Ελένη Καστάνη για το πρόωρο τέλος της σειράς «Tι ψυχή θα παραδώσεις μωρή;»: Κάτι έγινε τότε με τον Ρήγα
Δεν μαλώσαμε ποτέ οι πρωταγωνίστριες μεταξύ μας, πρόσθεσε η ηθοποιός
Η Ελένη Καστάνη μίλησε για τη μεταφορά της σειράς «Tι ψυχή θα παραδώσεις μωρή;» στον κινηματογράφο, αλλά και για το πρόωρο φινάλε της.
Η ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Breakfast@Star» κι αρχικά, ανέφερε: «Δεν ξέρω τι έχει γίνει με τη σειρά, πού να ξέρω; Εμένα δεν με προσέγγισαν, δεν έχω μιλήσει καθόλου με τον Αλέξανδρο Ρήγα».
Στη συνέχεια, πρόσθεσε: «Έτσι κι αλλιώς, εγώ ανήκω στην παλιά διανομή. Το είχα πει από την αρχή, ότι τα έργα ανήκουν στους δημιουργούς τους και μπορούν να τα κάνουν ό,τι θέλουν. Ήμουν από τις πρώτες που είχα κρούση τότε, γιατί έχω εξαιρετικές σχέσεις με τον Αλέξανδρο, δεν ξεχνώ αυτή την υπέροχη δουλειά, την οποία την είχα λατρέψει».
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0wfdx512yo9)
Κλείσιμο
Για το ενδεχόμενο να συμμετάσχει ξανά στο πρότζεκτ, είπε: «Δεν έχω αντίρρηση να ξαναπαίξω. Με τον Αλέξανδρο Ρήγα και τον Δημήτρη Αποστόλου έχουμε συνεργαστεί τόσες φορές κι όλα τα έργα τους, όταν έβαζαν δύο να πρωταγωνιστούν, κυρίως στο μυαλό τους είχαν εμένα και τη Χρύσα Ρώπα. Ακόμα κι έργα, που δεν έπαιξα εγώ, προοριζόταν για μένα ο ρόλος».
Τέλος, αναφέρθηκε στις συμπρωταγωνίστριές της στη σειρά «Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή;» και τον λόγο που σταμάτησε πρόωρα η σειρά.
«Δεν μαλώσαμε ποτέ οι πρωταγωνίστριες μεταξύ μας. Έχουμε άλλωστε ξανασυνεργαστεί όλες μας και με επιτυχίες. Κάτι έγινε τότε με τον Ρήγα, από τους καβγάδες όμως που γίνονται παντού. Δεν ήταν κάτι τρομερό. Είχαμε όλες πρεμιέρα, έπρεπε να δίνουμε επεισόδια και δεν προλαβαίναμε. Τα γνωστά», είπε κλείνοντας.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.