Λιγκ Καπ: Χωρίς προβλήματα αποχώρησε μετά απο δύο ώρες από το Ρέντη η αποστολή του Παναθηναϊκού
Οι πράσινοι αποχώρησαν από το κλειστό «Μελίνα Μερκούρη» μόλις ξεκίνησαν οι προσαγωγές οπαδών
Χωρίς να συμβεί το παραμικρό και μετά από περίπου δύο ώρες μετά την οριστική διακοπή του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό, αποχώρησε από το κλειστό του Ρέντη η αποστολή του Παναθηναϊκού. Θυμίζουμε πως ο προημιτελικός του League Cup διακόπηκε οριστικά καθώς λόγω των επεισοδίων που έλαβαν χώρα έξω από το γήπεδο και την ρίψη χημικών, η ατμόσφαιρα μέσα ήταν αποπνικτική.
Επεισόδια που είχαν ως συνέπεια τον σοβαρό τραυματισμό αστυνομικού που διακομίστηκε στο Γενικό Κρατικό Νίκαιας σε εξαιρετικά κρίσιμη κατάσταση. Οι αστυνομικές δυνάμεις δεν άφησαν κανέναν φίλαθλοι να αποχωρήσει από το γήπεδο, παρά μόνο γυναίκες και παιδιά και μετά από ένα δίωρο αποφασίστηκε να προσαχθούν όλοι στο αστυνομικό τμήμα. Μόλις έγιναν και οι προσαγωγές αναχώρησε και η αποστολή του Παναθηναϊκού, ξαναλέμε χωρίς να συμβεί το παραμικρό.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.