥΛΑ (ΠΕΠΗ)
5 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΤΕΡΠΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ)

ΛΕΥΚΑΔΟΣ(1-3)  
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ(6-8)  
1 ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΠΑΤΣΙΑΝΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
3 ΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΤΑΜΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΚΟΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
7 ΜΠΑΖΗ ΣΥΡΑΓΩ ΣΙΛΑ
8 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ(5-7)  
1 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΨΑΡΡΕΑ ΕΛΕΝΑ
3 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΣΙΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
6 ΜΗΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
7 ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΞΑΝΘΗΣ(3-5)  
1 ΣΕΛΒΙΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4 ΚΟΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
5 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΣΩΤΗΡΙΑ

ΠΕΛΛΗΣ(4-6)  
1 ΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 ΚΡΗΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΤΖΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ(4-6)  
1 ΖΑΝΝΑΣ ΖΗΣΗΣ
2 ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
3 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΠΟΥΖΟΥΚΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
5 ΥΦΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΗΣ(2-4)  
1 ΠΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΛΑΪΝΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ
4 ΤΖΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ(2-4)  
1 ΤΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΑΛΕΞΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΠΟΛΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ(3-5)  
1 ΤΣΟΛΑΚ ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
2 ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
3 ΧΑΣΑΝ ΤΟΥΡΓΚΑΪ
4 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΣΑΜΟΥ(1-3)  
1 ΣΤΑΘΑΚΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΚΟΧΥΛΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
3 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΕΡΡΩΝ(6-8)  
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
2 ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
5 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
6 ΠΑΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΑΣΤΕΡΙΟΣ)
7 ΣΕΜΑΣΗΣ ΣΙΜΟΣ (ΣΥΜΕΩΝ)
8 ΤΕΡΤΙΠΗ ΣΟΦΙΑ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ(4-6)  
1 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2 ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΓΕΡΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5 ΡΟΖΜΟΥΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6 ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ(5-7)  
1 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
3 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
6 ΚΑΛΙΤΣΑ  
7 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΦΛΩΡΙΝΗΣ(2-4)  
1 ΣΠΙΡΤΟΥ  
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  
3 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ  
4 ΠΑΪΣΙΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΦΩΚΙΔΟΣ(1-3)  
1 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3 ΜΕΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ(3-5)  
1 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΛΗΣΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
4 ΠΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΧΑΝΙΩΝ(4-6)  
1 ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΚΙΑ
2 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΕΛΕΝΗ
4 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5 ΡΩΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΧΙΟΥ(2-4)  
1 ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΙΚΕΣ)
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
3 ΚΑΒΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
4 ΤΥΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ)

Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (16-20)  
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
2 ΓΑΪΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ)
3 ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4 ΓΕΡΟΤΖΙΑΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
5 ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 ΤΖΗΜΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)
9 ΤΕΛΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)
10 ΚΩΖΑΔΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)
11 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
12 ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
13 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
15 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16 ΜΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
17 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
18 ΛΑΪΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΑ
19 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20 ΑΡΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (9-12)  
1 ΑΜΜΑΝΑΤΙΔΟΥ-ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΥΡΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
5 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΟΥΤΖΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ)
7 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΔΑΜΚΑΛΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ)
9 ΤΣΕΜΕΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
10 ΔΕΡΓΙΑΔΕ ΜΑΡΙΑ
11 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
12 ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (15-19)  
1 ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΜΑΚΡΗ ΡΑΧΗΛ
3 ΠΡΙΜΙΚΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4 ΚΩΝΣΤΑ ΕΛΕΝΗ
5 ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΟΣ
6 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΙΚΕΣ)
7 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΣ
8 ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
9 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
10 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
12 ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
13 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14 ΚΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
15 ΓΚΙΑΤΑ ΒΑΪΑ
16 ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17 ΚΥΡΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
19 ΦΥΚΟΥΡΑ ΖΕΛΑ

