Η Σοφία Φυρούκαι ο Αλέξανδρος Κοψιάληςζουν την απόλυτη ευτυχία καθώς χθες βάφτισαν τον μονάκριβο γιο τους. Οι δυο τους έγιναν γονείς τον Φεβρουάριο του 2021αλλά λόγω της πανδημίας δεν είχαν κάνει τη βάφτιση του παιδιού. Χθες το απόγευμα ο μικρός βαφτίστηκε και νονοί του ήταν ο Δημήτρης Φιντιρίκος και η κολλητή φίλη της μητέρας, Ίρις Χρήστου. Ο νεοφώτιστος πήρε το όνομα Κωνσταντίνος.
Το ζευγάρι έστησε τρικούβερτο γλέντι και τη διασκέδαση των καλεσμένων ανέλαβαν ο Λευτέρης Πανταζής και ο Δημήτρης Βελισσάρης.
Στο μυστήριο έδωσαν το «παρών» πολλοί επώνυμοι φίλοι του ζευγαριού, όπως η Δήμητρα Αλεξανδράκη, η Στέλλα Μιζεράκη με τον Dr Χταπόδια, η Super Κική και ο Τζέιμς Καφετζής.
Οι καλεσμένοι ήταν πολύ χαρούμενοι και ευδιάθετοι και δεν σταμάτησαν να ανεβάζουν φωτογραφίες και βίντεο στους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο Instagram.
Δείτε φωτογραφίες από το γλέντι για τη βάφτιση του Κοψιάλη Junior
Κλείσιμο
O Δημήτρης Φιντιρίκος με το βαφτιστήρι του και τον κουμπάρο του Αλέξανδρο Κοψιάλη
Η Σοφία Φυρρού με τον νεοφώτιστο και τη νονά του Ίριδα Χρήστου
O youtuber Dr. Χταπόδιας ήταν ένας από τους καλεσμένους της βάφτισης
Η Super Κική ντυμένη στα κίτρινα και ο πρώην Survivor Τζέιμς Καφετζής
H Σοφία Φυρού με τον γιο της
Ο Αλέξανδρος Κοψιάλης με τον νονό Δημήτρη Φιντιρίκο και τον Dr. Χταπόδια
Το ρυθμό στο γλέντι που ακολούθησε έδωσε ο Λευτέρης Πανταζής
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.