Όταν ήρθε η ώρα να πετάξει η νύφη την ανθοδέσμη της, η Βρισηίδα Ανδριώτου ήταν εκείνη που την έπιασε γεμάτη ενθουσιασμό. Μάλιστα η κολλητή της φίλη Ευρυδίκη Παπαδόπουλου της έκανε πλάκα και προσπάθησε να της την πάρει, με το μοντέλο να μην την αφήνει από τα χέρια της.
Δείτε στο lay-out.gr το στιγμιότυπο που δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό ο Σπύρος Μαρτίκας.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.