Α' ΑΘΗΝΑΣ (14-18)  
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
2 ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
3 ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
4 ΜΠΕΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΙΑ
7 ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 ΘΕΟΔΟΣΗ ΑΥΓΗ
9 ΣΧΙΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
10 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
11 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
12 ΚΛΕΙΤΣΑ ΟΛΓΑ
13 ΚΕΦΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
14 ΛΕΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
15 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΦΛΩΡΑ
16 ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
17 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΜΑΚΗΣ
18 ΜΠΑΡΤΖΕΦΣΚΙ ΜΑΝΙΑ

Β' ΑΘΗΝΑΣ (44-48)  
1 ΣΤΡΑΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΝΑΝΤΙΑ
3 ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΗ
5 ΝΤΑΒΑΝΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
6 ΤΟΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
7 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
8 ΤΣΙΧΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ
9 ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
10 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
11 ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12 ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
13 ΟΥΡΟΥΪΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
14 ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΗΣ
15 ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
16 ΧΗΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
17 ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
18 ΚΑΣΣΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
19 ΚΑΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣ
21 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
22 ΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
23 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
24 ΚΟΥΚΑ ΜΑΡΙΝΑ
25 ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
27 ΣΚΑΜΠΑ ΑΘΗΝΑ
28 ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
29 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
31 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
32 ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
33 ΒΑΛΕΝΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
34 ΔΗΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
35 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
36 ΖΗΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
37 ΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ
38 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
39 ΑΝΔΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
40 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΖΑ
41 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
42 ΚΑΤΣΑΡΕΑ ΕΛΕΝΗ
43 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  
44 ΡΟΥΜΠΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
45 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ
46 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
47 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
48 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

Β' ΠΕΙΡΑΙΑ (8-11)  
1 ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΚΑΡΝΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
4 ΣΥΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
5 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ)
7 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 ΨΩΜΑ ΜΑΡΙΑ
9 ΓΡΗΓΟΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΙΝΑ)
10 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΣΤΕΛΛΑ
11 ΜΑΚΡΕΝΟΓΛΟΥ ΑΝΙΚΗΤΟΣ

Α' ΠΕΙΡΑΙΑ (6-8)  
1 ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ
2 ΜΕΛΙΟΣ ΖΩΗΣ
3 ΧΑΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4 ΡΟΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΙΚΑ)
5 ΚΑΛΕΙΜΑΓΕΙΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
6 ΜΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ)
7 ΡΑΚΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)
8 ΚΑΝΤΙΩΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ


ΠΑΣΟΚ - ΔΗΜΑΡ (ΦΩΦΗ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ)

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Θ. Θεοχαρόπουλος
Ξεν. Κοντιάδης
Θάνος Μωραΐτης
Μαρία Παπουτσάκη.
Μιχάλης Κατρίνης
Λίλιαν Μήτρου
Συμεών Κεδίκογλου 
Χαριτίνη Καρακωστάκη 
Σπ. Γαρυφάλλης
Ι. Βαρδακαστάνης
Νίκος Τσούκαλης 
Κώστας Λαλιώτης


Α’ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ
ΣΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)
ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΙΤΗΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΠΑΥΛΕΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΙΝΑ
ΜΠΙΛΙΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΨΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ


