Απίστευτο: Φωτοβολίδα εκτοξεύτηκε… εκτός γηπέδου προς την εξέδρα του Ατρόμητου!

atromitos

Το είδαμε κι αυτό! Λίγο πριν το ημίχρονο του Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα δημιουργήθηκε σύγχυση, μετά από φωτοβολίδα που εκτοξεύτηκε… εκτός γηπέδου προς την εξέδρα των οργανωμένων των γηπεδούχων

Ένα ακόμα «παρατράγουδο» απ’ αυτά που δυσκολεύεσαι να πιστέψεις ότι θα μπορούσαν να σημειωθούν σε άλλη χώρα συνέβη στο Ατρόμητος-ΠΑΣ.

Λίγα λεπτά πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου δημιουργήθηκε ένταση στην εξέδρα των οργανωμένων των Περιστεριωτών, όταν εκτοξεύτηκε προς το μέρος τους φωτοβολίδα η οποία προερχόταν… εκτός γηπέδου.

Παρά την αναστάτωση και την έκπληξη (κι αφού διαπιστώθηκε ότι δεν τραυματίστηκε κάποιος), περίπου 100 οπαδοί του Ατρόμητου κινήθηκαν προς την έξοδο για να εντοπίσουν τον δράστη, ωστόσο κάτι τέτοιο δεν έγινε γνωστό αν επιτεύχθηκε.

Πηγή: sport-fm.gr

ΣΧΟΛΙΑ (1)

γνωστης

ρε παλικαρια του WB με ολους παρτιδες εχετε ανοιξει..... αεκτζηδες, γαυρους, φενταγκιν.... ποσο μαματοι ειστε τελικα, ολους τους γλεντατε!

Η «εποχή Μπούση» ξεκίνησε ιδανικά για τον ΟΦΗ! Το γκολ του Βουό έκανε την διαφορά στο... φλεγόμενο «Γεντί Κουλέ» και οι Ηρακλειώτες με το 1-0 επί του Ολυμπιακού πέτυχαν την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα! Στο -6 από την κορυφή οι «ερυθρόλευκοι»

35
arispaoknew0

Ο Μεγαλέξανδρος του ΠΑΟΚ έβαλε τη σφραγίδα του στο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης! - Ο Άρης προηγήθηκε στο 2' με τον Γκαρσία, αλλά ο Σέρβος ισοφάρισε στο 36' με πέναλτι και στο 84' ολοκλήρωσε την ανατροπή - Χαμένο πέναλτι στο 66' για τον Άρη με τον Γιουνές!

30
arispaok00

Ο ΠΑΟΚ αν και βρέθηκε στο 2' να χάνει με 1-0 από το γκολ του Γκαρσία, έκανε τεράστια ανατροπή στο Κλεάνθης Βικελίδης και με δύο γκολ  του Πρίγιοβιτς (36', πεν., 84') έκανε το 7χ7 στην Super League παραμένοντας πρώτος και αήττητος! Χαμένο πέναλτι για τον Άρη στο 66'!

17
4592268

Ο Λεβαδειακός έχασε τρομερές ευκαιρίες για να ανοίξει το σκορ και το πλήρωσε με τον Μπαξεβανίδη να δίνει το προβάδισμα στην Ξάνθη στο 45' - Στο 70' ο Γέντρισεκ με πέναλτι πέτυχε το 0-2 - 0 Σουμπίνιο μείωσε σε 1-2 στο 90'+1'