H Ρούλα Κορομηλά σε σημερινή της ανάρτηση μίλησε για την ευγένεια και τον σεβασμό, που όπως σημειώνει πρέπει να αποτελεί καθήκον κι όχι επιλογή.
Συγκεκριμένα, δημοσίευσε μια selfie της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, όπου μοιράζεται συχνά τις σκέψεις της με το κοινό της.
Χωρίς να ξεκαθαρίζει αν αναφέρεται κάπου συγκεκριμένα, η γνωστή παρουσιάστρια έγραψε την παρακάτω λεζάντα, συνοδευόμενη από μια φωτογραφία της, στην οποία χαμογελάει:
«Η ευγένεια και ο σεβασμός δεν είναι επιλογή, είναι καθήκον. Και όπως λένε κάποιοι σοφότεροι "να επιζητάς τον σεβασμό κι όχι την προσοχή. Διαρκεί περισσότερο". Ας συμπεριφερόμαστε λοιπόν, υπεύθυνα και συνετά! Η γη δεν περιστρέφεται γύρω από εμας και το εγώ μας….Την αγάπη μου ❤️🌹🙏🏻».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.