Η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου πήγε στην πρεμιέρα της παράστασης «Εκατομμυριούχος» στο θέατρο Παλλάς και οι ρεπόρτερ που βρέθηκαν εκεί απέσπασαν μερικές δηλώσεις της για την πρωταγωνίστρια, Ελεωνόρα Ζουγανέλη.
Η ηθοποιός κλήθηκε να μιλήσει για τη γνωριμία της με την τραγουδίστρια, αλλά η ερώτηση μιας δημοσιογράφου την έκανε να αντιδράσει.
«Την Ελεωνόρα Ζουγανέλη, λόγω της σχέσης και της γνωριμίας που έχετε με τον πατέρα της, τη θυμάστε μικρό παιδί;», ήταν η ερώτηση στην Ελισάβετ Κωνσταντινίδου. Η ηθοποιός απάντησε: «Μικρό παιδί δεν τη θυμάμαι, δεν είμαι γριά, δεν είμαι 150 χρονών. Δεν μπορώ να κάνω κάποια συζήτηση…».
Στην πορεία, η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου δήλωσε: «Τη θυμάμαι από τη στιγμή που ξεκίνησε, αν εννοείς αυτό. Τη θυμάμαι από την πρώτη φορά που τραγούδησε. Δεν ήταν μικρό παιδί, ήταν ολόκληρη κοπέλα».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.