Β΄ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΕΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΑΣ ΠΥΡΡΟΣ
ΑΛ ΣΑΛΕΧ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΡΥΩΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΑΓΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΨΥΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ– ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΛΙΛΑ
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΡΕΝΙΑ)
ΔΑΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΑΓΚΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΛΕΠΟΥ-ΚΑΝΤΑΡΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)
ΣΦΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)
ΠΟΛΥΖΟΥ-ΑΝΩΜΕΡΙΤΗ ΧΑΪΔΩ (ΓΙΟΥΛΑ)
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΛΑΜΝΑΤΟΥ-ΚΟΝΔΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΖΑΛΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΡΙΦΙ ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ
ΣΑΜΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΑΛΠΑΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΔΙΓΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΣΑΜΑΡΑ ΓΙΟΥΛΑ
ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΟΥΜΠΑΝΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΠΟΡΦΥΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ
ΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΦΩΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΚΑΜΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΜΕΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΙΝΤΖΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
ΧΑΤΖΗΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΑΔΑΜ ΣΟΦΙΑ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΛΙΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ (ΛΙΔΑ)
ΠΑΜΟΥΚΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΕΛΩΝΙΑΤΗ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ
ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΕΦΗ)
ΚΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΙΒΙΚΑ)
ΤΣΟΥΛΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΚΥΡΑΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΡΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ
ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ–ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΡΟΖΑ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΙΓΓΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΜΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ
ΛΥΚΟΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΧΡΙΣΤΙΑ ΕΛΕΝΗ


Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ)
ΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΡΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ)
ΚΟΚΟΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΒΟΥΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΪΝΑΜΙΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΤΟΥΛΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΪΝΑΣ ΖΗΣΗΣ
ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ)
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ


ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΡΟΚΟΦΥΛΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΡΟΥΣΗ-ΝΤΖΙΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ


ΑΡΓΟΛΙΔΑ
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΑΡΕΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΝΤΥ)
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΑΡΚΑΔΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΔΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ
ΛΑΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΑΡΤΑ
ΓΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ-ΜΗΤΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΧΑΪΑ
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ)
ΝΙΦΟΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ
ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ–ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΠΙΡΗ ΑΡΤΕΜΙΑ
ΡΟΥΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ–ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΒΟΙΩΤΙΑ
ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΡΕΒΕΝΑ
ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΤΣΙΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ


ΔΡΑΜΑ
ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ)
ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΤΡΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΜΠΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ-ΒΑΪΟΣ
ΜΠΑΚΑΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΚΑΝΤΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΥΡΕΞΑΚΗ-ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΚΑΤΙΝΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΒΡΟΣ
ΝΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΑΡΜΗ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΝΑΓΟΥΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΒΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΣ

ΕΥΒΟΙΑ
ΣΕΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΤΑΡΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑ
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΕΛΑΒΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΕΡΛΕΠΕ-ΣΗΦΟΥΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΤΣΙΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΡΙΖΗΣ ΑΝΘΟΚΛΗΣ

ΗΛΕΙΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΙΟΜΥΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΨΑΡΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΜΑΘΙΑ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΦΩΤΗΣ)
ΑΠΑΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΚΙΟΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ


ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΜΠΟΚΕΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΧΑΤΖΑΚΗ-ΜΗΛΟΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΖΙΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ)
ΒΑΤΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ
ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ


ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΩΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΑΡΗΣ
ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΑΡΔΙΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΝΕΣΣΑ)
ΜΑΣΣΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΖΑΡΠΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΓΕΛΑΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΑΓΚΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΜΠΟΔΙΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ
ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΥΛΒΑΝΑ
ΜΩΡΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
ΠΕΡΑΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΒΛΗΣΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΛΟΥΒΕΡΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ


ΚΙΛΚΙΣ
ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΡΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ)
ΜΑΛΓΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ


ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ)
ΒΑΤΑΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΚΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΕΥΡΕΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΘΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΙΑ
ΦΑΡΜΑΚΗ – ΓΚΕΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ
ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΦΙΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΛΑΚΩΝΙΑ
ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΛΑΤΑΝΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ
ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΤΣΑ)
ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΛΑΡΙΣΑ
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΟΥΖΑΝΑ ΕΛΕΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΡΟΥ ΜΑΙΡΗ
ΜΠΑΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΟΛΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΑΣΙΘΙ
ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)
ΠΛΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


