Προσωρινή διακοπή και μερική εκκένωση για ρίψη αντικειμένου στον τελικό Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός για το βόλεϊ ανδρών

Στο δ' σετ του αγώνα ένα αντικείμενο που έπεσε από την κερκίδα έφερε την προσωρινή διακοπή και εν τέλει την εκκένωση της κερκίδας των οργανωμένων

6198715
Με τον Ολυμπιακό να προηγείται με 2-1 σετ και 19-18 στο δ' σετ στον 4ο αγώνα της σειράς της Volley League, είχαμε την εντυπωσιακότερη φάση του πρωταθλήματος και μία... εντυπωσιακά ανόητη αντίδραση κάποιου από την κερκίδα.

Ο Ολυμπιακός πήρε έναν απίστευτο πόντο με την απίθανη άμυνα του Στερν και το μπλοκ που ακολούθησε και την ώρα των πανηγυρισμών πετάχτηκε ένα αντικείμενο (μάλλον μπουκάλι) από την κερκίδα των οργανωμένων το οποίο βρήκε τον στατιστικολόγο του Παναθηναϊκού Άλκη Μπέλο.

Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0qt5n4txgsp)

Αμέσως ο πρώτος διαιτητής Νώντας Γεροθόδωρος κατέβηκε από την καρέκλα του και μετά από λίγο ζήτησε να εκκενεωθεί το πέταλο κάτι που έγινε μέσα σε λίγα λεπτά και ο αγώνας άρχισε ξανά.

Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0qt8669oaup)

Ευρωεκλογές: Τι αλλάζει σε αυτή την κάλπη - Οι 8+1 κρίσιμες ημερομηνίες

Ρέντη: Στις 60 οι συλλήψεις για τη δολοφονία Λυγγερίδη - Κατηγορίες και για συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση

Ινδονησία: Τραγικό τέλος για 31χρονη Κινέζα που έβγαζε φωτογραφίες κι έπεσε σε κρατήρα ηφαιστείου