Γιάννης Ιωαννίδης: Την Παρασκευή στη Θεσσαλονίκη η κηδεία, την Πέμπτη επιμνημόσυνη δέηση στη Βούλα
Στον οικογενειακό τάφο στη Θέρμη Θεσσαλονίκης θα ταφεί η σορός του Γιάννη Ιωαννίδη
Ο ελληνικός αθλητισμός θρηνεί την απώλεια του Γιάννη Ιωαννίδη ο οποίος «έφυγε» πριν από λίγες ώρες από τη ζωή σε ηλικία 78 ετών.
Ο Γιάννης Ιωαννίδης αν και είχε καταγωγή από τη Θεσσαλονίκη και συνέδεσε το όνομά του με τον Άρη έμενε μόνιμα στην Αθήνα μαζί με την σύζυγό του και την κόρη τους.
Η κηδεία του «Ξανθού» θα γίνει το απόγευμα (17:00) στη Θεσσαλονίκη και η σορός του θα ταφεί στον οικογενειακό τάφο στη Θέρμη.
Όμως το πρωί της Πέμπτης θα γίνει επιμνημόσυνη δέηση στον Άγιο Ιωάννη Βούλας για όσους δεν έχουν την δυνατότητα να ταξιδέψουν στη Θεσσαλονίκη για του πουν το τελευταίο... αντίο.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.