Τα όπλα βγήκαν το βράδυ του Σαββάτου, στο Αρκαλοχώρι σε σχολείο που τελεί υπό κατάληψη!
Τα όπλα βγήκαν το βράδυ του Σαββάτου, στο Αρκαλοχώρι σε σχολείο που τελεί υπό κατάληψη!
Παρέα νεαρών η πλειονότητα των οποίων ήταν ανήλικα παιδιά, πήγε στο Γενικό Λύκειο της κωμόπολης και μετά από φασαρία ένας εξ αυτών έβγαλε ένα όπλο και απείλησε τους μαθητές που βρίσκονταν, εκείνη την ώρα, στο σχολικό κτίριο.
Κλείσιμο
Σύμφωνα με πληροφορίες, ομάδα τριών ανηλίκων κι ενός ενήλικα επισκέφθηκαν προχθές το βράδυ το σχολείο. Οι μαθητές του σχολείου φαίνεται ότι τους είπαν να αποχωρήσουν διότι είναι υπεύθυνοι για τους χώρους και δε θέλουν να γίνει καμία ζημιά.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.