ΟΔημήτρης Αλεξάνδρου μίλησε για τη σχέση του με την Ιωάννα Τούνημετά τον ερχομό του παιδιού τους, αλλά και στη συμμετοχή του στην εκπομπή «Οδός Ζαρίφη 2».
Στην κάμερα του «Super Κατερίνα», αρχικά αναφέρθηκε στις φήμες περί μείωσης της ώρας της εκπομπής που συμμετέχει.
«Θα γίνει 20 λεπτά μείωση στην εκπομπή; Εδώ κάθε μέρα μας προσθέτουν από λίγο. Δεν τα ξέρω όλα αυτά, γιατί ουσιαστικά είναι πράγματα του καναλιού και της παραγωγής. Εμείς είμαστε όμως, εδώ και ό,τι μας πουν, θα το κάνουμε», είπε χαρακτηριστικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cz9tu73qt1vt)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, μίλησε για τον ρόλο του ως πατέρας και τις αλλαγές που έφερε ο ερχομός του παιδιού τους στη σχέση του με την Ιωάννα Τούνη.
«Από τη στιγμή που έγινα πατέρας, περιμένω τα πάντα από τον Πάρη και ανυπομονώ. Δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα στη ζωή από το να γίνεις πατέρας ή μάνα. Σίγουρα όταν έρχεται ένα παιδί σε μία σχέση φέρνει σύγχυση. Εννοείται ότι υπάρχει τεράστια βοήθεια σε αυτό το κομμάτι», είπε χαρακτηριστικά.
Πρόσθεσε επίσης: «Η βοήθεια είναι όταν αρχίσεις να καταλαβαίνεις τον άλλο. Καταλαβαίνεις τις κινήσεις σου και καταλαβαίνεις γιατί το κάνει αυτό. Όταν σκας, αρχίζεις και ξεσπάς στον άλλο, οπότε σε όλο αυτό πρέπει να υπάρχει μία βοήθεια».
Τέλος, πήρε θέση για τα σχόλια του Δημήτρη Μακαλιά για την Ελένη Μενεγάκη: «Δεν μπορείς να πεις για έναν άνθρωπο που έχει κάνει μια τεράστια επιτυχία ότι εν ολίγης είναι αδιάφορη ή ότι άλλο. Δεν ξέρω από τι ορμώμενος το είπε ο Δημήτρης αυτό όποτε δεν μπορώ να απαντήσω για κάτι. Η Ελένη Μενεγάκη είναι η πιο πετυχημένη παρουσιάστρια στην ελληνική τηλεόραση».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.