Άλλη μια εμπνευσμένη μεταμόρφωση από τον Τάκη Ζαχαράτο
O Τάκης Ζαχαράτος επιστρέφει με μια ολοκαίνουρια παράσταση στο Θέατρο Αλσος.
Οπως αναφέρει στη σχετική ανακοίνωση της παράστασης: «Σε μια εποχή μεγάλων ανατροπών και εκπλήξεων, η Λίνα Μενδώνη συναντά την Άντζελα Δημητρίου και συναποφασίζουν πώς να μπει ο πολιτισμός στη θέση του…».
Κάτι που σημαίνει πως στη νέα του παράσταση ο Τάκης Ζαχαράτος υποδύεται την υπουργό Πολιτισμού και Αθλητισμού, Λίνα Μενδώνη, ενώ guest star της παράστασης είναι η Αντζελα Δημητρίου.
ΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ «Πάμε γι’αλλα»
Σε μια εποχή μεγάλων ανατροπών και εκπλήξεων
η Λίνα Μενδώνη συναντά την Άντζελα...
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.