«Η πρόταση έχει γίνε και έχει λήξει, ο γάμος θα γίνει εν καιρώ» είπε ο νομικός. Όταν η σύντροφός του ρωτήθηκε για το αν έχει λάβει μονόπετρο στον αρραβώνα της με τον 84χρονο, εκείνη απάντησε: «Όχι δεν μου αρέσουν τα μονόπτερα, υπάρχουν βέρες ωραίες, λεπτές, μικρές, που απλώς έχουν ένα νόημα, για μένα» και στη συνέχεια αποκάλυψε ότι: «Θα βάλω το νυφικό της μητέρας μου».
Στην ερώτηση για το πώς έκανε την πρόταση γάμου στη σύντροφό του, ο 84χρονος είπε με σαρκαστική διάθεση: «Πήγα με το άλογό μου, κατέβηκα έβγαλα το σπαθί, με λουλούδια, είχε μια σκάλα ανέβηκα επάνω».
Δείτε το βίντεο του «Ακόμα δεν είδες τίποτα»
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cxkns5qlmg8h)
Το φιλί που αντάλλαξαν
Τον νομικό και τη σύντροφό του κατέγραψαν με τα κινητά τους σε βίντεο, από την ώρα του γλεντιού στο κτήμα, όπου πραγματοποιήθηκε η δεξίωση. Στο κλιπ, που αναδημοσίευσε η Ελίζαμπεθ Ελέτσι μέσω του Instagram προφίλ της, το ζευγάρι ποζάρει και ανταλλάσσει ένα φιλί.
Νωρίτερα, τον Νοέμβριο, ο Κωνσταντίνος Πλεύρης είχε πει στην εφημερίδα On Time: «Η Γεωργία σημαίνει μια μικρή λεξούλα για μένα με τρία γράμματα. Το παν. Η πρόταση γάμου έχει γίνει εδώ και καιρό και ο γάμος θα γίνει άμεσα, πριν από το τέλος του 2023. Θα γίνει στο σπίτι που έχω στην Παιανία, όπου εκεί υπάρχει το ερημοκλήσι του Αγίου Θωμά. Αυτή είναι η σκέψη μου. Τώρα μένουμε στο σπίτι μου, στον Διόνυσο, και αυτή την περίοδο ψάχνουμε να αγοράσουμε σπίτι στο Παλαιό Ψυχικό».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.