Κορμπεράν: «Έγινε φάουλ στον Καμαρά πριν το 2-1, δεν θα δεχθούμε ποτέ ότι οι πιθανότητές μας λιγόστευσαν»

Ο Ισπανός τεχνικός του Ολυμπιακού μίλησε για το τι δεν πήγε καλά  στη Γαλλία

5674299
Ο Κάρλος Κορμπεράν μίλησε για το τι δεν πήγε καλά στο 2-1 της Ναντ σε βάρος της ομάδας του στη Γαλλία στην πρεμιέρα της φάσης των ομίλων του Europa League.

Ο Ισπανός τεχνικός του Ολυμπιακού επισήμανε στη COSMOTE TV για:

Το τι δεν πήγε καλά σήμερα: Δυσκολευτήκαμε να μπούμε καλά στο παιχνίδι στο α' μέρος. Στο β' μέρος κάναμε κάποια πράγματα για την ισοπαλία, όχι όμως για τη νίκη. Στο 2ο μέρος αξίζαμε την ισοπαλία. Το πιο δίκαιο αποτέλεσμα θα ήταν αυτό. Τα τελευταία λεπτά όμως δυσκολευτήκαμε στο αριστερό άκρο. Στο τελευταίο λεπτό δέχθηκε ένα φάουλ ο Αμπουμπακάρ Καμαρά (εννοεί πριν το 2-1 της Ναντ) και είχαμε πρόβλημα στο να αμυνθούμε.

Το 3-4-3: Έτσι και αλλιώς θα παίζαμε με αυτό το σύστημα. Με αυτό το σχήμα θα μπορούσαμε να αμυνθούμε καλύτερα γιατί η Ναντ έχει ψηλούς παίκτες αλλά και να επιτεθούμε πιο καλά. Δυσκολευτήκαμε στην οργάνωση και τη δημιουργία. Πως σε κάποια πράγματα βασιστήκαμε περισσότερο σε προσωπικές ενέργειες. Χάσαμε ένα παιχνίδι. Ο Ολυμπιακός δεν θα δεχθεί ποτέ πως οι πιθανότητές του έχουν λιγοστεύσει.

Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cmrciwcttw6p)

Βασίλισσα Ελισάβετ: Πέθανε στα 96 της χρόνια

Τουρκική προβοκάτσια οι μετανάστες στον Έβρο: Δεν εντοπίστηκε ούτε ένας σε ελληνική νησίδα

Ελισάβετ: «Η γέφυρα του Λονδίνου έπεσε» - Τι προβλέπει το πρωτόκολλο για τη διαδοχή της βασίλισσας