Επιβλητική η Παρί, σκόραραν Μέσι, Νεϊμάρ, Εμπαπέ - Δείτε βίντεο

Η Παρί Σεν Ζερμέν επικράτησε με 6-2 της Γκάμπα Οσάκα στην Ιαπωνία με τα τέσσερα από τα έξι γκολ να ανήκουν στους Μέσι, Νεϊμάρ και Εμπαπέ

25997184
Οι Παριζιάνοι του Γκαλτιέ είδαν τον Νεϊμάρ με πέναλτι – για το οποίο έκανε... τρομερή βουτιά – και τον Μέσι από ασίστ του Βραζιλιάνου να σκοράρουν στο πρώτο μέρος, για να συνεχιστεί με χαλαρό ρυθμό η διεύρυνση του σκορ στο δεύτερο ημίχρονο.

Ρ$G vs Gɑmbɑ Osɑkɑ 6−2 НighIіghtѕ & All GоaIs - 2022 HD

Ο «Νέι» αφού είχε φτιάξει το γκολ του Αργεντινού συμπαίκτη του πήρε κι αυτός μια ασίστ για να πλασάρει σε κενή εστία αφού πρώτα πέρασε και τον αντίπαλο πορτιέρε, ενώ, λίγο πριν το φινάλε κατάφερε να βρει δίχτυα και ο Κιλιάν Εμπαπέ για να κάνει παρέα στους άλλους δυο της μαγικής τριπλέτας που απαρτίζουν.

Αυτό ήταν το τρίτο φιλικό της Παρί στο JapanTour 2022, μετά το 2-1 επί της Καβασάκι και το 3-0 απέναντι στην Ουράβα.

Νέα τιμολόγια ρεύματος για τον Αύγουστο - Στα 15-17 λεπτά η τιμή της μεγαβατώρας μετά τις επιδοτήσεις

Μαίνεται η φωτιά στη Δαδιά - Ο άνεμος δυσκολεύει τις επιχειρήσεις

Καιρός - Φωτιές στην Ελλάδα: Επικίνδυνο «κοκτέιλ» με ανυπόφορη ζέστη, ανέμους και υψηλό κίνδυνο πυρκαγιών