Η γνωστή ηθοποιός, που υποδύθηκε για δύο σεζόν τη «Σοφία», ανακοίνωσε ότι φεύγει από τη σειρά με ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, την ίδια στιγμή που η 3η σεζόν του «Σασμού» ξεκίνησε πριν από λίγες ημέρες.
Στο επεισόδιο που προβλήθηκε το βράδυ της Τρίτης, 3 Οκτωβρίου, η «Σοφία» αποχαιρέτησε την οικογένειά της και έφυγε μόνιμα από την Κρήτη για να ζήσει στη Μασσαλία.
Η Νεκταρία Γιαννουδάκη αποχαιρέτησε τον «Σασμό» με μία εκτενή ανάρτησή της στο Instagram. Παρόλα αυτά, άφησε στον «αέρα» το σενάριο να επιστρέψει κάποια στιγμή στη δραματική σειρά.
Κλείσιμο
«Η Σοφία το πήρε απόφαση: Έφυγε για Μασσαλία.... Κανείς δεν ξέρει αν επιστρέψει... Μην της κρατήσετε κακία... Δεν είναι λάθος να κυνηγάμε τα όνειρα μας.... Οι αποχωρισμοί όμως είναι πάντα δύσκολοι κ τους βιώνουμε συχνά σαν απώλειες.... Εγώ χάνω αγαπημένους ανθρώπους που μοιραστήκαμε πολλά, πάρα πολλά. Πόσα όμως κέρδισα από το Σασμό μας και πόση ευγνωμοσύνη νοιώθω», έγραψε αρχικά.
«@mirandarostandi με βρήκες σε χρόνους δύσκολους και μήνες οργισμένους γι αυτό και δε θα σταματησω να σε ευχαριστώ @kostas_p_kostopoulos δεν ξεχνώ, ποτέ! @petroulakis.spiros εσύ φταις για όλα με αυτά που κάθεσαι και γράφεις. Σπύρο @spyrossarafianos , Ευγενία @eugeniasamara γίναμε οικογένεια, εκπληκτικό δεν είναι!;» πρόσθεσε.
Και συνέχισε λέγοντας: «Άπειρα ευχαριστήρια στους σκηνοθέτες μας, στους διευθυντές φωτογραφίας, στην εκπληκτική σεναριακη ομάδα Στέλλα, Βάσια Μιχάλη Εμμανουέλα.... στους τόσο ταλαντούχους συναδέλφους μου, του θαύμαζα και ενίοτε τους χάζευα,, στους ανθρώπους στις κάμερες και πίσω από τις κάμερες στους καταπληκτικους βοηθούς σκηνοθέτες στους ηχολήπτες και μπούμαν στη σκηνογραφική ομάδα, σε όσους με χτένισαν, έντυσαν, έβαψαν, σε όσους με φρόντισαν».
«Στους ανθρώπους του @alphatv που δούλεψαν τόσο σκληρά για την επιτυχία του Σασμού μας @antigone.karali έδωσες πόνο @fotinipapadogianni @pimif , και στην ομαδάρα των @kapastudios (ζητώ συγνώμη ξεχνάω λαό το ξέρω) @_nikos.terzis_ πόσο χάρηκα που γνώρισα μια ιδιοφυΐα! Όσο για τους τηλεθεατές που τόσο μας αγκάλιασαν... Τι να πω; Είστε η δύναμή μας. Καλό μου ταξίδι! A bientot!@sasmos_alphatv_official», έγραψε χαρακτηριστικά η ηθοποιός στη σχετική της ανάρτηση στο Instagram, με τους διαδικτυακούς της φίλους να της στέλνουν την αγάπη τους» έγραψε κλείνοντας την ανάρτησή της.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.