O Νίκος Ψαρράς μίλησε για τον ρόλο του Κανέλλου στη σειρά του ΑΝΤ1, «Μάγισσα», αλλά και τις δυσκολίες που αντιμετώπισαν στα γυρίσματα.
Ο ηθοποιός έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό «Τύπος TV» και είπε για το πώς πήρε τον ρόλο: «Συναντήθηκα με τον Πέτρο Καλκόβαλη, τη Μελίνα Τσαμπάνη και τον Λευτέρη Χαρίτο στις Άγριες Μέλισσες. Προς το τέλος των γυρισμάτων μού είχαν πει ότι συζητούν να κάνουν μια ωραία δουλειά και με προέτρεψαν να μη βιαστώ να κλείσω κάτι άλλο γιατί ήθελαν να ξανασυνεργαστούμε. Τους περίμενα! Είχαμε μια υπέροχη συνεργασία, γνωρίζω το ταλέντο τους, οπότε το να δουλεύουμε μαζί είναι ευτυχία. Έκλεισα λοιπόν τη δουλειά χωρίς να έχω σενάριο και ρόλο στα χέρια μου».
Και πρόσθεσε σχετικά με τα γυρίσματα: «Υπήρξαν δυσκολίες, κυρίως αφορούσαν στο ότι η σειρά είναι εποχής. Έπρεπε να ανακαλύψουμε τα πάντα για εκείνη την εποχή. Επιπλέον, κάναμε γυρίσματα με 45 βαθμούς και φορούσαμε γούνες. Κάναμε πολλές σκηνές με άλογα, οπότε έπρεπε να μάθουμε ιππασία».
Για τον ρόλο του σχολίασε: «Ο Κανέλλος Λάσκαρης είναι ένας πολύπλοκος χαρακτήρας, δίκαιος αλλά και νευρικός. Έχει αρχές απαραβίαστες, βάζει το στήθος του μπροστά για να προστατέψει την οικογένειά του, τους ανθρώπους γύρω του. Με συγκίνησε αυτός ο ήρωας από τις πρώτες αναγνώσεις. Βλέπω στοιχεία του Νίκου στον Κανέλλο. Τα παιδιά έγραψαν αυτό το ρόλο για μένα. Τώρα δουλεύουμε το φινάλε της σειράς και είναι δύσκολες σκηνές. Ο κόσμος θα συγκινηθεί πολύ, θα θέλουν σίγουρα να υπάρχει συνέχεια».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.