Θέλοντας να απαντήσει στην κριτική, η Μαρίνα Πατούλη λίγο αργότερα έκανε μια ακόμη ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, γράφοντας «Φίλοι μου, εγώ πάντα άφιλτρα πάντα… Καλή Κυριακή σε όλους».
Οι διαδικτυακοί της φίλοι δεν παρέλειψαν να αφήσουν τα σχόλιά τους κάτω από τη δημοσίευσή της, τονίζοντας πόσο διαφορετική μοιάζει. Υπήρξαν μάλιστα, πολλοί που ανέφεραν για ακόμα μια φορά πόσο μοιάζει στην Κατερίνα Καινούργιου, όταν χρησιμοποιεί φίλτρα.
«Λες και βλέπω την Καινούργιου με τόσα φίλτρα», έγραψε κάποιος, ενώ ένας άλλος πρόσθεσε: «Άλλα χείλη σήμερα».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.