Πρωταγωνιστούν μεταξύ άλλων, η Μάρω Κοντού, ο Φαίδων Γεωργίτσης και η Ζωή Λάσκαρη
Με νέο βίντεο επέστρεψε η Φίνος Φιλμ στα social media, αυτή τη φορά με αφορμή τα Χριστούγεννα.
Μέσα από τον επίσημο λογαριασμό της εταιρείας στο Instagram, οι άνθρωποι της «Φίνος Φιλμ» δημοσίευσαν ένα βίντεο για τη γιορτινή ημέρα, με σκηνές από παλιές ελληνικές ταινίες.
Στο σύντομο κλιπ, πρωταγωνιστούν μεταξύ άλλων, η Μάρω Κοντού, ο Φαίδων Γεωργίτσης και η Ζωή Λάσκαρη να κάνουν τις ετοιμασίες για το γιορτινό τραπέζι.
«Η προετοιμασία του τραπεζιού, η μπάντα, τα κάλαντα, τα δώρα και φυσικά οι ευχές θα ‘ναι πάντα τα πιο διαχρονικά συστατικά για Καλά Χριστούγεννα! Υγεία και αγάπη σε όλους» γράφει η λεζάντα.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.