Η γνωστή influencer από τη Θεσσαλονίκη δημοσίευσε ένα βίντεο όπου ο σύντροφός της με το πόδι του την... ρίχνει στη θάλασσα.
Κλείσιμο
Μολονότι οι δυο τους έχουν επιλέξει να προστατεύσουν τη σχέση τους από τη δημοσιότητα, η γνωστή influencer και επιχειρηματίας μοιράστηκε πριν λίγες μέρες για πρώτη φορά με τους διαδικτυακούς φίλους της ένα στιγμιότυπο, στο οποίο βρίσκεται και ο σύντροφός της.
Η Ιωάννα Τούνη ποζάρει στο φακό, κάνοντας γκριμάτσα, με το χέρι του Δημήτρη Αλεξάνδρου να «εισβάλει» στο πλάνο. Η ίδια δημοσίευσε την εν λόγω φωτογραφία και πρόσθεσε μια καρδούλα.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.