Λουτσέσκου: Πανάξια νίκη, μπορούσαμε κι άλλα γκολ - Δείτε βίντεο

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ εμφανώς ικανοποιημένος από τη νίκη της ομάδας του στη Λεφόρο έδωσε συγχαρητήρια στους παίκτες του για τη διαχείριση του αγώνα

Lucesku
Ο Ραζβάν Λουτσέκου μιλώντας στη COSMOTE TV μετά το 2-3 στο Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ επισήμανε σχετικά: «Το μέλλον είναι σήμερα (ως προς απάντηση σε ερώτηση για το ματς με τον Αρη που είχε προηγηθεί). Δεν έχει σημασία το τι συνέβη πιο πριν. Κοιτάμε να νικάμε σε όποια διοργάνωση έχουμε μπροστά μας.

Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d083z23q2qqh)

Το παιχνίδι το παίξαμε εμείς με τις ευκαιρίες μας. Κάναμε το παιχνίδι μας. Θα μπορούσαμε να είχαμε σκοράρει παραπάνω τέρματα. Στο 2ο ημίχρονο ήταν πιο πιεστικός ο αντίπαλος. Είναι μία πανάξια νίκη. Εάν κάτι δεν με αφήνει χαρούμενο είναι το γκολ που δεχθήκαμε στις καθυστερήσεις. Όπως και το πρώτο γκολ του Παναθηναϊκού. Από εκεί και πέρα οι παίκτες το διαχειρίστηκαν πολύ καλά ακόμα και όταν χάσαμε τον Κεζντιόρα. Είμαι πολύ ικανοποιημένος γενικά από το πώς διαχειρίστηκαν το παιχνίδι οι παίκτες μας».

Προβάδισμα Ιμάμογλου δείχνουν τα πρώτα αποτελέσματα στην Κωνσταντινούπολη

Εγνατία Οδός: Πόσο αυξάνονται τα διόδια σε 18 σταθμούς - Δείτε τις νέες τιμές που θα ισχύουν από αύριο

Μυστήριο με έντονη οσμή που έφτασε στο Ελσίνκι από την Αγία Πετρούπολη - Έρευνες από τις φινλανδικές αρχές