Ο Βασίλης Μπισμπίκης έκανε μια αναδρομή στα παλιά και συγκεκριμένα στο 1996, πριν ακόμη ο ίδιος συμπληρώσει το 20ό έτος της ηλικίας του.
Η αγάπη του για τον Παναθηναϊκό είναι γνωστή και η ανάρτηση που έκανε στο Instagram, έχει σχέση με αυτό. Στο στιγμιότυπο που ανέβασε μέσω story, την Πέμπτη 11 Απριλίου, εμφανίζεται ο ίδιος με αρκετά διαφορετική εμφάνιση από αυτή που έχει σήμερα.
Ο νεαρός τότε ηθοποιός ποζάρει με την μπλούζα της ομάδας που υποστηρίζει μέσα σε γήπεδο στο Παρίσι, όπου είχε ταξιδέψει προκειμένου να παρακολουθήσει τον Παναθηναϊκό να κατακτά το πρώτο του Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα μπάσκετ, όπως έγραψε στη λεζάντα.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.