Η Ζεντάγια είναι ένα από τα μεγαλύτερα fashion icons της εποχής, με κάθε δημόσια εμφάνισή της να μαγνητίζει τα βλέματα.
Στην πρεμιέρα του «Dune: Part Two» στο Λονδίνο, η πρωταγωνίστρια έκανε μια ακόμη εκκεντρική εμφάνιση στο κόκκινο χαλί και τα διεθνή media αναφέρουν πως «θα αφήσει ιστορία». Με μια ολόσωμη μεταλλική φόρμα, η Ζεντάγια έδειξε μια διαφορετική εκδοχή της κομψότητας και έκανε όλα τα διεθνή πρακτορεία να ασχολούνται μαζί της.
Δείτε τις φωτογραφίες
Η ηθοποιός και η φουτουριστική πανοπλία της που άφηνε ακάλυπτα μερικά σημεία του σώματός της, έφεραν φρενίτιδα στα media, με την 27χρονη να αποκαλείται πια «ιέρεια» της μόδας. Τα παπούτσια και τα γάντια της ήταν επίσης σε μεταλλική μορφή.
Στον λαιμό της φόρεσε ένα εντυπωσιακό κολιέ. Η «πανοπλία» είναι κομμάτι της συλλογής του οίκου Mugler από τη σεζόν 1995-96 και προσαρμόστηκε ειδικά πάνω στο σώμα της. Τα μαλλιά της ήταν πιασμένα σε έναν απλό χαμηλό κότσο και στο πρόσωπό της, το μακιγιάζ ήταν σε ήπιους γήινους τόνους.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.