Η Κατερίνα Ζαρίφη μίλησε για τα πρώτα της βήματα στον χώρο της τηλεόρασης.
Η ηθοποιός και παρουσιάστρια της εκπομπής «Οδός Ζαρίφη 2» βρέθηκε καλεσμένη στο Tv Queen και αναφέρθηκε στα επικριτικά σχόλια που δεχόταν, όταν δούλευε στο πλευρό της Ελένης Μενεγάκη.
Όπως είπε, στο παρελθόν, μπορεί να την ενδιέφεραν τα αρνητικά σχόλια, όμως πλέον δεν δίνει καμία σημασία. «Κι εγώ ξεκίνησα σαν άνθρωπος που ήθελα να ευχαριστώ τους άλλους. Προχωρώντας στην τηλεόραση, αντιλαμβάνεσαι ότι δεν υπάρχει περίπτωση να τους ευχαριστήσεις όλους», εξήγησε.
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, μίλησε για τα πρώτα της βήματα δίπλα στην Ελένη Μενεγάκη, στην τηλεόραση. «Τα έχω ακούσει όλα. Ήμασταν άνθρωποι που όταν μπήκαμε στην Ελένη Μενεγάκη που δεν ήταν συνηθισμένο γυναίκες με αρβύλες, τζιν, με παραπανίσια κιλά. Δεν υπήρχαν social media, αλλά υπήρχαν εφημερίδες. Έγραφαν "τι δουλειά έχει το φρόκαλο με την Ελένη Μενεγάκη;" Όταν πήραμε τον "Πρωινό καφέ", έλεγαν "γιατί πήραν έναν καραφλό και μια χοντρή;"», δήλωσε.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.