Μοναδικές και νοσταλγικές φωτογραφίες μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους οΓιώργος Νταλάρας.
Ο δημοφιλής τραγουδιστής ανέβασε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram στιγμιότυπα με αγαπημένους του φίλους και σπουδαίους καλλιτέχνες. Από την αγαπημένη του Σύρο ο Γιώργος Νταλάρας ποζάρει στο φακό με τον Θάνο Μικρούτσικο, τον Πάνο και Χάρη Κατσιμίχα και τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου.
«Μέρες γιορτής, ωραίες αναμνήσεις και παλιές φωτογραφίες, φιλίες που κρατάνε, άνθρωποι και τόποι που αγαπήσαμε και αγαπάμε, παιδιά που μεγάλωσαν έκαναν δικά τους παιδιά, έρχονται στο μυαλό και στην καρδιά μας αυτές τις μέρες. Σύρος, Χριστούγεννα των οριζόντων, 1991. Καλή Χρονιά», έγραψε στη λεζάντα που συνόδεψε τις φωτογραφίες.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.