ΛΕΣΒΟΣ
ΤΣΑΜΟΥΡΓΚΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΟΧΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
ΜΙΣΣΟΠΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΛΕΥΚΑΔΑ
ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΛΙΒΑΝΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΜΑΓΝΗΣΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑ-ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΚΥΡΑΤΣΩ (ΣΟΥΛΑ)
ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΑΚΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΜΕΣΣΗΝΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)
ΚΑΤΣΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΥ-ΤΣΑΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)


ΞΑΝΘΗ
ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΜΟΛΛΑ ΕΡΟΛ
ΝΤΕΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕΛΛΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ
ΤΣΑΒΑΛΑΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΒΕΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΠΙΕΡΙΑ
ΜΑΛΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΟΧΛΑ-ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΑΒΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΠΡΕΒΕΖΑ
ΒΑΡΤΕΛΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΛΑΠΡΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΡΕΘΥΜΝΟ
ΛΙΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΟΥΚΑΛΗΣ ΙΩΣΗΦ
ΚΑΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ


ΡΟΔΟΠΗ
ΜΑΝΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΙΑΣΗΦ ΤΟΥΡΓΚΑΗ
ΜΟΥΜΙΝ ΤΖΑΧΙΤ
ΣΙΣΚΙΝΙΔΟΥ ΠΩΛΙΝΑ


ΣΑΜΟΣ
ΛΕΜΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΤΣΕΡΕΠΑ ΑΝΝΑ


ΣΕΡΡΕΣ
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ-ΚΩΣΤΑΣ (ΑΚΗΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΕΡΒΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΒΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΤΡΙΚΑΛΑ
ΦΑΜΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΠΕΚΟΥ-ΜΠΑΛΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)
ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΑΡΗΣ
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΟΛΓΑ
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ


ΦΛΩΡΙΝΑ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΕΛΦΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΚΩΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΩΚΙΔΑ
ΚΑΡΑΜΠΑΡΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
ΔΡΙΒΕΛΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΒΕΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΖΕΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΑΣΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΙΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΡΑΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΞΗΝΤΑΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΛΩΜΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Πάνος Γκαργκάνας
Παναγιώτα Γούναρη
Γιώργος Γρόλλιος
Δημήτρης Δεσύλλας
Χρίστος Μπίστης
Κώστας Παπαδάκης
Αντώνης Σταματόπουλος
Παρασκευή Τάκη
Ελένη Τριανταφυλλοπούλου
Ιωάννης Φελέκης
Ειρήνη Φωτέλλη
Πόπη Χριστοδουλίδου


ΠΕ Α” ΑΘΗΝΑΣ

1    ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΕΛΠΙΣ – ΕΛΠΙΔΑ
2    ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΗ
3    ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ)
4    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
5    ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
6    ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7    ΓΑΪΤΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
8    ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9    ΚΑΤΙΝΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
11    ΜΕΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ)
12    ΜΑΤΣΑΣ ΣΑΜΠΕΤΑΙ (ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
13    ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14    ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ)
15    ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16    ΣΗΦΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17    ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΣΗ
18    ΦΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΕ Β” ΑΘΗΝΑΣ

