Maestro: Η «Μαρία» της σειράς σε παραδοσιακό πανηγύρι των Παξών - Δείτε φωτογραφίες
Νέες φωτογραφίες από τα γυρίσματα της δεύτερης σεζόν - Δείτε την ανάρτηση του Χριστόφορου Παπακαλιάτη με τη Μαρία Καβογιάννη
Τα γυρίσματα της δεύτερης σεζόν του Maestro ή Maestro in Blue, όπως είναι ο τίτλος της σειράς στο Netflix, έχουν ξεκινήσει και ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης δίνει μικρές «γεύσεις» από όσα θα συμβούν στη σειρά.
Μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram, ο σκηνοθέτης και πρωταγωνιστής του Maestro ανεβάζει φωτογραφίες από το καστ την ώρα των γυρισμάτων, όπως έκανε και το βράδυ της Κυριακής 24 Απριλίου.
Για ακόμη μία φορά ποζάρει μαζί με τη Μαρία Καβογιάννη που υποδύεται τη «Μαρία» της σειράς, την ώρα που γυρίζει μία σκηνή με τον παραδοσιακό πολιτιστικό σύλλογο Παξών, όπως αναφέρει στη λεζάντα της ανάρτησής του.
Η ηθοποιός φωτογραφίζεται φορώντας παραδοσιακή στολή μαζί με τις γυναίκες του συλλόγου, με τις οποίες επίσης ποζάρει, σε ένα διαφορετικό στιγμιότυπο που ανάρτησε ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης στο Instagram.
«Παραδοσιακό πανηγύρι με την Μαρία στους Παξούς!!» έγραψε στην περιγραφή των στιγμιοτύπων, ο δημιουργός της σειράς.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.