Ο Κωνσταντίνος Αργυρός μοιράστηκε με τους 1 εκατομμύριο ακολούθους του στο Instagram, ένα στιγμιότυπο από την παιδική του ηλικία.
Ο δίσκος του έγινε ο πρώτος diamond δίσκος στην Ελλάδα και στη δημοσίευση που έκανε το βράδυ της Τρίτης 16 Απριλίου, ο Κωνσταντίνος Αργυρός έγραψε αρχικά: «Ο 7 χρονών εαυτός μου δεν θα μπορούσε ποτέ να πιστέψει πως ο 37 χρονών εαυτός μου σήμερα θα κατακτούσε το πρώτο διαμαντένιο άλμπουμ στην Ελλάδα».
Στο τέλος ευχαρίστησε τους φαν του για τη στήριξή τους και δεσμεύτηκε απέναντί τους για μια diamond καλοκαιρινή περιοδεία. Πιο αναλυτικά, κατέληξε στην ανάρτησή του, γράφοντας: «Και αυτό το καταφέραμε μαζί!!🇬🇷 Σας υπόσχομαι ένα αξέχαστο DIAMOND TOUR αυτό το καλοκαίρι».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.