1    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2    ΑΜΠΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
3    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
4    ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5    ΑΥΘΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
6    ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7    ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8    ΒΡΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
9    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10    ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11    ΓΡΙΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
12    ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΜΥΡΤΩ
13    ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
14    ΖΟΥΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
15    ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
16    ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
17    ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18    ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19    ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
20    ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
21    ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22    ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
23    ΛΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
24    ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗ
25    ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
26    ΜΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
27    ΜΑΥΡΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
28    ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29    ΜΟΣ – ΣΥΨΑ ΑΘΗΝΑ – ΜΙΡΙΕΛ – ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
30    ΜΠΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
31    ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ
32    ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
33    ΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
34    ΞΙΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ
35    ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ
36    ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
37    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
38    ΠΑΤΡΙΚΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
39    ΠΙΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
40    ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
41    ΠΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
42    ΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
43    ΣΤΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
44    ΤΟΥΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
45    ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
46    ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
47    ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
48    ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
1    ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2    ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
3    ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4    ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
5    ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
6    ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7    ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8    ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9    ΜΑΥΡΟΥΔΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
10    ΜΠΑΛΑΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ)
11    ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14    ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15    ΡΟΥΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
16    ΣΕΡΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17    ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18    ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΠΕ Α” ΠΕΙΡΑΙΑ
1    ΑΛΦΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2    ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3    ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ
4    ΔΙΑΒΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5    ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
6    ΜΠΕΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ
7    ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8    ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ – ΒΕΝΙΑΜΙΝ- ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΕ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
1    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
2    ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ
3    ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4    ΔΕΛΗΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6    ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7    ΘΩΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
8    ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9    ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
10    ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μαρκέτος Σπύρος
Αβραμίδης Χρήστος
Αβραμίδου Αικατερίνη
Γεωργάκη Κόλλια Ειρήνη
Γιαννόπουλος Γεώργιος
Κατσιάβαλος Κωνσταντίνος
Κατσιόλα Αποστολίνα (Λίνα)
Κολότσιος Αθανάσιος
Κούτρας Ιωάννης
Ξενόπουλος Κωνσταντίνος
Πάλλας Αριστείδης
Πολίτη Τριανταφυλλιά (Φύλλια)
Στεφούδης Μορφάκης (Μόρφης)
Τζαμαδάνης Γεώργιος του Αρίσταρχου
Τζαχρήστας Βάιος
Τσιομάλου Γέωργιος
Φιλιπιδάκη Δέσποινα
Χαλακατεβάκη Χρυσή
Χαντζή Μαρία
Χατζάρας Νικόλαος

ΠΕ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βλαχομήτρος Δημήτριος
Γρηγοριάδου Ισμήνη του Φωτίου – Ευαγγέλου
Κλακάλας Παντελής
Κορακιανίτη Αικατερίνη
Λαθήρα Ζωή
Νέστορας Νικόλαος
Παππά Χρυσάνθη
Πλούμης Ανδρέας του Δημητρίου
Ρηγόπουλος Γεώργιος
Σαπουνά Μαρία
Τουρνάς Νικόλαος

ΠΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Δαραβέλιας Βασίλειος
Βερδέ Ελένη
Μανώλη Αικατερίνη
Ταραβίρας Γεώργιος

ΠΕ ΑΧΑΪΑΣ
Αγγελόπουλος Ιωάννης
Ηλιόπουλος Ηλίας
Κάνιστρα Άννα
Καραμπέλη Μαρία
Μεϊντανάς Κωνσταντίνος
Μπελιάς Δημήτριος
Οικονόμου Ανδρέας
Πελεκούδας Γεώργιος
Πελεκούδας Νικόλαος
Στεργιοπούλου Αθηνά
Τζιρής Γεωργόπουλος Νικόλαος

ΠΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
1) Φουντάς Δημοσθένης
2) Γρυπάρης Σωτήριος
3) Διαμαντή Αλεξάνδρα
4) Λαμπρόπουλος Νικόλαος
5) Παπαδημητρίου Σωτήριος

ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Βασιλόπουλος Χρήστος
Ζεμπίλης Ιωάννης
Μαρκόπουλος Νικόλαος

ΠΕ ΕΥΒΟΙΑΣ
Βαρελά Τρισεύγενη
Δουλγεράκης Χρήστος
Καλαθέρη Ειρήνη
Κάργας Γεώργιος
Κωστής Ιπποκράτης
Μπούσουλας Θεόδωρος

ΠΕ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Λουκάς Μέξης του Παναγιώτη

