Έναν μοναδικό τρόπο για να μην πληρώσει το αντίτιμο για τη στάθμευσε σε δρόμο του Βόλου αλλά και να γλιτώσει την κλήση βρήκε μια αντιδήμαρχος της πρωτεύουσας της Μαγνησίας.
Όπως φαίνεται στη φωτογραφία που έφερε στη δημοσιότητα το gegonota.news η αντίδημαρχος αντί για να βάλει στο παρμπρίζ την απόδειξη από το σύστημα ελεγχόμενης στάθμευσης, έβαλε ένα κομμάτι χαρτί στο οποίο είχε αναγράψει την ιδιότητά της και το τηλέφωνό της.
Δείτε τις φωτογραφίες:
Κλείσιμο
Το περιστατικό συνέβη σήμερα, Παρασκευή, στην οδό Παύλου Μελά στο κέντρο του Βόλου.
Η δημοτική αστυνομία ενημερώνει πάντως επίσημα τους δημότες πως το Σύστημα Ελεγχόμενης Στάθμευσης στην Παύλου Μελά ισχύει από Ερμού έως Ανθίμου Γαζή και δεν υπάρχει καμία αναστολή λειτουργίας του Συστήματος.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.