Οι Λέικερς ανακοίνωσαν το νέο... Μπράιαντ!

Την απόκτηση του Τόμας Μπράιαντ ανακοίνωσαν οι Λέικερς

Το επίθετο Μπράιαντ ξανά σε φανέλα των Λέικερς. Η ομάδα του Λος Άντζελες ανακοίνωσε την απόκτηση του 19χρονου σέντερ, Τόμας Μπράιαντ.

Ο Μπράιαντ ήταν το νούμερο 42 στο ντραφτ και επιλέχτηκε από τους Τζαζ αλλά πήγε στους Λέικερς μέσω trade.

Στα 8 ματς που έπαιξε στο φετινό Summer League με τους Λέικερς είχε 5.1 πόντους (.667 FG%) και 3.3 ριμπάουντ σε 13.4 λεπτά.

Οι ελπίδες της Εθνικής για πρόκριση στο φάιναλ φορ του UEFA Nations League εξανεμίστηκαν μετά την ήττα στην Φινλανδία, στον αγώνα που παρακολουθήσατε  σε περιγραφή του Γιώργου Χελάκη από τον ΘΕΜΑ FM 104,6 - Η Εθνική στα πρώτα δευτερόλεπτα του δευτέρου ημίχρονου δέχθηκε το γκολ από τον Σοΐρι και στο 89' ο Καμαρά πέτυχε το τελικό 2-0!