ΠΕ ΗΜΑΘΙΑΣ
1. Κουβακάς Γεώργιος
2. Μόχλας Θεοχάρης (Χάρης)
3. Γιάννοβιτς Σεβαστή του Φρανσουά
4. Παπαχρυσοστομίδης Λάζαρος

ΠΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1    Αντωνίου    Αντωνία (Τόνια)
2    Βαλαής    Ιωάννης
3    Βλαχάκης     Κωνσταντίνος
4    Γκούβας    Χαράλαμπος
5    Κοζυράκη     Ειρήνη
6    Κτιστάκη    Ευτέρπη (Έφη)
7    Μονοτράκης    Γεώργιος
8    Παυλίδη    Λυδία
9    Πλεύρης     Κωνσταντίνος
10    Φουκαράκης    Μιχαήλ
11    Χαιρέτη    Ειρήνη

ΠΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ζήκος Νικόλαος
Αργυρός Δημήτριος
Ηλίας Νίκος
Συνδρεβέλη Παρασκευή(Βούλα)
Μπακόλας Δημήτριος
Καραγιαννάκου Στυλιανή
Πασσιάς Χρήστος

ΠΕ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Μάρκου Κώστας
Βουλγαρούλη Βασιλική
Μάνου -Γιολδάση Αγγελική

ΠΕ ΚΙΛΚΙΣ
Μαλγαρινού Βασιλική
Φουντουλάκη Αργυρώ

ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Πράσσος Στέφανος
Βαλανίκας Ευριπίδης
Γεωργιάδης Γεώργιος
Ασαλουμίδης Κων/νος
Τσαμούρη Φωτεινή
Αγγελίδης Ιωάννης
Κωνσταντινίδης Σπυρίδων

ΠΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Δαμέλος Παναγιώτης
Παπαμήκου Παναγιώτα-Μαρία
Κορδαλής Νικόλαος
Παπασταμοπούλου Κωνσταντίνα
Παπαδάς Αθανάσιος

ΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
Αδάμου Αντώνιος
Καλαντζή Δήμητρα
Καμπόζης Παράσχος
Κωτσιόπουλος Νικόλαος
Παναγιωτίδης Παναγιώτης
Παραφέστα Αναστασία (Σούλα)
Σιούλας Παναγιώτης
Ταλαχούπης Νικόλαος

ΠΕ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
1    ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2    ΚΥΡΙΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
3     ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΕ ΛΕΣΒΟΥ
1.    Βελούτσου Ειρήνη
2.    Ζωγραφιστού Χριστίνα
3.    Καράμαλης Δημήτρης
4.    Μιχαλέλη Γιώτα
5.    Μανάβης Νίκος

ΠΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Λάσκου Ελένη
Μανώλης Σπυρίδων
Νίτης Νικόλαος
Ντούρος Ευστάθιος
Σεβαστίδου Όλγα
Σκούφογλου Εμμανουήλ- Στυλιανό

ΠΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Γιακουμής Στάθης
Σπυρόπουλος Βασίλης
Σαρδέλη Χριστίνα
Κάτσαρης Παναγιώτης
Νίκου Δονάτος
Καπετανάκη Γαρυφαλιά
Μπούτσης Γιώργος

ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ
Μηλιαζήμ Τζεμαλή
Αλεξοπούλου Βασιλική
Πιστόλα Μαρία
Σουνδουλουνάκη Στέλλα
Τζώτζης Βασίλειος

ΠΕ ΠΕΛΛΑΣ
1. Λουσιώτης Νικόλαος
2. Καραμπατζάκης Ηλίας
3. Κερατίδης Ιωάννης
4. Μπακαλάκης Χρήστος
5. Δασκάλου Ελένη
6. Ασκητής Γεώργιος

ΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κατσιαβός Ανέστης
Θεοδωράκης Μιχάλης
Καυκαλάς Σήφης

ΠΕ ΡΟΔΟΠΗΣ
Λάμπρου Αναστασία
Πίττα Άννα(Τατιάνα)

