Σε καλοκαιρινή διάθεση βρίσκεται ακόμη η Ελευθερία Ελευθερίου, η οποία μοιράστηκε με τους 241.000 ακολούθους της στο Instagram νέα στιγμιότυπα από τις διακοπές της.
Η τραγουδίστρια πέρασε μερικές μέρες στη Μήλο και έκανε το μπάνιο της στην παραλία Σαρακίνικο.
Το Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου, η πρώην παίκτρια του «Survivor» κοινοποίησε φωτογραφίες της, στις οποίες εμφανίζεται με ένα μαύρο μπικίνι, φορώντας παράλληλα εκκεντρικά γυαλιά ηλίου να κάθεται στα χαρακτηριστικά λευκά πετρώματα της παραλίας.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.