Νίκος Μπάρτζης: Πήγε στη γέφυρα του Μπρούκλιν αλλά «σαν το Ρίο-Αντίρριο δεν έχει», όπως έγραψε
Οι φωτογραφίες που ανάρτησε στο Instagram
Στην Αμερική και συγκεκριμένα, στη Νέα Υόρκη ταξίδεψε ο Νίκος Μπάρτζης, απ' όπου και ανέβασε μερικές φωτογραφίες το απόγευμα της Πέμπτης 19 Οκτωβρίου.
Ο πρώην παίκτης και φιναλίστ του «Survivor All Star» ανάρτησε μέσω Instagram μια σειρά στιγμιοτύπων με τον ίδιο να ποζάρει από τη Γέφυρα του Μπρούκλιν. Φορώντας ένα ροζ φούτερ και μαύρο παντελόνι, ο Νίκος Μπάρτζης περπάτησε πάνω στην διασημότερη γέφυρα του κόσμου, όμως «σαν το Ρίο Αντίρριο δεν έχει», όπως χαρακτηριστικά επισήμανε.
Πιο συγκεκριμένα, στη λεζάντα της ανάρτησής του, έγραψε: «Την έκανα την τσάρκα μου και στο Brooklyn Bridge… Όμως σαν το Ρίο Αντίρριο δεν έχει..».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.