Οι αμυνόμενοι πρωταθλητές του NBA δεν γινόταν να ξεχάσουν το ελληνικό κοινό. Εξάλλου, είναι γνωστό πως συνηθίζουν τα τελευταία χρόνια να ποστάρουν ως... ΚΑΕ Ελαφιακός - λόγω της παρουσίας των αδερφών Αντετοκούνμπο - στα social media.
Η πρωταθλήτρια ΝΒΑ, ΚΑΕ Ελαφιακός, εύχεται σε όλους τους Έλληνες καλή χρονιά. Σας περιμένουμε στον Δήμο Μιλγουόκι! pic.twitter.com/hW8ydVrVer
«Η πρωταθλήτρια ΝΒΑ, ΚΑΕ Ελαφιακός, εύχεται σε όλους τους Έλληνες καλή χρονιά. Σας περιμένουμε στον Δήμο Μιλγουόκι!», ανέφερε χαρακτηριστικά το ευχητήριο μήνυμα των Μπακς στο Twitter, με τους Γιάννη και Θανάση Αντετοκούνμπο να φορούν τα εντυπωσιακά δακτυλίδια των πρωταθλητών.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.