Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης για πρώτη φορά ανέβασε κοινή φωτογραφία με την Κατερίνα Γερονικολού
Πήραν φωτιά τα social media από την κοινή τους φωτογραφία στο Instagram
Μπορεί στην αρχή της σχέσης τους να έπαιζαν κρυφτούλι στην συνέχεια όμως σταμάτησαν να κρύβονται. Ο λόγος για την Κατερίνα Γερονικολού και τον Γιάννη Τσιμιτσέληοι οποίοι κυκλοφορούν πλέον ελεύθερα αδιαφορώντας για τα αδιάκριτα βλέμματα.
Ο ηθοποιός δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μια κοινή φωτογραφία με την Κατερίνα Γερονικολού. Πιο συγκεκριμένα ανέβασε ένα στιγμιότυπο από τη νέα τους κινηματογραφική ταινία, The Bachelor3.
Είναι μάλιστα η πρώτη φορά που ο ηθοποιός μοιράζεται με τους διαδικτυακούς του φίλους φωτογραφία με την αγαπημένη του, κάτι που έκανε τους followers του να σχολιάσουν αμέσως τη νέα του ανάρτηση στο Instagram.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.