Η Δέσποινα Μοιραράκη έδωσε συνέντευξη και μίλησε μεταξύ άλλων, για τη μάχη της με τα κιλά.
Η παρουσιάστρια κι επιχειρηματίας μίλησε στην εκπομπή «Πρωινό» κι αρχικά, αναφέρθηκε στο «Cash or Trash».
«Ήμουν σίγουρη για την εκπομπή, θα μας βλέπετε για πολλά χρόνια ακόμα. Δεν ασχολούμαι με τα νούμερα τηλεθέασης. Από τον σφυγμό του κόσμου αντιλαμβάνομαι ότι η εκπομπή πάει πάρα πολύ καλά», είπε αρχικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cxh4q3qqta55)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, μίλησε για τα σχόλια του κόσμου σε ανθρώπους που έχουν παραπάνω κιλά. «Δεν πρέπει να λένε σχόλια για τα άτομα με παραπάνω κιλά. Όλοι έχουμε ψυχή. Εγώ είμαι μια παχουλή κι ώριμη γυναίκα, όλοι έχουμε ψυχή κι οι αδύνατοι κι αυτοί με τα παραπάνω κιλά», δήλωσε.
Πρόσθεσε επίσης: «Όλο το παλεύω με τα κιλά μου, δεν μπορώ να αντισταθώ στα γλυκά. Έφαγα πολλά γλυκά κι είπα "Δέσποινα τι έγκλημα κάνεις; Θα σε βλέπουν στην τηλεόραση και θα λένε ότι είσαι μια παχουλή κυρία". Η προσωπικότητα του ανθρώπου δεν μετριέται με τα κιλά. Την εκπέμπεις».
Τέλος, δήλωσε: «Πιστεύω ακόμα στον Άγιο Βασίλη. Θα του ζητούσα να μου φέρει το πραγματικό χαμόγελο στη ζωή μου».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.