Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Σάκκαρη-Παβλιουτσένκοβα ATP Masters 1000
Internazionali BNL d’ Italia, τένις

22:00 Novasports 1HD
Γουέστ Μπρόμιτς-Άστον Βίλα
Championship

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΔΙΛΛΗΜΑ
WHAT/ IF
Μέρος 1
24/5/19


Η ΒΡΟΧΗ
THE RAIN
Σεζόν 2
17/5/19


ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!
NAILED IT!
Σεζόν 3
17/5/19



ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ
WHEN THEY SEE US
Σειρά μιας σεζόν
31/5/19


ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ
SHE'S GOTTA HAVE IT
Σεζόν 2
24/5/19


ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)
HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)
31/5/19


ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
GOOD GIRLS
Σεζόν 2
31/5/19




ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX



ΤΑ ΛΕΜΕ ΧΤΕΣ
SEE YOU YESTERDAY
17/5/19


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ
THE PERFECTION
24/5/19


ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
ALWAYS BE MY MAYBE
31/5/19



ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX




ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX




ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX



THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 6
12/5/19


SPRING BINGING MADNESS


ΟΙ ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ
THE FLINTSTONES
16/5/19



ΚΑΣΠΕΡ, ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ
CASPER
16/5/19



EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ
THE EMOJI MOVIE
4/5/19



ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ
PITCH BLACK
16/5/19



MIAMI VICE
MIAMI VICE
16/5/19



ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ
ABOUT A BOY
16/5/19




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
16:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
17:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
03:15 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ







06:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 SPIRIT (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:30 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ...)
09:30 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
10:30 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:30 PASSWORD
13:30 SPIRIT (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΡΜΗΣ κας ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:50 ΤΣΑΚΙΤΖΗΣ, Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΦΤΩΧΩΝ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:30 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:30 GREAT MYSTERIES AND MYTHS OF THE 20th CENTURY
22:00 64oς ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ EUROVISION 2019 - Α' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
00:10 ΣΤΡΕΛΛΑ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
02:10 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
04:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
05:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα
22:45 Εξολοθρευτής 3: Η Εξέγερση Των Μηχανών (Terminator 3: Rise Of The Machines)
01:00 Vice - 7ος Κύκλος
02:00 4ΧΧΧ4 (Ε)
02:30 4ΧΧΧ4 (Ε)
03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2oς Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 3oς Κύκλος
23:15 Red 2
01:45 MasterChef - 3oς Κύκλος (Ε)
04:00 Grimm - 1ος Κύκλος
06:00 Christine - 4ος Κύκλος






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙI (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)
02:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)
03:00 Rules Οf Εngagement, II
03:30 Rules Οf Εngagement, II
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Power Of Love
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
00:15 Βινύλιο
02:15 Power Of Love (Ε)
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα






06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Δημοπρασίες - Η Αγορά Σήμερα
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Deadly Inferno
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Deadly Inferno
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
13:55 Η Ευρώπη Για Μένα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ο Παραμυθάς
18:55 Open News
20:00 MacGyver - 2oς Κύκλος
21:00 Αλ Τσαντίρι Νιουζ
23:15 Οι Πειρατές Του Αιγαίου
00:00 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
00:15 Εκλογές 2019 - Η Ώρα Της Ευρώπης
01:00 Criminal Minds - 12ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 12ος Κύκλος
02:00 Kate And Leopold
02:15 Ζήτημα Εμπιστοσύνης (The Trust)
04:00 Για Την Παρέα (Ε)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30





06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
07:50 ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
08:50 ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ
09:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
09:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
14:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
16:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
19:15 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
21:55 ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
00:00 ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:00 ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ






06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Danny Phantom
13:00 Avatar
13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Η Μέρα Της Σάνη
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
02:15 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
23:00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ ''ΜΑΧΗ'' ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ
00:00 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ (ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΙ)
00:30 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
01:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

morfou-kypros-ean

«Πυρκαγιά, περὶ σαρκός, Ἁγίου Πνεύματος καὶ πονηρῶν πνευμάτων, τὴν ὁποία κάποιοι ἄναψαν γιὰ μᾶς», χαρακτηρίζει τις αντιδράσεις για όσα είπε περί ομοφυλοφίλων και για τα παιδιά - θύματα του serial killer ο Μόρφου Νεόφυτος

2
crash

Το τραγικό συμβάν, έτσι όπως καταγράφηκε από τους πιλότους των δύο F16 που απογειώθηκαν από την Αγχίαλο για να αναγνωρίσουν και να αναχαιτίσουν το μοιραίο αεροπλάνο - 14 χρόνια έχουν περάσει από την τραγωδία που συγκλόνισε Ελλάδα και Κύπρο

2