ΠΕ ΣΕΡΡΩΝ
Καρπουτσής Μιχαήλ
Τζαχρήστας Αθανάσιος
Γραβάνης Δημήτριος

ΠΕ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

1. Βασίλειος Ζούμπος
2. Δημήτριος Δάρας
3. Βασιλική Καψάλη-Γεροκούδη
4. Ιωάννης Μέλλιος
5. Άγγελος Ντρίζος
6. Αθανάσιος Παπαδόπουλος

ΠΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Αντωνακάκη Σοφία
Νάϊδος Νικόλαος

ΠΕ ΦΩΚΙΔΑΣ
Παντελής Μπρόφας

ΠΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Ρηγόπουλος Φραγκίσκος
Σαββοπούλου Μαριωρή (Μαρία)
Τσελεπίδης Σάββας

ΠΕ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΙΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ



Δημιουργία, ξανά! (Θάνος Τζήμερος)
(Πατήστε για να δείτε τα ονόματα)

Επικρατείας
ΑΘΗΝΩΝ Α'
ΑΘΗΝΩΝ Β'
ΑΤΤΙΚΗΣ (ΝΟΜΟΥ)
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΡΤΑΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ
ΔΡΑΜΑΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΕΒΡΟΥ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΗΛΕΙΑΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α'
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β'
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΛΑΡΙΣΗΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΛΕΣΒΟΥ
ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΩΣ Α'
ΠΕΙΡΑΙΩΣ Β'
ΠΕΛΛΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΡΕΒΕΖΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΡΟΔΟΠΗΣ
ΣΑΜΟΥ
ΣΕΡΡΕΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΗΣ
ΦΩΚΙΔΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΧΙΟΥ

ΣΧΟΛΙΑ (3)

Petros Dimitriou

Δεν έχετε αναρτήσει τους υποψηφίους της Δημιουργίας, ξανά! Αν δεν μπορείτε να τους βρείτε στείλτε μου ένα email να σας τους κοινοποιήσω εγώ

Petros Dimitriou

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση σας. Αν θέλετε, μπορείτε να βάλετε και την επικεφαλίδα στο πάνω μέρος της ανάρτησης που θα παραπέμπει στο τέλος της που έχετε αναρτήσει τα ονόματα του συνδυασμού

Ευάγγελος ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ

Δημιουργία ξανα δεν παίζει. ; Γιατί νομίζω οτι το κάνετε επίτηδες. ;

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

theodorikakos-perif_hpeirou

Σε σύσκεψη με τους δημάρχους και τον Περιφερειάρχη Ηπείρου, ο υπουργός Εσωτερικών τόνισε: «Πρέπει όλοι να συνδράμουμε γιατί από 1ης Ιανουαρίου θα αρχίσουμε να πληρώνουμε πρόστιμα»

1
ypurgiko_mai

Στο 63,1% οι θετικές γνώμες για τους χειρισμούς του πρωθυπουργού Το 61,4% κρίνει θετικά τη μέχρι σήμερα πορεία της κυβέρνησης - Χρυσοχοϊδης, Κικίλιας, Κεραμέως οι τρεις δημοφιλέστεροι υπουργοί

43
mitsotakis_ipiros

Ο πρωθυπουργός βρέθηκε στη Βίτσα Ιωαννίνων, στο πλαίσιο της περιοδείας του στην Ήπειρο -  «Θέλω να δώσω έμφαση στην περιφερειακή ανάπτυξη» τόνισε στους κατοίκους της περιοχής - Οι κυβερνητικοί στόχοι για την Ήπειρο

syriza_sima

«Τον καλούμε εκ νέου, αν έχει το θάρρος, να προχωρήσει είτε σε εξεταστική είτε σε προανακριτική για όλους όσους κατονομάζει ο κ. Σαμαράς στη μήνυσή του και να μην ψάχνει τερτίπια για να ξεφύγει» λένε από την Κουμουνδούρου