Παναθηναϊκός: Το γκολ-πέναλτι του Ιωαννίδη που έστειλε τον αγώνα με τη Μαρσέιγ στην παράταση - Δείτε βίντεο

Ο Ματέο Γκεντουζί έκανε χέρι μέσα στην περιοχή στην τελευταία φάση του ματς και το Έλληνας διεθνής επιθετικός των πρασίνω με εύστοχη εκτέλεση έστειλε τις δυο ομάδες στην παράταση

Collage_Maker-16-Aug-2023-12-23-AM-5208
Ο «από μηχανής Θεός» Φώτης Ιωαννίδης για ακόμα μια φορά βγήκε μπροστά όταν τον χρειάστηκε ο Παναθηναϊκός! Στην ουσιαστικά τελευταία φάση της ρεβάνς με την Μαρσέιγ στο «Βελοντρόμ» ο Ματέο Γκεντουζί έκανε χέρι μέσα στην περιοχή, ο Μάικλ Όλιβερ, δεν είδε παράβαση, όμως εκεί έκανε την παρέμβαση του ο VAR,

Ο Βρετανός διαιτητής έκανε «on-field review» και έδωσε το πέναλτι. Ο διεθνής Έλληνας σέντερ φορ με φανταστική εκτέλεση «τίναξε» τα δίχτυα του Λόπεθ, μείωσε σε 2-1 και έστειλε το ματς στην παράταση.

Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cutfco4gnb1t)

Οι χούλιγκαν στη φυλακή, οι ομάδες προ των ευθυνών τους - Τι θα πει ο Μητσοτάκης σε Τσέφεριν και τους «4» μεγάλους

Ουκρανία: «Παραχώρηση εδαφών στη Ρωσία υπό την ομπρέλα του ΝΑΤΟ;» - Γελοία πρόταση, απαντά το Κίεβο

Σεν Τροπέ: Πλούσιος Ιταλός έφαγε «κατσάδα» από σερβιτόρο επειδή «άφησε μόνο 500 ευρώ φιλοδώρημα»